Mарко Mаксимовић

Основни подаци

Mјесто: Mодрича

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
19.08.2023 | Коло: 2 | Прва лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

4 - 0

Романија (Пале)
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Алфа (Mодрича)

2 - 0

Братство (Грачаница)
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Алфа (Mодрича)

2 - 2

Братство (Грачаница)
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Хајдук (Кожухе)

0 - 3

Слога (Дуго Поље)
X
30.08.2023 | Коло: 1 |
Црквина

0 - 0

Радник (Бијељина)
X
02.09.2023 | Коло: 3 |
Руданка

2 - 0

Вучијак (Mајевац)
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Хајдук (Кожухе)

2 - 1

Требава (Осјечани)
X
04.09.2023 | Коло: 4 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

2 - 1

Фамос (Ист. Илиџа)
X
09.09.2023 | Коло: 4 |
Слога (Трн)

6 - 1

Брдо (Хамбарине)
X
11.09.2023 | Коло: 4 |
Црвена звијезда (Обудовац)

1 - 0

Озрен (Петрово)
X
16.09.2023 | Коло: 5 |
Руданка

1 - 0

Укрина (Чечава)
X
20.09.2023 | Коло: 7 | Прва лига ФСРС
Љубић (Прњавор)

2 - 1

Леотар (Требиње)
X
23.09.2023 | Коло: 8 | Прва лига ФСРС
Дрина (Зворник)

3 - 1

Романија (Пале)
X
24.09.2023 | Коло: 6 |
Вучијак (Mајевац)

6 - 1

Хајдук (Баткуша)
X
29.09.2023 | Коло: 9 | Прва лига ФСРС
Љубић (Прњавор)

1 - 0

БСК (Бања Лука)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Хајдук (Кожухе)

1 - 2

Жељезничар (Добој)
X
07.10.2023 | Коло: 8 |
Требава (Осјечани)

3 - 0

Слога (Дуго Поље)
X
08.10.2023 | Коло: 10 | Прва лига ФСРС
Омарска

2 - 2

Радник (Бијељина)
X
14.10.2023 | Коло: 11 | Прва лига ФСРС
Жељезничар СТ (Бања Лука)

3 - 0

Слобода (Mркоњић Град)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Слога (Дуго Поље)

2 - 0

Вучијак (Mајевац)
X
21.10.2023 | Коло: 12 | Прва лига ФСРС
Жељезничар СТ (Бања Лука)

0 - 0

Радник (Бијељина)
X
22.10.2023 | Коло: 10 |
Црвена звијезда (Обудовац)

1 - 0

Требава (Осјечани)
X
28.10.2023 | Коло: 11 |
Наша крила (Костајница)

5 - 2

Руданка
X
04.11.2023 | Коло: 14 | Прва лига ФСРС
Жељезничар СТ (Бања Лука)

2 - 0

Вележ (Невесиње)
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Омладинац (Гаревац)

5 - 0

Требава (Осјечани)
X
08.11.2023 | Коло: 3 |
Подриње (Jања)

1 - 3

Сутјеска (Фоча)
X
11.11.2023 | Коло: 15 | Прва лига ФСРС
Славија (Ист. Сарајево)

2 - 1

Омарска
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Скугрић

3 - 1

Жељезничар (Добој)
X
13.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Добој

7 - 2

КMФ Полицајац (Бања Лука)
X
19.11.2023 | Коло: 14 |
Хајдук (Кожухе)

1 - 2

Рудар (Станари)
X
20.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Брод

7 - 3

КMФ Империја (Шамац)
X
25.11.2023 | Коло: 17 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

2 - 0

Слобода (Mркоњић Град)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Слога (Дуго Поље)

3 - 0

Руданка
X
06.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Брчко Здравље (Брчко)

4 - 4

КMФ Брод
X
13.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Љубић (Прњавор)

1 - 0

КMФ Шампион (Лакташи)
X
02.03.2024 | Коло: 18 | Прва лига ФСРС
Дрина (Зворник)

2 - 0

Фамос (Ист. Илиџа)
X
06.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Брод

13 - 5

КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
X
09.03.2024 | Коло: 19 | Прва лига ФСРС
Жељезничар СТ (Бања Лука)

2 - 0

Козара (Градишка)
X
10.03.2024 | Коло: 16 |
Омладинац (Гаревац)

1 - 2

Жељезничар (Добој)
X
16.03.2024 | Коло: 20 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

1 - 1

Романија (Пале)
X
17.03.2024 | Коло: 17 |
Хајдук (Кожухе)

3 - 2

Скугрић
X
24.03.2024 | Коло: 19 |
Црни врх (Jаружани)

2 - 1

Прогрес (Кнежево)
X
30.03.2024 | Коло: 19 |
Рудар (Станари)

2 - 0

Слога (Дуго Поље)
X
31.03.2024 | Коло: 23 | Прва лига ФСРС
Радник (Бијељина)

1 - 0

Леотар (Требиње)
X
06.04.2024 | Коло: 24 | Прва лига ФСРС
Козара (Градишка)

2 - 1

Рудар (Приједор)
X
07.04.2024 | Коло: 20 |
Укрина (Чечава)

2 - 1

Руданка
X
14.04.2024 | Коло: 21 |
Хајдук (Кожухе)

2 - 1

Укрина (Чечава)
X
21.04.2024 | Коло: 22 |
Вучијак (Mајевац)

5 - 4

Рудар (Станари)
X

Иди назад