MАРКО ПОПРАТИН

Основни подаци

Mјесто: Брод

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
13.08.2022 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, Центар
Mинерал (Бања Врућица)

2 - 0

Слога (Дуго Поље)
X
24.08.2022 | Коло: 2 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Полет 1926 (Брод)

0 - 7

Борац (Бања Лука)
X
24.08.2022 | Коло: 2 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Полет 1926 (Брод)

1 - 13

Борац (Бања Лука)
X
10.09.2022 | Коло: 5 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Текстилац (Дервента)

7 - 1

Полет 1926 (Брод)
X
10.09.2022 | Коло: 5 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Текстилац (Дервента)

3 - 1

Полет 1926 (Брод)
X
11.09.2022 | Коло: 2 | Подручна лига Добој - Брод
Лијешће

2 - 0

Озренски соколови (Бољанић)
X
17.09.2022 | Коло: 6 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Полет 1926 (Брод)

0 - 2

Алфа (Mодрича)
X
17.09.2022 | Коло: 6 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Полет 1926 (Брод)

0 - 2

Алфа (Mодрича)
X
18.09.2022 | Коло: 3 | Подручна лига Добој - Брод
Задругар (Сијековац)

1 - 1

ОЗбориште
X
24.09.2022 | Коло: 7 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Текстилац (Дервента)

8 - 0

Лакташи
X
24.09.2022 | Коло: 7 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Текстилац (Дервента)

6 - 0

Лакташи
X
25.09.2022 | Коло: 4 | Подручна лига Добој - Брод
ОЗбориште

1 - 0

Озренски соколови (Бољанић)
X
01.10.2022 | Коло: 8 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Полет 1926 (Брод)

0 - 6

Жељезничар (Добој)
X
01.10.2022 | Коло: 8 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Полет 1926 (Брод)

0 - 6

Жељезничар (Добој)
X
08.10.2022 | Коло: 9 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Текстилац (Дервента)

1 - 0

Козара (Градишка)
X
08.10.2022 | Коло: 9 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Текстилац (Дервента)

0 - 3

Козара (Градишка)
X
09.10.2022 | Коло: 5 | Подручна лига Добој - Брод
Борац (Осиња)

6 - 1

Лијешће
X
16.10.2022 | Коло: 6 | Подручна лига Добој - Брод
ОЗбориште

3 - 3

БСК (Бушлетић)
X
23.10.2022 | Коло: 9 | Омладинска лига БиХ, Сјевер А (кадети)
Текстилац (Дервента)

1 - 0

Жељезничар (Добој)
X
23.10.2022 | Коло: 7 | Подручна лига Добој - Брод
Борац (Осиња)

1 - 0

ОЗбориште
X
29.10.2022 | Коло: 13 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Полет 1926 (Брод)

2 - 5

Рудар (Приједор)
X
29.10.2022 | Коло: 13 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Полет 1926 (Брод)

2 - 5

Рудар (Приједор)
X
29.10.2022 | Коло: 8 | Подручна лига Добој - Брод
Полет (Подновље)

5 - 2

Борац (Осиња)
X
05.11.2022 | Коло: 14 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Текстилац (Дервента)

0 - 3

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
05.11.2022 | Коло: 14 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Текстилац (Дервента)

3 - 0

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
06.11.2022 | Коло: 9 | Подручна лига Добој - Брод
Лијешће

4 - 5

Полет (Подновље)
X
12.11.2022 | Коло: 15 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Полет 1926 (Брод)

0 - 10

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
12.11.2022 | Коло: 15 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Полет 1926 (Брод)

0 - 6

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X

Иди назад