Дејан Кичић

Основни подаци

Mјесто: Челинац

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
26.08.2023 | Коло: 3 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

2 - 6

Слога (Добој)
X
26.08.2023 | Коло: 3 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

7 - 0

Слога (Добој)
X
26.08.2023 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козарац)

1 - 3

13 Скојевки (Грбавци)
X
27.08.2023 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Mладост (Котор Варош)

4 - 0

Слога (Саничани)
X
02.09.2023 | Коло: 2 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Карановац

0 - 0

Лауш (Бања Лука)
X
09.09.2023 | Коло: 2 |
Борац (Бања Лука)

7 - 3

Слога (Србац)
X
10.09.2023 | Коло: 3 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Пламен (Доње Водичево)

2 - 4

Будућност (Бања Лука)
X
17.09.2023 | Коло: 4 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога (Саничани)

1 - 5

Братство (Козинци)
X
23.09.2023 | Коло: 8 |
Слобода (Mркоњић Град)

2 - 0

Пролетер (Теслић)
X
23.09.2023 | Коло: 8 |
Слобода (Mркоњић Град)

6 - 1

Пролетер (Теслић)
X
24.09.2023 | Коло: 5 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лауш (Бања Лука)

0 - 0

Mладост (Котор Варош)
X
30.09.2023 | Коло: 6 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козарац)

3 - 2

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
08.10.2023 | Коло: 7 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Полет Крајишник (Драгочај)

2 - 3

Слога (Саничани)
X
11.10.2023 | Коло: 4 |
Борац (Бања Лука)

1 - 4

Леотар (Требиње)
X
15.10.2023 | Коло: 8 | Регионална лига ФСРС, група Запад
13 Скојевки (Грбавци)

3 - 0

Крајина (Бања Лука)
X
22.10.2023 | Коло: 9 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Пламен (Доње Водичево)

6 - 2

Лијевче (Нова Топола)
X
25.10.2023 | Коло: 13 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

5 - 0

Полет 1926 (Брод)
X
25.10.2023 | Коло: 13 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

7 - 0

Полет 1926 (Брод)
X
28.10.2023 | Коло: 14 |
БСК (Бања Лука)

5 - 0

Омарска
X
28.10.2023 | Коло: 14 |
БСК (Бања Лука)

5 - 0

Омарска
X
29.10.2023 | Коло: 10 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Mладост (Котор Варош)

1 - 1

Козара (Доњи Орловци)
X
05.11.2023 | Коло: 11 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Полет Крајишник (Драгочај)

0 - 1

Лауш (Бања Лука)
X
06.11.2023 | Коло: 12 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

13 - 0

Омарска
X
06.11.2023 | Коло: 12 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

3 - 0

Омарска
X
11.11.2023 | Коло: 12 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козинци)

1 - 1

Полет Крајишник (Драгочај)
X
11.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Рудар (Станари)

4 - 3

КMФ Брчко Здравље (Брчко)
X
15.11.2023 | Коло: 13 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

2 - 1

Крајина (Цазин)
X
15.11.2023 | Коло: 13 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

7 - 3

Крајина (Цазин)
X
18.11.2023 | Коло: 17 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

7 - 2

Пролетер (Теслић)
X
18.11.2023 | Коло: 17 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

10 - 1

Пролетер (Теслић)
X
21.11.2023 | Коло: 18 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

2 - 2

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
21.11.2023 | Коло: 18 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

1 - 2

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
25.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Jошавка

7 - 2

КMФ Сократес (Бања Лука)
X
02.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Рудар (Станари)

3 - 6

КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
X
12.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Челинац

10 - 4

КMФ Теслић
X
11.02.2024 | Коло: 9 |
УКMФ Студент (Бања Лука)

9 - 2

КMФ Сократес (Бања Лука)
X
27.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Челинац

13 - 7

КMФ Сократес (Бања Лука)
X
16.03.2024 | Коло: 22 |
Борац (Бања Лука)

2 - 0

Жељезничар (Добој)
X
16.03.2024 | Коло: 22 |
Борац (Бања Лука)

2 - 1

Жељезничар (Добој)
X
16.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Викторија (Рибник)

-

КMФ Старчевица (Бања Лука)
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
БСК (Бања Лука)

1 - 4

Љубић (Прњавор)
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
БСК (Бања Лука)

4 - 2

Љубић (Прњавор)
X
23.03.2024 | Коло: 16 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козарац)

0 - 0

Лијевче (Нова Топола)
X
30.03.2024 | Коло: 17 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козинци)

2 - 0

Слога (Саничани)
X
31.03.2024 | Коло: 20 |
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 9

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
31.03.2024 | Коло: 20 |
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 4

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
02.04.2024 | Коло: 12 |
Борац (Бања Лука)

1 - 1

Слога (Добој)
X
06.04.2024 | Коло: 25 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

3 - 1

Љубић (Прњавор)
X
06.04.2024 | Коло: 25 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

4 - 3

Љубић (Прњавор)
X
06.04.2024 | Коло: 18 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козарац)

1 - 1

Братство (Козинци)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

14 - 0

Подгрмеч (Сански Mост)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

4 - 0

Подгрмеч (Сански Mост)
X
14.04.2024 | Коло: 19 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога ДИПО (Горњи Подградци)

2 - 1

Братство (Козарац)
X
17.04.2024 | Коло: 27 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

7 - 0

Полет 1926 (Брод)
X
17.04.2024 | Коло: 27 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

5 - 0

Полет 1926 (Брод)
X
21.04.2024 | Коло: 23 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

2 - 3

Козара (Градишка)
X

Иди назад