Никола Тешановић

Основни подаци

Mјесто: Источно Ново Сарајево

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
20.08.2023 | Коло: 1 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Роћевић)

4 - 0

Херцеговац (Билећа)
X
27.08.2023 | Коло: 2 | Друга лига ФСРС Исток
Гласинац 1936 (Соколац)

3 - 0

Подриње (Jања)
X
03.09.2023 | Коло: 3 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Роћевић)

4 - 2

Jединство (Бродац)
X
09.09.2023 | Коло: 4 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Гацко)

0 - 2

Пролетер (Дворови)
X
16.09.2023 | Коло: 5 | Друга лига ФСРС Исток
Власеница

4 - 1

Стакорина (Чајниче)
X
30.09.2023 | Коло: 7 | Друга лига ФСРС Исток
Дрина ХЕ (Вишеград)

2 - 3

Jединство (Бродац)
X
08.10.2023 | Коло: 8 | Друга лига ФСРС Исток
Стакорина (Чајниче)

0 - 1

Пролетер (Дворови)
X
15.10.2023 | Коло: 9 | Друга лига ФСРС Исток
Подриње (Jања)

4 - 2

Mладост (Рогатица)
X
22.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Рудо

2 - 7

КMФ Jахорина (Пале)
X
28.10.2023 | Коло: 11 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

2 - 2

Jединство (Роћевић)
X
29.10.2023 | Коло: 2 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

2 - 3

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
X
04.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Jахорина (Пале)

5 - 5

КMФ Захумље (Требиње)
X
05.11.2023 | Коло: 12 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Бродац)

2 - 1

Илићка 01 (Брчко)
X
09.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

2 - 4

КMФ Рудо
X
18.11.2023 | Коло: 14 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

1 - 2

Задругар (Доње Црњелово)
X
19.11.2023 | Коло: 6 |
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)

8 - 4

КMФ Jахорина (Пале)
X
26.11.2023 | Коло: 15 | Друга лига ФСРС Исток
Задругар (Доње Црњелово)

3 - 0

Подриње (Jања)
X
04.12.2023 | Коло: 8 |
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)

2 - 5

КMФ Вишеград
X
10.12.2023 | Коло: 9 |
КMФ Рудо

8 - 6

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
X
16.12.2023 | Коло: 10 |
КMФ Калиновик

3 - 1

КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
X
27.01.2024 | Коло: 12 |
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)

18 - 2

КMФ Раднички (Ново Горажде)
X
10.02.2024 | Коло: 14 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

7 - 3

КMФ Љубиње
X
14.02.2024 | Коло: 15 |
КMФ Jахорина (Пале)

7 - 4

КMФ Вишеград
X
18.02.2024 | Коло: 16 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

3 - 9

КMФ Jахорина (Пале)
X
25.02.2024 | Коло: 17 |
КMФ Рудо

5 - 1

КMФ Калиновик
X
02.03.2024 | Коло: 16 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

1 - 5

Дрина ХЕ (Вишеград)
X
02.03.2024 | Коло: 18 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

2 - 8

КMФ Вишеград
X
05.03.2024 | Коло: 19 |
КMФ Jахорина (Пале)

7 - 1

КMФ Раднички (Ново Горажде)
X
13.03.2024 | Коло: 21 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

2 - 7

КMФ Калиновик
X
16.03.2024 | Коло: 22 |
КMФ Калиновик

2 - 2

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
X
17.03.2024 | Коло: 18 | Друга лига ФСРС Исток
Гласинац 1936 (Соколац)

1 - 0

Пролетер (Дворови)
X
23.03.2024 | Коло: 19 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

2 - 1

Jединство (Бродац)
X
07.04.2024 | Коло: 21 | Друга лига ФСРС Исток
Задругар (Доње Црњелово)

0 - 0

Будућност (Пилица)
X
14.04.2024 | Коло: 22 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Бродац)

0 - 4

Дрина ХЕ (Вишеград)
X
28.04.2024 | Коло: 24 | Друга лига ФСРС Исток
Стакорина (Чајниче)

4 - 0

Задругар (Доње Црњелово)
X
22.05.2024 | Коло: 26 | Друга лига ФСРС Исток
Дрина ХЕ (Вишеград)

2 - 1

Пролетер (Дворови)
X

Иди назад