Дејан Кривошија

Основни подаци

Mјесто: Градишка

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
27.08.2023 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога ДИПО (Горњи Подградци)

6 - 0

Козара (Доњи Орловци)
X
03.09.2023 | Коло: 2 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Козара (Доњи Орловци)

1 - 0

Пламен (Доње Водичево)
X
09.09.2023 | Коло: 3 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лауш (Бања Лука)

2 - 0

Слога (Саничани)
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Лакташи

1 - 4

Jединство (Бихаћ)
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Лакташи

4 - 0

Jединство (Бихаћ)
X
17.09.2023 | Коло: 4 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Крајина (Бања Лука)

3 - 0

Пламен (Доње Водичево)
X
01.10.2023 | Коло: 6 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Карановац

1 - 3

Полет Крајишник (Драгочај)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Козара (Градишка)

4 - 6

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
08.10.2023 | Коло: 7 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Козара (Доњи Орловци)

2 - 1

Карановац
X
14.10.2023 | Коло: 8 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лијевче (Нова Топола)

0 - 3

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
21.10.2023 | Коло: 9 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козинци)

1 - 1

13 Скојевки (Грбавци)
X
29.10.2023 | Коло: 10 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога (Саничани)

0 - 1

Крајина (Бања Лука)
X
05.11.2023 | Коло: 11 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Козара (Доњи Орловци)

3 - 1

Лијевче (Нова Топола)
X
12.11.2023 | Коло: 12 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лауш (Бања Лука)

3 - 1

Козара (Доњи Орловци)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Козара (Градишка)

4 - 3

Лакташи
X
10.03.2024 | Коло: 17 |
Љубић (Прњавор)

12 - 0

Подгрмеч (Сански Mост)
X
10.03.2024 | Коло: 17 |
Љубић (Прњавор)

2 - 0

Подгрмеч (Сански Mост)
X
10.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Обилић (Прњавор)

8 - 4

КMФ Шампион (Лакташи)
X
16.03.2024 | Коло: 22 |
Козара (Градишка)

3 - 3

БСК (Бања Лука)
X
16.03.2024 | Коло: 22 |
Козара (Градишка)

4 - 1

БСК (Бања Лука)
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
Козара (Градишка)

3 - 1

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
24.03.2024 | Коло: 16 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Будућност (Бања Лука)

3 - 3

Пламен (Доње Водичево)
X
30.03.2024 | Коло: 17 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лауш (Бања Лука)

6 - 1

Братство (Козарац)
X
06.04.2024 | Коло: 18 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Карановац

0 - 1

Пламен (Доње Водичево)
X
14.04.2024 | Коло: 22 |
Козара (Градишка)

4 - 1

Рудар (Приједор)
X
14.04.2024 | Коло: 19 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Козара (Доњи Орловци)

2 - 0

Крајина (Бања Лука)
X
20.04.2024 | Коло: 20 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Карановац

2 - 4

Козара (Доњи Орловци)
X
28.04.2024 | Коло: 21 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога ДИПО (Горњи Подградци)

3 - 2

Лијевче (Нова Топола)
X
03.05.2024 | Коло: 22 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога (Саничани)

2 - 3

Будућност (Бања Лука)
X
12.05.2024 | Коло: 16 |
Љубић (Прњавор)

0 - 14

Леотар (Требиње)
X
19.05.2024 | Коло: 24 | Регионална лига ФСРС, група Запад
13 Скојевки (Грбавци)

0 - 0

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
25.05.2024 | Коло: 35 |
Љубић (Прњавор)

6 - 1

Слобода (Mркоњић Град)
X
25.05.2024 | Коло: 35 |
Љубић (Прњавор)

4 - 3

Слобода (Mркоњић Град)
X
26.05.2024 | Коло: 25 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Крајина (Бања Лука)

1 - 0

Mладост (Котор Варош)
X
01.06.2024 | Коло: 36 |
Mинерал (Бања Врућица)

2 - 1

Љубић (Прњавор)
X
01.06.2024 | Коло: 36 |
Mинерал (Бања Врућица)

5 - 0

Љубић (Прњавор)
X
02.06.2024 | Коло: 26 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Mладост (Котор Варош)

7 - 0

Карановац
X

Иди назад