Далибор Ступић

Основни подаци

Mјесто: Требиње

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
03.09.2023 | Коло: 3 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Рогатица)

2 - 1

Стакорина (Чајниче)
X
23.09.2023 | Коло: 2 |
Херцеговац (Билећа)

5 - 0

Вележ (Невесиње)
X
23.09.2023 | Коло: 2 |
Херцеговац (Билећа)

3 - 0

Вележ (Невесиње)
X
24.09.2023 | Коло: 6 | Друга лига ФСРС Исток
Херцеговац (Билећа)

3 - 2

Подриње (Jања)
X
09.10.2023 | Коло: 4 |
Леотар (Требиње)

9 - 0

Mладост (Гацко)
X
09.10.2023 | Коло: 4 |
Леотар (Требиње)

1 - 0

Mладост (Гацко)
X
14.10.2023 | Коло: 5 |
Леостарс (Требиње)

0 - 12

Леотар (Требиње)
X
14.10.2023 | Коло: 5 |
Леостарс (Требиње)

0 - 7

Леотар (Требиње)
X
14.10.2023 | Коло: 9 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Гацко)

2 - 5

Будућност (Пилица)
X
17.10.2023 | Коло: 5 |
Mладост (Гацко)

1 - 3

Сутјеска (Фоча)
X
17.10.2023 | Коло: 5 |
Mладост (Гацко)

0 - 0

Сутјеска (Фоча)
X
21.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Академац (Требиње)

5 - 4

КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
X
23.10.2023 | Коло: 6 |
Леотар (Требиње)

4 - 0

Стакорина (Чајниче)
X
23.10.2023 | Коло: 6 |
Леотар (Требиње)

5 - 0

Стакорина (Чајниче)
X
28.10.2023 | Коло: 11 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Гацко)

0 - 2

Херцеговац (Билећа)
X
29.10.2023 | Коло: 7 |
Леостарс (Требиње)

1 - 0

Вележ (Невесиње)
X
29.10.2023 | Коло: 7 |
Леостарс (Требиње)

3 - 5

Вележ (Невесиње)
X
29.10.2023 | Коло: 2 |
КMФ Захумље (Требиње)

5 - 1

КMФ Рудо
X
05.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Љубиње

12 - 8

КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
X
09.11.2023 | Коло: 2 |
Mладост (Гацко)

2 - 1

Стакорина (Чајниче)
X
15.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Захумље (Требиње)

2 - 3

КMФ Академац (Требиње)
X
18.11.2023 | Коло: 6 |
КMФ Академац (Требиње)

4 - 1

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
X
24.11.2023 | Коло: 7 |
КMФ Љубиње

3 - 8

КMФ Академац (Требиње)
X
25.11.2023 | Коло: 15 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

5 - 5

Mладост (Рогатица)
X
17.12.2023 | Коло: 10 |
КMФ Љубиње

9 - 12

КMФ Рудо
X
03.02.2024 | Коло: 13 |
КMФ Љубиње

13 - 7

КMФ Вишеград
X
14.02.2024 | Коло: 15 |
КMФ Академац (Требиње)

3 - 0

КMФ Раднички (Ново Горажде)
X
01.03.2024 | Коло: 18 |
КMФ Академац (Требиње)

6 - 1

КMФ Љубиње
X
07.03.2024 | Коло: 19 |
КMФ Љубиње

9 - 13

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
X
10.03.2024 | Коло: 20 |
КMФ Академац (Требиње)

2 - 4

КMФ Jахорина (Пале)
X
16.03.2024 | Коло: 22 |
КMФ Академац (Требиње)

5 - 1

КMФ Вишеград
X
17.03.2024 | Коло: 18 | Друга лига ФСРС Исток
Стакорина (Чајниче)

4 - 1

Mладост (Рогатица)
X
13.04.2024 | Коло: 22 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Гацко)

4 - 1

Гласинац 1936 (Соколац)
X
14.04.2024 | Коло: 8 |
Леостарс (Требиње)

2 - 7

Mладост (Гацко)
X
14.04.2024 | Коло: 8 |
Леостарс (Требиње)

2 - 1

Mладост (Гацко)
X
27.04.2024 | Коло: 10 |
Леотар (Требиње)

2 - 0

Слога (Добој)
X
28.04.2024 | Коло: 10 |
Леотар (Требиње)

10 - 0

Вележ (Невесиње)
X
28.04.2024 | Коло: 10 |
Леотар (Требиње)

10 - 0

Вележ (Невесиње)
X
04.05.2024 | Коло: 11 |
Леостарс (Требиње)

0 - 2

Херцеговац (Билећа)
X
04.05.2024 | Коло: 11 |
Леостарс (Требиње)

0 - 6

Херцеговац (Билећа)
X
11.05.2024 | Коло: 12 |
Херцеговац (Билећа)

2 - 1

Стакорина (Чајниче)
X
11.05.2024 | Коло: 12 |
Херцеговац (Билећа)

3 - 0

Стакорина (Чајниче)
X
12.05.2024 | Коло: 26 | Друга лига ФСРС Исток
Херцеговац (Билећа)

2 - 0

Mладост (Гацко)
X
18.05.2024 | Коло: 13 |
Mладост (Гацко)

0 - 2

Вележ (Невесиње)
X
18.05.2024 | Коло: 13 |
Mладост (Гацко)

5 - 2

Вележ (Невесиње)
X
26.05.2024 | Коло: 29 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Гацко)

5 - 1

Mладост (Рогатица)
X
29.05.2024 | Коло: 14 |
Леотар (Требиње)

4 - 0

Херцеговац (Билећа)
X
29.05.2024 | Коло: 14 |
Леотар (Требиње)

5 - 0

Херцеговац (Билећа)
X

Иди назад