Статистика службених лица



Сандра Радаковић

Основни подаци

Mјесто: Приједор

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судијаПомоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
06.09.2020 | Коло: 2 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
ФК Рудар (Приједор)

7 - 1

ФК Борац (Коз. Дубица)
X
06.09.2020 | Коло: 2 | Омладинска лига БиХ, Запад (јуниори)
ФК Омарска

3 - 3

ФК Борац (Коз. Дубица)
X
11.10.2020 | Коло: 3 | Прва лига за жене
ЖФК Приједор

3 - 0

ЖФК Mладост (Рогатица)
X
13.09.2020 | Коло: 3 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
ФК Брдо (Хамбарине)

0 - 8

НК Подгрмеч (Сански Mост)
X
13.09.2020 | Коло: 3 | Омладинска лига БиХ, Запад (јуниори)
ФК Брдо (Хамбарине)

0 - 7

НК Подгрмеч (Сански Mост)
X
20.09.2020 | Коло: 4 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
НК Подгрмеч (Сански Mост)

2 - 1

ФК Слобода (Нови Град)
X
20.09.2020 | Коло: 4 | Омладинска лига БиХ, Запад (јуниори)
НК Подгрмеч (Сански Mост)

1 - 2

ФК Слобода (Нови Град)
X
29.08.2020 | Коло: 4 | Омладинска квалитетна лига ФСРС, Запад (пионири)
ФК Рудар (Приједор)

2 - 0

ФК Алфа (Mодрича)
X
05.09.2020 | Коло: 5 | Омладинска квалитетна лига ФСРС, Запад (пионири)
ФК Слобода (Нови Град)

0 - 3

ФК Текстилац (Дервента)
X
03.10.2020 | Коло: 6 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
ФК Рудар (Приједор)

3 - 0

ФК Брдо (Хамбарине)
X
03.10.2020 | Коло: 6 | Омладинска лига БиХ, Запад (јуниори)
ФК Омарска

1 - 3

ФК Брдо (Хамбарине)
X
11.10.2020 | Коло: 7 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
НК Подгрмеч (Сански Mост)

3 - 2

ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
19.09.2020 | Коло: 7 | Омладинска квалитетна лига ФСРС, Запад (пионири)
ФК Слобода (Нови Град)

6 - 3

ФК Борац (Бања Лука)
X
01.11.2020 | Коло: 10 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
ФК Рудар (Приједор)

1 - 0

ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
17.10.2020 | Коло: 11 | Омладинска квалитетна лига ФСРС, Запад (пионири)
ФК Рудар (Приједор)

1 - 3

ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
X
14.11.2020 | Коло: 15 | Омладинска квалитетна лига ФСРС, Запад (пионири)
ФК Рудар (Приједор)

1 - 0

ФК Пролетер (Теслић)
X

Иди назад