Бојан Веселиновић

Основни подаци

Mјесто: Mодрича

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
23.09.2023 | Коло: 6 |
Полет 1926 (Брод)

0 - 0

Текстилац (Дервента)
X
24.09.2023 | Коло: 6 |
Црвена звијезда (Обудовац)

2 - 2

Слога (Дуго Поље)
X
30.09.2023 | Коло: 7 |
ФСА (Приједор)

2 - 2

Дубраве
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Алфа (Mодрича)

0 - 2

Слобода (Тузла)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Алфа (Mодрича)

0 - 4

Слобода (Тузла)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Црквина

4 - 1

Црвена звијезда (Обудовац)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Црвена звијезда (Обудовац)

2 - 3

Скугрић
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Алфа (Mодрича)

5 - 2

Будућност (Бановићи)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Алфа (Mодрича)

1 - 3

Будућност (Бановићи)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Скугрић

6 - 0

Требава (Осјечани)
X
21.10.2023 | Коло: 10 |
Челинац

2 - 3

Дубраве
X
22.10.2023 | Коло: 10 |
Црвена звијезда (Обудовац)

1 - 0

Требава (Осјечани)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Скугрић

4 - 0

Омладинац (Гаревац)
X
30.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Брод

10 - 5

КMФ Брчко Здравље (Брчко)
X
04.11.2023 | Коло: 12 |
Жељезничар (Добој)

2 - 2

Слога (Дуго Поље)
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Црни врх (Jаружани)

3 - 0

ФСА (Приједор)
X
10.11.2023 | Коло: 13 |
Рудар (Станари)

4 - 1

Руданка
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Дубраве

0 - 0

Напријед (Бања Лука)
X
13.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Добој

7 - 2

КMФ Полицајац (Бања Лука)
X
16.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Брод

0 - 0

КMФ Дом спортова (Брод)
X
19.11.2023 | Коло: 14 |
Црквина

2 - 3

Слога (Дуго Поље)
X
20.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Брод

7 - 3

КMФ Империја (Шамац)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Дубраве

1 - 4

Црни врх (Jаружани)
X
28.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Империја (Шамац)

13 - 7

КMФ Рудар (Станари)
X
06.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Брчко Здравље (Брчко)

4 - 4

КMФ Брод
X
13.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Љубић (Прњавор)

1 - 0

КMФ Шампион (Лакташи)
X
03.03.2024 | Коло: 16 |
Дубраве

3 - 1

Jединство (Жеравица)
X
06.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Брод

13 - 5

КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
X
09.03.2024 | Коло: 17 |
Слобода (Нови Град)

2 - 2

Челинац
X
10.03.2024 | Коло: 16 |
Скугрић

1 - 1

Руданка
X
16.03.2024 | Коло: 17 |
Наша крила (Костајница)

2 - 0

Слога (Дуго Поље)
X
23.03.2024 | Коло: 18 |
Требава (Осјечани)

2 - 1

Хајдук (Кожухе)
X
24.03.2024 | Коло: 19 |
Црни врх (Jаружани)

2 - 1

Прогрес (Кнежево)
X
31.03.2024 | Коло: 19 |
Хајдук (Баткуша)

4 - 3

Скугрић
X
06.04.2024 | Коло: 20 |
Требава (Осјечани)

4 - 1

Хајдук (Баткуша)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Горица (Шипово)

0 - 2

Слога (Трн)
X
13.04.2024 | Коло: 21 |
Наша крила (Костајница)

1 - 2

Омладинац (Гаревац)
X
14.04.2024 | Коло: 22 |
Дубраве

2 - 2

ФСА (Приједор)
X
20.04.2024 | Коло: 23 |
Слобода (Нови Град)

1 - 1

Слога (Трн)
X
21.04.2024 | Коло: 22 |
Скугрић

5 - 0

Слога (Дуго Поље)
X
27.04.2024 | Коло: 24 |
Напријед (Бања Лука)

1 - 0

Слобода (Нови Град)
X
28.04.2024 | Коло: 23 |
Слога (Дуго Поље)

6 - 1

Требава (Осјечани)
X
02.05.2024 | Коло: 24 |
Црвена звијезда (Обудовац)

3 - 2

Руданка
X
04.05.2024 | Коло: 25 |
Дубраве

4 - 3

Челинац
X
09.05.2024 | Коло: 25 |
Хајдук (Баткуша)

1 - 0

Звијезда (Какмуж)
X
10.05.2024 | Коло: 26 |
Челинац

1 - 2

Пролетер (Теслић)
X
12.05.2024 | Коло: 26 |
Црвена звијезда (Обудовац)

2 - 0

Хајдук (Кожухе)
X
17.05.2024 | Коло: 27 |
Озрен (Петрово)

3 - 0

Звијезда (Какмуж)
X
19.05.2024 | Коло: 28 |
Брдо (Хамбарине)

1 - 1

Слобода (Нови Град)
X
26.05.2024 | Коло: 28 |
Црвена звијезда (Обудовац)

1 - 3

Наша крила (Костајница)
X
02.06.2024 | Коло: 30 |
Пролетер (Теслић)

3 - 3

ФСА (Приједор)
X
05.06.2024 | Коло: 30 |
Алфа (Mодрича)

1 - 4

Дрина (Зворник)
X
05.06.2024 | Коло: 30 |
Алфа (Mодрича)

3 - 1

Дрина (Зворник)
X

Иди назад