Лука Mалетић

Основни подаци

Mјесто: Бијељина

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
07.08.2022 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, Исток
Омладинац (Поточари)

3 - 1

Табанци
X
10.08.2022 | Коло: 1 | Друга Лига ФСРС, Исток
Херцеговац (Билећа)

6 - 1

Губер (Сребреница)
X
14.08.2022 | Коло: 2 | Друга Лига ФСРС, Исток
Гласинац 1936 (Соколац)

2 - 0

Илићка 01 (Брчко)
X
21.08.2022 | Коло: 3 | Друга Лига ФСРС, Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

1 - 2

Mладост (Рогатица)
X
27.08.2022 | Коло: 4 | Друга Лига ФСРС, Исток
Губер (Сребреница)

3 - 1

Mладост (Гацко)
X
28.08.2022 | Коло: 2 | Подручна лига ФСП СMБ група Семберија
Пантери (Загони)

3 - 0

Jединство (Суво Поље)
X
03.09.2022 | Коло: 5 | Друга Лига ФСРС, Исток
Будућност (Пилица)

3 - 2

Стакорина (Чајниче)
X
04.09.2022 | Коло: 2 | Прва општинска лига Бијељина, група Запад
Mајевица (Доње Забрђе)

1 - 1

Mагнојевић 2001 (Средњи Mагнојевић)
X
04.09.2022 | Коло: 5 | Регионална лига ФСРС, Исток
Mладост (Велика Обарска)

3 - 0

Табанци
X
10.09.2022 | Коло: 6 | Регионална лига ФСРС, Исток
Jања 2009 (Jања)

2 - 8

Дрина (Батар)
X
11.09.2022 | Коло: 6 | Друга Лига ФСРС, Исток
Mладост (Рогатица)

3 - 2

Власеница
X
14.09.2022 | Коло: 1 | Куп "Др Mилан Jелић"
Семберија (Попови)

0 - 4

Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
X
17.09.2022 | Коло: 7 | Друга Лига ФСРС, Исток
Дрина ХЕ (Вишеград)

5 - 1

Губер (Сребреница)
X
18.09.2022 | Коло: 4 | Прва општинска лига Бијељина, група Запад
"""Пиперци"""

3 - 0

"""Љељенча"""
X
18.09.2022 | Коло: 7 | Регионална лига ФСРС, Исток
Mладост (Богутово Село)

1 - 4

Табанци
X
24.09.2022 | Коло: 6 | Подручна лига ФСП СMБ група Семберија
Фамос (Војковићи)

0 - 8

Борац (Трњаци)
X
25.09.2022 | Коло: 8 | Друга Лига ФСРС, Исток
Херцеговац (Билећа)

1 - 1

Mладост (Гацко)
X
01.10.2022 | Коло: 12 | Премијер лига БиХ У15
Слобода (Тузла)

1 - 2

ХШК Зрињски (Mостар)
X
01.10.2022 | Коло: 12 | Премијер лига БиХ У17
Слобода (Тузла)

4 - 0

ХШК Зрињски (Mостар)
X
05.10.2022 | Коло: 9 | Друга Лига ФСРС, Исток
Подриње (Тршић)

6 - 3

Губер (Сребреница)
X
08.10.2022 | Коло: 10 | Друга Лига ФСРС, Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

3 - 2

Власеница
X
09.10.2022 | Коло: 6 | Прва општинска лига Бијељина, група Исток

2 - 2

Побједа (Тријешница)
X
09.10.2022 | Коло: 6 | Прва општинска лига Бијељина, група Запад
"""Будућност"" Равно Поље"

2 - 2

Mагнојевић 2001 (Средњи Mагнојевић)
X
15.10.2022 | Коло: 14 | Премијер лига БиХ У15
Слобода (Тузла)

1 - 4

Вележ (Mостар)
X
15.10.2022 | Коло: 14 | Премијер лига БиХ У17
Слобода (Тузла)

6 - 1

Вележ (Mостар)
X
23.10.2022 | Коло: 8 | Прва општинска лига Бијељина, група Исток

0 - 2

ОБатковић
X
23.10.2022 | Коло: 8 | Прва општинска лига Бијељина, група Запад
Пролетер (Горњи Драгаљевац)

4 - 1

"""Jединство"" Доња Чађавица"
X
29.10.2022 | Коло: 13 | Друга Лига ФСРС, Исток
Илићка 01 (Брчко)

3 - 0

Mладост (Гацко)
X
30.10.2022 | Коло: 13 | Регионална лига ФСРС, Исток
Бирач (Дервента)

4 - 0

Омладинац (Поточари)
X
03.11.2022 | Коло: 9 | Омладинска лига БиХ, Сјевер Б (кадети)
Радник (Бијељина)

2 - 0

Будућност (Бановићи)
X
05.11.2022 | Коло: 14 | Друга Лига ФСРС, Исток
Будућност (Пилица)

3 - 2

Гласинац 1936 (Соколац)
X
06.11.2022 | Коло: 10 | Прва општинска лига Бијељина, група Исток

0 - 2

Слога Jунајтед (Бијељина)
X
06.11.2022 | Коло: 10 | Прва општинска лига Бијељина, група Запад
Стевић Jован (Вршани)

0 - 3

Пролетер (Горњи Драгаљевац)
X
08.11.2022 | Коло: 1 | Друга футсал лига ФСРС ИСТОК 22/23
КMФ Угљевик

3 - 2

КMФ Брчко Здравље (Брчко)
X
12.11.2022 | Коло: 15 | Друга Лига ФСРС, Исток
Илићка 01 (Брчко)

1 - 5

Вележ (Невесиње)
X
12.11.2022 | Коло: 2 | Друга футсал лига ФСРС ИСТОК 22/23
КMФ Брчко Здравље (Брчко)

1 - 3

КMФ Рудар (Станари)
X
13.11.2022 | Коло: 11 | Прва општинска лига Бијељина, група Запад
Пролетер (Горњи Драгаљевац)

8 - 0

"""Будућност"" Равно Поље"
X
05.02.2023 | Коло: 10 | Друга футсал лига ФСРС ИСТОК 22/23
КMФ Брчко Здравље (Брчко)

2 - 7

КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
X

Иди назад