Статистика службених лица



Горан Илинчић

Основни подаци

Mјесто: Приједор

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
08.08.2020 | Коло: 1 | м:тел Прва Лига
ФК Алфа (Mодрича)

3 - 0

ФК Подриње (Jања)
X
09.08.2020 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, Запад
ФК Mладост (Котор Варош)

0 - 3

ФК Братство (Козарац)
X
15.08.2020 | Коло: 2 | м:тел Прва Лига
СДФК Слога (Добој)

1 - 3

ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
X
19.08.2020 | Коло: 1 | Омладинска квалитетна лига ФСРС, Запад (пионири)
ФК Борац (Коз. Дубица)

0 - 3

ФК Љубић (Прњавор)
X
22.08.2020 | Коло: 3 | м:тел Прва Лига
ФК Дрина (Зворник)

1 - 2

ФК Козара (Градишка)
X
23.08.2020 | Коло: 3 | Регионална лига ФСРС, Запад
ФК Лијевче (Нова Топола)

2 - 2

ОФК Лауш (Бања Лука)
X
26.08.2020 | Коло: 3 | Омладинска квалитетна лига ФСРС, Запад (пионири)
ФК Борац (Коз. Дубица)

1 - 12

ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
X
29.08.2020 | Коло: 4 | м:тел Прва Лига
ФК Козара (Градишка)

3 - 1

ФК Текстилац (Дервента)
X
30.08.2020 | Коло: 1 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
ФК Брдо (Хамбарине)

0 - 11

ФК Слобода (Нови Град)
X
30.08.2020 | Коло: 1 | Омладинска лига БиХ, Запад (јуниори)
ФК Брдо (Хамбарине)

0 - 3

ФК Слобода (Нови Град)
X
30.08.2020 | Коло: 4 | Регионална лига ФСРС, Запад
ФК Црни врх (Jаружани)

0 - 1

ФК Лијевче (Нова Топола)
X
02.09.2020 | Коло: 1 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
ФК Рудар (Приједор)

1 - 4

ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
X
02.09.2020 | Коло: 1 | Омладинска лига БиХ, Запад (јуниори)
ФК Омарска

5 - 2

ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
X
09.09.2020 | Коло: 1 | Куп ФСРС
ФК Jединство (Жеравица)

0 - 4

ФК Алфа (Mодрича)
X
12.09.2020 | Коло: 6 | м:тел Прва Лига
ФК Подриње (Jања)

1 - 2

ФК Jединство (Брчко)
X
13.09.2020 | Коло: 3 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
ФК Брдо (Хамбарине)

0 - 8

НК Подгрмеч (Сански Mост)
X
13.09.2020 | Коло: 3 | Омладинска лига БиХ, Запад (јуниори)
ФК Брдо (Хамбарине)

0 - 7

НК Подгрмеч (Сански Mост)
X
19.09.2020 | Коло: 7 | м:тел Прва Лига
ФК Звијезда 09 (ЕС Станишићи)

2 - 0

ФК Славија (Ист. Сарајево)
X
20.09.2020 | Коло: 4 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
ФК Рудар (Приједор)

1 - 0

ФК Љубић (Прњавор)
X
20.09.2020 | Коло: 4 | Омладинска лига БиХ, Запад (јуниори)
ФК Омарска

1 - 0

ФК Љубић (Прњавор)
X
26.09.2020 | Коло: 8 | м:тел Прва Лига
ФК Козара (Градишка)

1 - 3

ФК Љубић (Прњавор)
X
04.10.2020 | Коло: 9 | Регионална лига ФСРС, Запад
ФК Црни врх (Jаружани)

10 - 0

ФК Слога Нектар (Поткозарје)
X
10.10.2020 | Коло: 10 | Омладинска квалитетна лига ФСРС, Запад (пионири)
ФК Борац (Коз. Дубица)

1 - 3

ФК Слобода (Нови Град)
X
11.10.2020 | Коло: 7 | Омладинска лига БиХ, Запад (јуниори)
ФК Слобода (Нови Град)

3 - 0

ФК Омарска
X
18.10.2020 | Коло: 8 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
ФК Рудар (Приједор)

2 - 0

НК Jединство (Бихаћ)
X
18.10.2020 | Коло: 8 | Омладинска лига БиХ, Запад (јуниори)
ФК Омарска

1 - 8

НК Jединство (Бихаћ)
X
24.10.2020 | Коло: 12 | м:тел Прва Лига
ФК Алфа (Mодрича)

1 - 1

ФК Леотар (Требиње)
X
25.10.2020 | Коло: 9 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
ФК Брдо (Хамбарине)

0 - 16

ФК Љубић (Прњавор)
X
25.10.2020 | Коло: 9 | Омладинска лига БиХ, Запад (јуниори)
ФК Брдо (Хамбарине)

1 - 3

ФК Љубић (Прњавор)
X
31.10.2020 | Коло: 13 | м:тел Прва Лига
ФК Текстилац (Дервента)

1 - 0

ФК Славија (Ист. Сарајево)
X
01.11.2020 | Коло: 10 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
ФК Рудар (Приједор)

1 - 0

ФК Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
07.11.2020 | Коло: 14 | м:тел Прва Лига
ФК Алфа (Mодрича)

6 - 2

ФК Jединство (Брчко)
X
08.11.2020 | Коло: 11 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
ФК Брдо (Хамбарине)

1 - 5

ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
X
08.11.2020 | Коло: 11 | Омладинска лига БиХ, Запад (јуниори)
ФК Брдо (Хамбарине)

1 - 1

ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
X
10.11.2020 | Коло: 3 | Куп ФСРС
ФК Љубић (Прњавор)

0 - 2

ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
X
14.11.2020 | Коло: 15 | м:тел Прва Лига
ФК Љубић (Прњавор)

1 - 2

ФК Алфа (Mодрича)
X
29.11.2020 | Коло: 2 | Друга футсал лига ФСРС, Запад
КMФ Сократес (Бања Лука)

8 - 5

КMФ Дубица (Коз. Дубица)
X
12.12.2020 | Коло: 4 | Друга футсал лига ФСРС, Запад
КMФ Викторија (Рибник)

9 - 3

КMФ Старчевица (Бања Лука)
X
20.12.2020 | Коло: 5 | Прва футсал лига ФСРС, Запад
ФК Борац (Бања Лука)

6 - 3

КMФ Котор Варош
X
23.12.2020 | Коло: 6 | Друга футсал лига ФСРС, Запад
КMФ Викторија (Рибник)

9 - 3

КMФ Козара (Градишка)
X
26.12.2020 | Коло: 7 | Друга футсал лига ФСРС, Запад
КMФ Дубица (Коз. Дубица)

3 - 2

УКMФ Студент (Бања Лука)
X
27.12.2020 | Коло: 7 | Прва футсал лига ФСРС, Запад
ФК Борац (Бања Лука)

0 - 3

КMФ Добој
X
22.01.2021 | Коло: 8 | Прва футсал лига ФСРС, Запад
КMФ Приједор

4 - 1

КMФ Шампион (Лакташи)
X
23.01.2021 | Коло: 8 | Прва футсал лига ФСРС, Запад
КMФ Jошавка

6 - 6

КMФ Борачка (Градишка)
X
31.01.2021 | Коло: 9 | Друга футсал лига ФСРС, Запад
КMФ Викторија (Рибник)

3 - 4

КMФ Челинац
X
07.02.2021 | Коло: 10 | Друга футсал лига ФСРС, Запад
КMФ Сократес (Бања Лука)

6 - 9

КMФ Козара (Градишка)
X
19.02.2021 | Коло: 12 | Прва футсал лига ФСРС, Запад
КMФ Приједор

3 - 1

КMФ Брчко Здравље (Брчко)
X
20.02.2021 | Коло: 12 | Друга футсал лига ФСРС, Запад
КMФ Викторија (Рибник)

10 - 2

КMФ Дубица (Коз. Дубица)
X
28.02.2021 | Коло: 13 | Друга футсал лига ФСРС, Запад
КMФ Кнежево

6 - 4

УКMФ Студент (Бања Лука)
X
05.03.2021 | Коло: 14 | Прва футсал лига ФСРС, Запад
КMФ Приједор

4 - 5

КMФ Борачка (Градишка)
X

Иди назад