Бојан Jовић

Основни подаци

Mјесто: Добој

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
19.08.2023 | Коло: 1 |
Наша крила (Костајница)

7 - 0

Озрен (Петрово)
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Jединство (Жеравица)

0 - 0

Дубраве
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Звијезда (Какмуж)

0 - 4

Вучијак (Mајевац)
X
26.08.2023 | Коло: 3 |
Пролетер (Теслић)

1 - 8

Рудар (Приједор)
X
26.08.2023 | Коло: 3 |
Пролетер (Теслић)

0 - 3

Рудар (Приједор)
X
27.08.2023 | Коло: 2 |
Слога (Трн)

5 - 1

Црни врх (Jаружани)
X
30.08.2023 | Коло: 1 |
Омладинац (Гаревац)

0 - 1

Борац (Коз. Дубица)
X
02.09.2023 | Коло: 5 |
Пролетер (Теслић)

2 - 1

Текстилац (Дервента)
X
02.09.2023 | Коло: 5 |
Пролетер (Теслић)

0 - 4

Текстилац (Дервента)
X
02.09.2023 | Коло: 3 |
Пролетер (Теслић)

0 - 0

Дубраве
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Jединство (Жеравица)

4 - 3

Слога (Трн)
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Звијезда (Какмуж)

4 - 1

Укрина (Чечава)
X
09.09.2023 | Коло: 6 |
Жељезничар (Добој)

7 - 0

Лакташи
X
09.09.2023 | Коло: 6 |
Жељезничар (Добој)

5 - 0

Лакташи
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Скугрић

5 - 0

Хајдук (Баткуша)
X
15.09.2023 | Коло: 5 |
Рудар (Станари)

2 - 1

Скугрић
X
23.09.2023 | Коло: 8 |
Mинерал (Бања Врућица)

2 - 2

БСК (Бања Лука)
X
23.09.2023 | Коло: 8 |
Mинерал (Бања Врућица)

1 - 0

БСК (Бања Лука)
X
23.09.2023 | Коло: 6 |
Требава (Осјечани)

7 - 3

Рудар (Станари)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Jединство (Жеравица)

1 - 2

Брдо (Хамбарине)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Вучијак (Mајевац)

2 - 1

Озрен (Петрово)
X
14.10.2023 | Коло: 9 |
Слога (Србац)

5 - 1

Дубраве
X
21.10.2023 | Коло: 13 |
Жељезничар (Добој)

4 - 0

Козара (Градишка)
X
21.10.2023 | Коло: 13 |
Жељезничар (Добој)

1 - 5

Козара (Градишка)
X
22.10.2023 | Коло: 10 |
Укрина (Чечава)

3 - 1

Озрен (Петрово)
X
28.10.2023 | Коло: 14 |
Mинерал (Бања Врућица)

9 - 0

Лакташи
X
28.10.2023 | Коло: 14 |
Mинерал (Бања Врућица)

5 - 0

Лакташи
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Хајдук (Баткуша)

2 - 1

Црквина
X
04.11.2023 | Коло: 15 |
Слога (Добој)

6 - 0

Текстилац (Дервента)
X
04.11.2023 | Коло: 15 |
Слога (Добој)

0 - 5

Текстилац (Дервента)
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Jединство (Жеравица)

5 - 0

Слобода (Нови Град)
X
11.11.2023 | Коло: 13 |
Требава (Осјечани)

3 - 0

Укрина (Чечава)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Жељезничар (Добој)

4 - 0

Локомотива (Брчко)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Руданка

8 - 0

Локомотива (Брчко)
X
18.11.2023 | Коло: 17 |
Слога (Добој)

12 - 0

Полет 1926 (Брод)
X
18.11.2023 | Коло: 17 |
Слога (Добој)

4 - 2

Полет 1926 (Брод)
X
18.11.2023 | Коло: 14 |
Жељезничар (Добој)

4 - 2

Требава (Осјечани)
X
19.11.2023 | Коло: 14 |
Црни врх (Jаружани)

3 - 1

Слога (Србац)
X
25.11.2023 | Коло: 15 |
ФСА (Приједор)

1 - 0

Пролетер (Теслић)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Требава (Осјечани)

3 - 0

Звијезда (Какмуж)
X
18.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Жељезница (Трново)

7 - 2

КMФ Котор Варош
X
02.03.2024 | Коло: 20 |
Слога (Добој)

5 - 2

БСК (Бања Лука)
X
02.03.2024 | Коло: 20 |
Слога (Добој)

1 - 2

БСК (Бања Лука)
X
03.03.2024 | Коло: 16 |
Дубраве

3 - 1

Jединство (Жеравица)
X
09.03.2024 | Коло: 17 |
Слобода (Нови Град)

2 - 2

Челинац
X
10.03.2024 | Коло: 16 |
Црвена звијезда (Обудовац)

1 - 0

Укрина (Чечава)
X
16.03.2024 | Коло: 18 |
ФСА (Приједор)

3 - 2

Слобода (Нови Град)
X
17.03.2024 | Коло: 17 |
Звијезда (Какмуж)

2 - 3

Омладинац (Гаревац)
X
23.03.2024 | Коло: 19 |
Брдо (Хамбарине)

2 - 0

Слога (Трн)
X
24.03.2024 | Коло: 18 |
Слога (Дуго Поље)

2 - 0

Хајдук (Баткуша)
X
30.03.2024 | Коло: 20 |
Слога (Србац)

0 - 1

Слобода (Нови Град)
X
06.04.2024 | Коло: 21 |
Слобода (Нови Град)

1 - 0

Дубраве
X
07.04.2024 | Коло: 20 |
Слога (Дуго Поље)

2 - 0

Озрен (Петрово)
X
13.04.2024 | Коло: 21 |
Рудар (Станари)

2 - 0

Требава (Осјечани)
X
14.04.2024 | Коло: 22 |
Дубраве

2 - 2

ФСА (Приједор)
X
17.04.2024 | Коло: 5 |
Слобода (Нови Град)

3 - 1

Слога (Србац)
X
20.04.2024 | Коло: 22 |
Требава (Осјечани)

6 - 2

Озрен (Петрово)
X
21.04.2024 | Коло: 23 |
Слога (Добој)

3 - 0

Слобода (Тузла)
X
21.04.2024 | Коло: 23 |
Слога (Добој)

3 - 2

Слобода (Тузла)
X
27.04.2024 | Коло: 23 |
Руданка

10 - 1

Црквина
X
28.04.2024 | Коло: 24 |
Челинац

1 - 5

Брдо (Хамбарине)
X
02.05.2024 | Коло: 24 |
Црквина

1 - 4

Хајдук (Кожухе)
X
04.05.2024 | Коло: 25 |
Пролетер (Теслић)

1 - 1

Брдо (Хамбарине)
X
09.05.2024 | Коло: 25 |
Требава (Осјечани)

3 - 1

Црвена звијезда (Обудовац)
X
10.05.2024 | Коло: 26 |
Челинац

1 - 2

Пролетер (Теслић)
X
12.05.2024 | Коло: 26 |
Укрина (Чечава)

2 - 2

Слога (Дуго Поље)
X
18.05.2024 | Коло: 17 |
Слога (Добој)

3 - 2

Слога (Србац)
X
19.05.2024 | Коло: 28 |
Напријед (Бања Лука)

2 - 1

Дубраве
X
26.05.2024 | Коло: 29 |
Слога (Трн)

7 - 0

Челинац
X
02.06.2024 | Коло: 29 |
Слога (Дуго Поље)

8 - 0

Црквина
X
09.06.2024 | Коло: 38 |
Mинерал (Бања Врућица)

1 - 6

Слога (Добој)
X
09.06.2024 | Коло: 38 |
Mинерал (Бања Врућица)

3 - 1

Слога (Добој)
X
09.06.2024 | Коло: 30 |
Укрина (Чечава)

2 - 2

Омладинац (Гаревац)
X

Иди назад