Лука Mалетић

Основни подаци

Mјесто: Бијељина

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
19.08.2023 | Коло: 1 | Друга лига ФСРС Исток
Власеница

4 - 1

Mладост (Гацко)
X
02.09.2023 | Коло: 3 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

1 - 1

Будућност (Пилица)
X
10.09.2023 | Коло: 4 | Друга лига ФСРС Исток
Херцеговац (Билећа)

1 - 1

Власеница
X
24.09.2023 | Коло: 6 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Роћевић)

1 - 4

Власеница
X
30.09.2023 | Коло: 7 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

0 - 3

Будућност (Пилица)
X
08.10.2023 | Коло: 8 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Рогатица)

2 - 1

Губер (Сребреница)
X
14.10.2023 | Коло: 9 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

3 - 4

Херцеговац (Билећа)
X
22.10.2023 | Коло: 10 | Друга лига ФСРС Исток
Херцеговац (Билећа)

3 - 3

Гласинац 1936 (Соколац)
X
25.10.2023 | Коло: 1 |
Радник (Бијељина)

3 - 0

Будућност (Бановићи)
X
25.10.2023 | Коло: 1 |
Радник (Бијељина)

4 - 0

Будућност (Бановићи)
X
28.10.2023 | Коло: 12 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Љесковац

5 - 0

Локањ
X
11.11.2023 | Коло: 13 | Друга лига ФСРС Исток
Илићка 01 (Брчко)

2 - 0

Херцеговац (Билећа)
X
19.11.2023 | Коло: 14 | Друга лига ФСРС Исток
Подриње (Jања)

1 - 1

Пролетер (Дворови)
X
25.11.2023 | Коло: 11 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Табанци

4 - 0

Трновица
X
26.11.2023 | Коло: 15 | Друга лига ФСРС Исток
Херцеговац (Билећа)

3 - 1

Стакорина (Чајниче)
X
27.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Угљевик

2 - 8

КMФ Брчко Здравље (Брчко)
X
02.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Угљевик

11 - 4

КMФ Империја (Шамац)
X
09.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Империја (Шамац)

8 - 6

КMФ Брчко Здравље (Брчко)
X
24.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Угљевик

7 - 0

КMФ Рудар (Станари)
X
02.03.2024 | Коло: 16 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

1 - 1

Подриње (Jања)
X
08.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)

-

КMФ Рудар (Станари)
X
10.03.2024 | Коло: 17 | Друга лига ФСРС Исток
Задругар (Доње Црњелово)

1 - 0

Jединство (Бродац)
X
16.03.2024 | Коло: 18 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Гацко)

1 - 0

Подриње (Jања)
X
17.03.2024 | Коло: 16 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Локањ

4 - 4

Локомотива (Брчко)
X
24.03.2024 | Коло: 19 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

2 - 0

Илићка 01 (Брчко)
X
06.04.2024 | Коло: 21 | Друга лига ФСРС Исток
Власеница

3 - 0

Jединство (Роћевић)
X
14.04.2024 | Коло: 22 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Роћевић)

6 - 2

Губер (Сребреница)
X
27.04.2024 | Коло: 24 | Друга лига ФСРС Исток
Дрина ХЕ (Вишеград)

1 - 0

Губер (Сребреница)
X
12.05.2024 | Коло: 26 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Роћевић)

4 - 2

Рудар 1925 (Угљевик)
X
15.05.2024 | Коло: 27 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

6 - 2

Mладост (Рогатица)
X
26.05.2024 | Коло: 29 | Друга лига ФСРС Исток
Гласинац 1936 (Соколац)

1 - 1

Дрина ХЕ (Вишеград)
X

Иди назад