Зоран Тепић

Основни подаци

Mјесто:

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
15.09.2023 | Коло: 5 |
Рудар (Станари)

2 - 1

Скугрић
X
24.09.2023 | Коло: 8 |
Текстилац (Дервента)

1 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
24.09.2023 | Коло: 8 |
Текстилац (Дервента)

9 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
24.09.2023 | Коло: 6 |
Омладинац (Гаревац)

6 - 1

Наша крила (Костајница)
X
30.09.2023 | Коло: 10 |
Текстилац (Дервента)

2 - 0

Лакташи
X
30.09.2023 | Коло: 10 |
Текстилац (Дервента)

6 - 2

Лакташи
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Хајдук (Баткуша)

2 - 5

Омладинац (Гаревац)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Укрина (Чечава)

5 - 1

Хајдук (Баткуша)
X
14.10.2023 | Коло: 9 |
Руданка

1 - 1

Црвена звијезда (Обудовац)
X
21.10.2023 | Коло: 10 |
Руданка

4 - 2

Хајдук (Кожухе)
X
28.10.2023 | Коло: 14 |
Текстилац (Дервента)

0 - 5

Жељезничар (Добој)
X
28.10.2023 | Коло: 14 |
Текстилац (Дервента)

5 - 0

Жељезничар (Добој)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Озрен (Петрово)

1 - 0

Жељезничар (Добој)
X
29.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Теслић

8 - 5

КMФ Старчевица (Бања Лука)
X
30.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Брод

10 - 5

КMФ Брчко Здравље (Брчко)
X
04.11.2023 | Коло: 12 |
Жељезничар (Добој)

2 - 2

Слога (Дуго Поље)
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Слога (Добој)

3 - 4

Славен (Живинице)
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Слога (Добој)

3 - 0

Славен (Живинице)
X
06.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Брод

6 - 1

КMФ Рудар (Станари)
X
11.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Љубић (Прњавор)

7 - 3

КMФ Козара (Градишка)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Слога (Дуго Поље)

5 - 0

Звијезда (Какмуж)
X
12.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Теслић

8 - 6

КMФ Сократес (Бања Лука)
X
19.11.2023 | Коло: 14 |
Укрина (Чечава)

2 - 2

Вучијак (Mајевац)
X
20.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Шампион (Лакташи)

5 - 2

КMФ Козара (Градишка)
X
24.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Дервента

5 - 0

КMФ Полицајац (Бања Лука)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Озрен (Петрово)

4 - 1

Хајдук (Кожухе)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Рудар (Станари)

3 - 3

Наша крила (Костајница)
X
04.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Шампион (Лакташи)

10 - 5

КMФ Дубица (Коз. Дубица)
X
10.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Теслић

4 - 2

КMФ Викторија (Рибник)
X
17.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Борачка (Градишка)

6 - 1

КMФ Невесиње
X
22.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Брод

12 - 4

КMФ Угљевик
X
02.03.2024 | Коло: 20 |
Текстилац (Дервента)

8 - 1

Полет 1926 (Брод)
X
02.03.2024 | Коло: 20 |
Текстилац (Дервента)

2 - 0

Полет 1926 (Брод)
X
09.03.2024 | Коло: 21 |
Полет 1926 (Брод)

0 - 5

Алфа (Mодрича)
X
09.03.2024 | Коло: 21 |
Полет 1926 (Брод)

1 - 1

Алфа (Mодрича)
X
10.03.2024 | Коло: 16 |
Слога (Дуго Поље)

3 - 1

Хајдук (Кожухе)
X
10.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Србац

5 - 5

КMФ Приједор
X
16.03.2024 | Коло: 22 |
Текстилац (Дервента)

3 - 2

Mинерал (Бања Врућица)
X
16.03.2024 | Коло: 22 |
Текстилац (Дервента)

0 - 3

Mинерал (Бања Врућица)
X
16.03.2024 | Коло: 17 |
Рудар (Станари)

1 - 1

Црвена звијезда (Обудовац)
X
23.03.2024 | Коло: 18 |
Требава (Осјечани)

2 - 1

Хајдук (Кожухе)
X
30.03.2024 | Коло: 24 |
Текстилац (Дервента)

5 - 1

Пролетер (Теслић)
X
30.03.2024 | Коло: 24 |
Текстилац (Дервента)

9 - 0

Пролетер (Теслић)
X
31.03.2024 | Коло: 19 |
Звијезда (Какмуж)

1 - 5

Жељезничар (Добој)
X
07.04.2024 | Коло: 20 |
Укрина (Чечава)

2 - 1

Руданка
X
13.04.2024 | Коло: 26 |
Текстилац (Дервента)

1 - 5

Борац (Бања Лука)
X
13.04.2024 | Коло: 26 |
Текстилац (Дервента)

4 - 1

Борац (Бања Лука)
X
14.04.2024 | Коло: 21 |
Озрен (Петрово)

3 - 0

Скугрић
X
20.04.2024 | Коло: 28 |
Текстилац (Дервента)

3 - 2

Омарска
X
20.04.2024 | Коло: 28 |
Текстилац (Дервента)

5 - 0

Омарска
X
28.04.2024 | Коло: 23 |
Слога (Дуго Поље)

6 - 1

Требава (Осјечани)
X
02.05.2024 | Коло: 24 |
Укрина (Чечава)

1 - 1

Рудар (Станари)
X
09.05.2024 | Коло: 32 |
Текстилац (Дервента)

1 - 0

Љубић (Прњавор)
X
09.05.2024 | Коло: 32 |
Текстилац (Дервента)

4 - 1

Љубић (Прњавор)
X
09.05.2024 | Коло: 25 |
Скугрић

3 - 3

Вучијак (Mајевац)
X
12.05.2024 | Коло: 26 |
Укрина (Чечава)

2 - 2

Слога (Дуго Поље)
X
17.05.2024 | Коло: 27 |
Рудар (Станари)

11 - 0

Црквина
X
18.05.2024 | Коло: 34 |
Текстилац (Дервента)

0 - 1

Слога (Добој)
X
18.05.2024 | Коло: 34 |
Текстилац (Дервента)

6 - 0

Слога (Добој)
X
19.05.2024 | Коло: 27 |
Хајдук (Баткуша)

1 - 3

Руданка
X
26.05.2024 | Коло: 28 |
Жељезничар (Добој)

5 - 3

Скугрић
X
01.06.2024 | Коло: 36 |
Текстилац (Дервента)

1 - 2

Козара (Градишка)
X
01.06.2024 | Коло: 36 |
Текстилац (Дервента)

1 - 4

Козара (Градишка)
X
02.06.2024 | Коло: 29 |
Вучијак (Mајевац)

3 - 0

Укрина (Чечава)
X
13.06.2024 | Коло: 30 |
Текстилац (Дервента)

1 - 6

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
13.06.2024 | Коло: 30 |
Текстилац (Дервента)

1 - 0

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
14.06.2024 | Коло: 38 |
Полет 1926 (Брод)

1 - 5

Козара (Градишка)
X
14.06.2024 | Коло: 38 |
Полет 1926 (Брод)

3 - 6

Козара (Градишка)
X

Иди назад