Срђан Ландуп

Основни подаци

Mјесто: Бања Лука

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
13.08.2022 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, Запад
Лауш (Бања Лука)

1 - 1

Крајина (Бања Лука)
X
14.08.2022 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, Запад
13 Скојевки (Грбавци)

9 - 0

Mладост (Котор Варош)
X
20.08.2022 | Коло: 1 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Крупа (Крупа на Врбасу)

8 - 1

Полет 1926 (Брод)
X
20.08.2022 | Коло: 1 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Крупа (Крупа на Врбасу)

2 - 2

Полет 1926 (Брод)
X
21.08.2022 | Коло: 2 | Регионална лига ФСРС, Запад
Будућност (Бања Лука)

0 - 0

Полет Крајишник (Драгочај)
X
03.09.2022 | Коло: 5 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
Борац (Бања Лука)

0 - 6

Крупа (Крупа на Врбасу)
X
04.09.2022 | Коло: 4 | Регионална лига ФСРС, Запад
Напријед (Бања Лука)

4 - 1

Полет Крајишник (Драгочај)
X
10.09.2022 | Коло: 5 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Жељезничар СТ (Бања Лука)

7 - 0

Слобода (Mркоњић Град)
X
10.09.2022 | Коло: 5 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Жељезничар СТ (Бања Лука)

10 - 0

Слобода (Mркоњић Град)
X
10.09.2022 | Коло: 5 | Регионална лига ФСРС, Запад
Братство (Козарац)

0 - 1

Mладост (Котор Варош)
X
11.09.2022 | Коло: 5 | Регионална лига ФСРС, Запад
Слога (Саничани)

2 - 1

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
13.09.2022 | Коло: 5 | Регионална лига ФСРС, Запад
Пламен (Доње Водичево)

3 - 1

Славен (Добрљин)
X
14.09.2022 | Коло: 4 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
Жељезничар СТ (Бања Лука)

0 - 1

Борац (Бања Лука)
X
17.09.2022 | Коло: 6 | Регионална лига ФСРС, Запад
Напријед (Бања Лука)

2 - 1

Братство (Козарац)
X
18.09.2022 | Коло: 6 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Жељезничар СТ (Бања Лука)

7 - 0

Крупа (Крупа на Врбасу)
X
18.09.2022 | Коло: 6 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Жељезничар СТ (Бања Лука)

9 - 0

Крупа (Крупа на Врбасу)
X
24.09.2022 | Коло: 7 | Регионална лига ФСРС, Запад
Лауш (Бања Лука)

1 - 2

Пламен (Доње Водичево)
X
25.09.2022 | Коло: 7 | Регионална лига ФСРС, Запад
Сводна

0 - 1

Будућност (Бања Лука)
X
30.09.2022 | Коло: 8 | Регионална лига ФСРС, Запад
Напријед (Бања Лука)

3 - 1

Слога (Саничани)
X
01.10.2022 | Коло: 8 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Жељезничар СТ (Бања Лука)

9 - 3

Слога (Добој)
X
01.10.2022 | Коло: 8 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Жељезничар СТ (Бања Лука)

1 - 0

Слога (Добој)
X
01.10.2022 | Коло: 8 | Регионална лига ФСРС, Запад
Полет Крајишник (Драгочај)

2 - 0

Лауш (Бања Лука)
X
02.10.2022 | Коло: 9 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
Борац (Бања Лука)

1 - 1

Крајина (Цазин)
X
02.10.2022 | Коло: 9 | Омладинска лига БиХ, Запад (јуниори)
БСК (Бања Лука)

3 - 2

Крајина (Цазин)
X

Иди назад