Дејан Радић

Основни подаци

Mјесто: Mодрича

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
16.09.2023 | Коло: 5 |
Руданка

1 - 0

Укрина (Чечава)
X
17.09.2023 | Коло: 5 |
Алфа (Mодрича)

0 - 3

Радник (Бијељина)
X
17.09.2023 | Коло: 5 |
Алфа (Mодрича)

3 - 1

Радник (Бијељина)
X
23.09.2023 | Коло: 6 |
Требава (Осјечани)

7 - 3

Рудар (Станари)
X
24.09.2023 | Коло: 6 |
Дубраве

3 - 0

Слобода (Нови Град)
X
30.09.2023 | Коло: 7 |
ФСА (Приједор)

2 - 2

Дубраве
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Алфа (Mодрича)

0 - 2

Слобода (Тузла)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Алфа (Mодрича)

0 - 4

Слобода (Тузла)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Црквина

4 - 1

Црвена звијезда (Обудовац)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Jединство (Жеравица)

1 - 2

Брдо (Хамбарине)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Црквина

1 - 0

Руданка
X
14.10.2023 | Коло: 9 |
Слога (Србац)

5 - 1

Дубраве
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Алфа (Mодрича)

5 - 2

Будућност (Бановићи)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Алфа (Mодрича)

1 - 3

Будућност (Бановићи)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Скугрић

6 - 0

Требава (Осјечани)
X
21.10.2023 | Коло: 10 |
Челинац

2 - 3

Дубраве
X
28.10.2023 | Коло: 11 |
ФСА (Приједор)

6 - 1

Прогрес (Кнежево)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Скугрић

4 - 0

Омладинац (Гаревац)
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Црни врх (Jаружани)

3 - 0

ФСА (Приједор)
X
11.11.2023 | Коло: 13 |
Наша крила (Костајница)

2 - 1

Црвена звијезда (Обудовац)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Дубраве

0 - 0

Напријед (Бања Лука)
X
18.11.2023 | Коло: 14 |
Челинац

2 - 1

Слога (Трн)
X
19.11.2023 | Коло: 14 |
Црквина

2 - 3

Слога (Дуго Поље)
X
25.11.2023 | Коло: 15 |
ФСА (Приједор)

1 - 0

Пролетер (Теслић)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Омладинац (Гаревац)

2 - 1

Укрина (Чечава)
X
23.03.2024 | Коло: 19 |
Брдо (Хамбарине)

2 - 0

Слога (Трн)
X
24.03.2024 | Коло: 19 |
Алфа (Mодрича)

4 - 0

Раднички (Лукавац)
X
24.03.2024 | Коло: 19 |
Алфа (Mодрича)

2 - 4

Раднички (Лукавац)
X
24.03.2024 | Коло: 18 |
Црвена звијезда (Обудовац)

2 - 3

Жељезничар (Добој)
X
30.03.2024 | Коло: 20 |
Слога (Трн)

5 - 1

Пролетер (Теслић)
X
31.03.2024 | Коло: 19 |
Хајдук (Баткуша)

4 - 3

Скугрић
X
06.04.2024 | Коло: 20 |
Жељезничар (Добој)

6 - 1

Црквина
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Горица (Шипово)

0 - 2

Слога (Трн)
X
13.04.2024 | Коло: 21 |
Наша крила (Костајница)

1 - 2

Омладинац (Гаревац)
X
14.04.2024 | Коло: 22 |
Црни врх (Jаружани)

2 - 0

Брдо (Хамбарине)
X
20.04.2024 | Коло: 23 |
Пролетер (Теслић)

0 - 1

Црни врх (Jаружани)
X
27.04.2024 | Коло: 23 |
Рудар (Станари)

2 - 2

Омладинац (Гаревац)
X
28.04.2024 | Коло: 24 |
Дубраве

1 - 1

Слога (Србац)
X
02.05.2024 | Коло: 24 |
Црвена звијезда (Обудовац)

3 - 2

Руданка
X
04.05.2024 | Коло: 25 |
Дубраве

4 - 3

Челинац
X
09.05.2024 | Коло: 25 |
Рудар (Станари)

2 - 1

Жељезничар (Добој)
X
10.05.2024 | Коло: 26 |
Челинац

1 - 2

Пролетер (Теслић)
X
11.05.2024 | Коло: 26 |
Жељезничар (Добој)

3 - 3

Озрен (Петрово)
X
15.05.2024 | Коло: 27 |
Слобода (Нови Град)

4 - 0

Jединство (Жеравица)
X

Иди назад