Стефан Лазић

Основни подаци

Mјесто: Приједор

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
19.08.2023 | Коло: 1 |
Омарска

0 - 1

Лакташи
X
19.08.2023 | Коло: 1 |
Омарска

0 - 6

Лакташи
X
23.08.2023 | Коло: 2 |
Рудар (Приједор)

4 - 0

БСК (Бања Лука)
X
23.08.2023 | Коло: 2 |
Рудар (Приједор)

2 - 0

БСК (Бања Лука)
X
26.08.2023 | Коло: 3 |
Омарска

1 - 3

Слога (Трн)
X
26.08.2023 | Коло: 3 |
Омарска

0 - 2

Слога (Трн)
X
27.08.2023 | Коло: 2 |
Борац (Коз. Дубица)

5 - 2

Братство (Бос. Крупа)
X
27.08.2023 | Коло: 2 |
Борац (Коз. Дубица)

1 - 1

Братство (Бос. Крупа)
X
31.08.2023 | Коло: 4 |
Рудар (Приједор)

0 - 4

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
31.08.2023 | Коло: 4 |
Рудар (Приједор)

0 - 5

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Омарска

6 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Омарска

4 - 2

Борац (Коз. Дубица)
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Борац (Коз. Дубица)

0 - 5

Рудар (Приједор)
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Борац (Коз. Дубица)

2 - 5

Рудар (Приједор)
X
16.09.2023 | Коло: 7 |
Омарска

1 - 8

Рудар (Приједор)
X
16.09.2023 | Коло: 7 |
Омарска

2 - 6

Рудар (Приједор)
X
27.09.2023 | Коло: 9 |
Омарска

0 - 1

Текстилац (Дервента)
X
27.09.2023 | Коло: 9 |
Омарска

0 - 7

Текстилац (Дервента)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Борац (Коз. Дубица)

1 - 2

Подгрмеч (Сански Mост)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Борац (Коз. Дубица)

6 - 2

Подгрмеч (Сански Mост)
X
07.10.2023 | Коло: 11 |
Омарска

4 - 1

Полет 1926 (Брод)
X
07.10.2023 | Коло: 11 |
Омарска

0 - 4

Полет 1926 (Брод)
X
07.10.2023 | Коло: 5 |
Слога (Приједор)

3 - 1

Приједор
X
14.10.2023 | Коло: 12 |
Рудар (Приједор)

0 - 4

Жељезничар (Добој)
X
14.10.2023 | Коло: 12 |
Рудар (Приједор)

2 - 3

Жељезничар (Добој)
X
21.10.2023 | Коло: 13 |
Омарска

1 - 2

Mинерал (Бања Врућица)
X
21.10.2023 | Коло: 13 |
Омарска

0 - 9

Mинерал (Бања Врућица)
X
04.11.2023 | Коло: 8 |
Приједор

1 - 1

Локомотива (Брчко)
X
05.11.2023 | Коло: 15 |
Рудар (Приједор)

2 - 0

Козара (Градишка)
X
05.11.2023 | Коло: 15 |
Рудар (Приједор)

2 - 6

Козара (Градишка)
X
05.11.2023 | Коло: 8 |
Слога (Приједор)

0 - 6

Леотар (Требиње)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Омарска

3 - 5

Љубић (Прњавор)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Омарска

0 - 1

Љубић (Прњавор)
X
21.11.2023 | Коло: 13 |
Рудар (Приједор)

1 - 7

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
21.11.2023 | Коло: 13 |
Рудар (Приједор)

2 - 1

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Борац (Коз. Дубица)

1 - 10

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Борац (Коз. Дубица)

0 - 5

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
02.03.2024 | Коло: 20 |
Рудар (Приједор)

4 - 1

Mинерал (Бања Врућица)
X
02.03.2024 | Коло: 20 |
Рудар (Приједор)

3 - 0

Mинерал (Бања Врућица)
X
02.03.2024 | Коло: 16 |
Рудар (Приједор)

7 - 0

Омарска
X
03.03.2024 | Коло: 16 |
Рудар (Приједор)

5 - 0

Омарска
X
16.03.2024 | Коло: 22 |
Рудар (Приједор)

4 - 0

Пролетер (Теслић)
X
16.03.2024 | Коло: 22 |
Рудар (Приједор)

6 - 0

Пролетер (Теслић)
X
16.03.2024 | Коло: 1 |
Mладост (Рогатица)

0 - 6

Приједор
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
Борац (Коз. Дубица)

2 - 4

Омарска
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
Борац (Коз. Дубица)

7 - 2

Омарска
X
23.03.2024 | Коло: 23 |
Омарска

3 - 1

Љубић (Прњавор)
X
23.03.2024 | Коло: 23 |
Омарска

0 - 4

Љубић (Прњавор)
X
02.04.2024 | Коло: 17 |
Омарска

0 - 5

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
02.04.2024 | Коло: 17 |
Омарска

1 - 8

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
13.04.2024 | Коло: 26 |
Рудар (Приједор)

9 - 0

Омарска
X
13.04.2024 | Коло: 26 |
Рудар (Приједор)

9 - 0

Омарска
X

Иди назад