Никола Jешановић

Основни подаци

Mјесто: Mодрича

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
19.08.2023 | Коло: 1 |
Полет 1926 (Брод)

2 - 1

Текстилац (Дервента)
X
19.08.2023 | Коло: 1 |
Полет 1926 (Брод)

0 - 1

Текстилац (Дервента)
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Алфа (Mодрича)

2 - 0

Братство (Грачаница)
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Алфа (Mодрича)

2 - 2

Братство (Грачаница)
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Хајдук (Баткуша)

0 - 1

Рудар (Станари)
X
23.08.2023 | Коло: 2 |
Алфа (Mодрича)

4 - 0

Полет 1926 (Брод)
X
23.08.2023 | Коло: 2 |
Алфа (Mодрича)

5 - 0

Полет 1926 (Брод)
X
27.08.2023 | Коло: 2 |
Слога (Дуго Поље)

2 - 3

Наша крила (Костајница)
X
29.08.2023 | Коло: 4 |
Полет 1926 (Брод)

4 - 1

Слобода (Mркоњић Град)
X
29.08.2023 | Коло: 4 |
Полет 1926 (Брод)

3 - 1

Слобода (Mркоњић Град)
X
31.08.2023 | Коло: 2 |
Текстилац (Дервента)

2 - 0

Слобода (Mркоњић Град)
X
31.08.2023 | Коло: 2 |
Текстилац (Дервента)

6 - 0

Слобода (Mркоњић Град)
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Алфа (Mодрича)

3 - 0

Звијезда (Градачац)
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Алфа (Mодрича)

0 - 3

Звијезда (Градачац)
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Црквина

2 - 1

Омладинац (Гаревац)
X
08.09.2023 | Коло: 6 |
Алфа (Mодрича)

5 - 1

Пролетер (Теслић)
X
08.09.2023 | Коло: 6 |
Алфа (Mодрича)

4 - 0

Пролетер (Теслић)
X
11.09.2023 | Коло: 6 |
Текстилац (Дервента)

1 - 2

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
11.09.2023 | Коло: 6 |
Текстилац (Дервента)

1 - 4

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
23.09.2023 | Коло: 8 |
Полет 1926 (Брод)

0 - 1

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
23.09.2023 | Коло: 8 |
Полет 1926 (Брод)

1 - 5

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
30.09.2023 | Коло: 10 |
Полет 1926 (Брод)

0 - 4

Борац (Коз. Дубица)
X
30.09.2023 | Коло: 10 |
Полет 1926 (Брод)

2 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
14.10.2023 | Коло: 12 |
Текстилац (Дервента)

0 - 3

Слога (Трн)
X
14.10.2023 | Коло: 12 |
Текстилац (Дервента)

4 - 1

Слога (Трн)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Алфа (Mодрича)

5 - 2

Будућност (Бановићи)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Алфа (Mодрича)

1 - 3

Будућност (Бановићи)
X
28.10.2023 | Коло: 14 |
Полет 1926 (Брод)

1 - 3

Слога (Трн)
X
28.10.2023 | Коло: 14 |
Полет 1926 (Брод)

2 - 6

Слога (Трн)
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Црвена звијезда (Обудовац)

3 - 0

Вучијак (Mајевац)
X
12.11.2023 | Коло: 16 |
Текстилац (Дервента)

0 - 2

Рудар (Приједор)
X
12.11.2023 | Коло: 16 |
Текстилац (Дервента)

6 - 1

Рудар (Приједор)
X
21.11.2023 | Коло: 18 |
Алфа (Mодрича)

1 - 3

Козара (Градишка)
X
21.11.2023 | Коло: 18 |
Алфа (Mодрича)

1 - 2

Козара (Градишка)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Слога (Дуго Поље)

3 - 0

Руданка
X
10.03.2024 | Коло: 16 |
Слога (Дуго Поље)

3 - 1

Хајдук (Кожухе)
X
16.03.2024 | Коло: 17 |
Наша крила (Костајница)

2 - 0

Слога (Дуго Поље)
X
24.03.2024 | Коло: 19 |
Алфа (Mодрича)

4 - 0

Раднички (Лукавац)
X
24.03.2024 | Коло: 19 |
Алфа (Mодрича)

2 - 4

Раднички (Лукавац)
X
24.03.2024 | Коло: 18 |
Омладинац (Гаревац)

2 - 1

Црквина
X
14.04.2024 | Коло: 26 |
Алфа (Mодрича)

1 - 1

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
14.04.2024 | Коло: 26 |
Алфа (Mодрича)

2 - 1

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
14.04.2024 | Коло: 21 |
Слога (Дуго Поље)

4 - 2

Црвена звијезда (Обудовац)
X
20.04.2024 | Коло: 22 |
Требава (Осјечани)

6 - 2

Озрен (Петрово)
X
28.04.2024 | Коло: 23 |
Слога (Дуго Поље)

6 - 1

Требава (Осјечани)
X
02.05.2024 | Коло: 30 |
Алфа (Mодрича)

6 - 1

Лакташи
X
02.05.2024 | Коло: 30 |
Алфа (Mодрича)

7 - 1

Лакташи
X
08.05.2024 | Коло: 23 |
Алфа (Mодрича)

3 - 0

Локомотива (Брчко)
X
08.05.2024 | Коло: 23 |
Алфа (Mодрича)

3 - 4

Локомотива (Брчко)
X
09.05.2024 | Коло: 32 |
Полет 1926 (Брод)

0 - 6

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
09.05.2024 | Коло: 32 |
Полет 1926 (Брод)

0 - 8

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
12.05.2024 | Коло: 26 |
Црвена звијезда (Обудовац)

2 - 0

Хајдук (Кожухе)
X
18.05.2024 | Коло: 34 |
Текстилац (Дервента)

0 - 1

Слога (Добој)
X
18.05.2024 | Коло: 34 |
Текстилац (Дервента)

6 - 0

Слога (Добој)
X
19.05.2024 | Коло: 27 |
Вучијак (Mајевац)

4 - 1

Црвена звијезда (Обудовац)
X
26.05.2024 | Коло: 28 |
Алфа (Mодрича)

3 - 0

Горњи Рахић
X
26.05.2024 | Коло: 28 |
Алфа (Mодрича)

3 - 1

Горњи Рахић
X
26.05.2024 | Коло: 28 |
Омладинац (Гаревац)

2 - 0

Вучијак (Mајевац)
X
02.06.2024 | Коло: 36 |
Алфа (Mодрича)

2 - 1

Рудар (Приједор)
X
02.06.2024 | Коло: 36 |
Алфа (Mодрича)

6 - 1

Рудар (Приједор)
X
02.06.2024 | Коло: 29 |
Омладинац (Гаревац)

3 - 1

Црвена звијезда (Обудовац)
X
09.06.2024 | Коло: 30 |
Наша крила (Костајница)

2 - 3

Рудар (Станари)
X

Иди назад