Светислав Кнежевић

Основни подаци

Mјесто: Приједор

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
26.08.2023 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лауш (Бања Лука)

4 - 1

Крајина (Бања Лука)
X
03.09.2023 | Коло: 2 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Будућност (Бања Лука)

0 - 2

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
09.09.2023 | Коло: 6 |
Рудар (Приједор)

6 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
09.09.2023 | Коло: 6 |
Рудар (Приједор)

10 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
09.09.2023 | Коло: 3 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козинци)

10 - 0

Карановац
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Борац (Коз. Дубица)

0 - 5

Рудар (Приједор)
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Борац (Коз. Дубица)

2 - 5

Рудар (Приједор)
X
16.09.2023 | Коло: 7 |
Омарска

1 - 8

Рудар (Приједор)
X
16.09.2023 | Коло: 7 |
Омарска

2 - 6

Рудар (Приједор)
X
17.09.2023 | Коло: 4 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Mладост (Котор Варош)

1 - 0

Лијевче (Нова Топола)
X
23.09.2023 | Коло: 5 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лијевче (Нова Топола)

2 - 2

13 Скојевки (Грбавци)
X
30.09.2023 | Коло: 7 |
Jединство (Жеравица)

4 - 0

Челинац
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Борац (Коз. Дубица)

1 - 2

Подгрмеч (Сански Mост)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Борац (Коз. Дубица)

6 - 2

Подгрмеч (Сански Mост)
X
08.10.2023 | Коло: 7 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Пламен (Доње Водичево)

5 - 3

Братство (Козарац)
X
14.10.2023 | Коло: 8 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Карановац

0 - 3

Будућност (Бања Лука)
X
15.10.2023 | Коло: 6 |
Приједор

0 - 6

Борац (Бања Лука)
X
22.10.2023 | Коло: 9 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога ДИПО (Горњи Подградци)

0 - 1

Лауш (Бања Лука)
X
28.10.2023 | Коло: 10 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лауш (Бања Лука)

3 - 1

Пламен (Доње Водичево)
X
12.11.2023 | Коло: 12 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога ДИПО (Горњи Подградци)

4 - 4

Пламен (Доње Водичево)
X
19.11.2023 | Коло: 13 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога (Саничани)

3 - 0

Братство (Козарац)
X
24.03.2024 | Коло: 19 |
Омарска

0 - 2

Подгрмеч (Сански Mост)
X
24.03.2024 | Коло: 19 |
Омарска

2 - 3

Подгрмеч (Сански Mост)
X
31.03.2024 | Коло: 17 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога ДИПО (Горњи Подградци)

5 - 2

Карановац
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Рудар (Приједор)

1 - 0

БСК (Бања Лука)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Рудар (Приједор)

4 - 1

БСК (Бања Лука)
X
07.04.2024 | Коло: 18 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога (Саничани)

0 - 1

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
14.04.2024 | Коло: 19 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Пламен (Доње Водичево)

7 - 1

Слога (Саничани)
X
24.04.2024 | Коло: 20 | Регионална лига ФСРС, група Запад
13 Скојевки (Грбавци)

3 - 2

Лауш (Бања Лука)
X
30.04.2024 | Коло: 21 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козинци)

2 - 2

Лауш (Бања Лука)
X
11.05.2024 | Коло: 33 |
Борац (Коз. Дубица)

6 - 1

Пролетер (Теслић)
X
11.05.2024 | Коло: 33 |
Борац (Коз. Дубица)

0 - 3

Пролетер (Теслић)
X
12.05.2024 | Коло: 23 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Полет Крајишник (Драгочај)

3 - 2

Лијевче (Нова Топола)
X
19.05.2024 | Коло: 24 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога (Саничани)

4 - 2

Карановац
X

Иди назад