Ненад Вујић

Основни подаци

Mјесто: Mодрича

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
26.08.2023 | Коло: 2 |
Требава (Осјечани)

1 - 0

Руданка
X
27.08.2023 | Коло: 2 |
Дубраве

0 - 0

Брдо (Хамбарине)
X
02.09.2023 | Коло: 3 |
Наша крила (Костајница)

2 - 1

Скугрић
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Хајдук (Кожухе)

2 - 1

Требава (Осјечани)
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Слога (Дуго Поље)

2 - 2

Рудар (Станари)
X
17.09.2023 | Коло: 5 |
Црквина

3 - 2

Жељезничар (Добој)
X
24.09.2023 | Коло: 6 |
Црвена звијезда (Обудовац)

2 - 2

Слога (Дуго Поље)
X
30.09.2023 | Коло: 7 |
Борац (Шамац)

2 - 0

Слога (Србац)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Хајдук (Баткуша)

2 - 5

Омладинац (Гаревац)
X
07.10.2023 | Коло: 8 |
Требава (Осјечани)

3 - 0

Слога (Дуго Поље)
X
14.10.2023 | Коло: 9 |
Рудар (Станари)

5 - 0

Укрина (Чечава)
X
21.10.2023 | Коло: 10 |
Полет 1926 (Брод)

1 - 2

Слога (Србац)
X
22.10.2023 | Коло: 10 |
Црквина

2 - 0

Наша крила (Костајница)
X
28.10.2023 | Коло: 11 |
ФСА (Приједор)

6 - 1

Прогрес (Кнежево)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Слога (Дуго Поље)

5 - 0

Укрина (Чечава)
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Омладинац (Гаревац)

5 - 0

Требава (Осјечани)
X
11.11.2023 | Коло: 13 |
Текстилац (Дервента)

3 - 1

Пролетер (Теслић)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Скугрић

3 - 1

Жељезничар (Добој)
X
18.11.2023 | Коло: 14 |
Наша крила (Костајница)

8 - 1

Хајдук (Баткуша)
X
25.11.2023 | Коло: 15 |
Борац (Шамац)

0 - 1

Брдо (Хамбарине)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Скугрић

7 - 0

Црквина
X
02.03.2024 | Коло: 16 |
Слога (Трн)

9 - 0

Прогрес (Кнежево)
X
10.03.2024 | Коло: 16 |
Омладинац (Гаревац)

1 - 2

Жељезничар (Добој)
X
16.03.2024 | Коло: 18 |
ФСА (Приједор)

3 - 2

Слобода (Нови Град)
X
17.03.2024 | Коло: 17 |
Црквина

2 - 0

Вучијак (Mајевац)
X
24.03.2024 | Коло: 19 |
Jединство (Жеравица)

2 - 1

Напријед (Бања Лука)
X
27.03.2024 | Коло: 4 |
Борац (Шамац)

4 - 1

Слобода (Нови Град)
X
31.03.2024 | Коло: 19 |
Црквина

2 - 2

Укрина (Чечава)
X
06.04.2024 | Коло: 20 |
Требава (Осјечани)

4 - 1

Хајдук (Баткуша)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Jединство (Жеравица)

2 - 5

Црни врх (Jаружани)
X
13.04.2024 | Коло: 21 |
Рудар (Станари)

2 - 0

Требава (Осјечани)
X
14.04.2024 | Коло: 21 |
Хајдук (Баткуша)

1 - 1

Вучијак (Mајевац)
X
20.04.2024 | Коло: 23 |
Пролетер (Теслић)

0 - 1

Црни врх (Jаружани)
X
21.04.2024 | Коло: 22 |
Црвена звијезда (Обудовац)

3 - 1

Црквина
X
27.04.2024 | Коло: 23 |
Рудар (Станари)

2 - 2

Омладинац (Гаревац)
X
28.04.2024 | Коло: 24 |
Челинац

1 - 5

Брдо (Хамбарине)
X
30.04.2024 | Коло: 24 |
Омладинац (Гаревац)

2 - 0

Озрен (Петрово)
X
03.05.2024 | Коло: 25 |
ФСА (Приједор)

0 - 0

Напријед (Бања Лука)
X
09.05.2024 | Коло: 25 |
Рудар (Станари)

2 - 1

Жељезничар (Добој)
X
12.05.2024 | Коло: 26 |
Црквина

1 - 1

Хајдук (Баткуша)
X
15.05.2024 | Коло: 27 |
Слобода (Нови Град)

4 - 0

Jединство (Жеравица)
X
17.05.2024 | Коло: 27 |
Рудар (Станари)

11 - 0

Црквина
X
19.05.2024 | Коло: 27 |
Хајдук (Баткуша)

1 - 3

Руданка
X
26.05.2024 | Коло: 29 |
Дубраве

7 - 0

Прогрес (Кнежево)
X
02.06.2024 | Коло: 29 |
Скугрић

4 - 0

Звијезда (Какмуж)
X

Иди назад