Немања Jеличић

Основни подаци

Mјесто: Бања Лука

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
19.08.2023 | Коло: 1 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

4 - 0

Љубић (Прњавор)
X
19.08.2023 | Коло: 1 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

6 - 0

Љубић (Прњавор)
X
26.08.2023 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козарац)

1 - 3

13 Скојевки (Грбавци)
X
02.09.2023 | Коло: 5 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

3 - 0

Слога (Трн)
X
02.09.2023 | Коло: 5 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

5 - 0

Слога (Трн)
X
02.09.2023 | Коло: 2 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Карановац

0 - 0

Лауш (Бања Лука)
X
09.09.2023 | Коло: 3 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лијевче (Нова Топола)

4 - 2

Братство (Козарац)
X
16.09.2023 | Коло: 7 |
БСК (Бања Лука)

4 - 1

Слобода (Mркоњић Град)
X
16.09.2023 | Коло: 7 |
БСК (Бања Лука)

1 - 0

Слобода (Mркоњић Град)
X
17.09.2023 | Коло: 4 | Регионална лига ФСРС, група Запад
13 Скојевки (Грбавци)

1 - 0

Козара (Доњи Орловци)
X
24.09.2023 | Коло: 5 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога ДИПО (Горњи Подградци)

9 - 0

Слога (Саничани)
X
01.10.2023 | Коло: 6 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Mладост (Котор Варош)

1 - 3

Братство (Козинци)
X
04.10.2023 | Коло: 3 |
Слобода (Mркоњић Град)

2 - 2

Алфа (Mодрича)
X
04.10.2023 | Коло: 3 |
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 3

Алфа (Mодрича)
X
08.10.2023 | Коло: 7 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Полет Крајишник (Драгочај)

2 - 3

Слога (Саничани)
X
15.10.2023 | Коло: 8 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога (Саничани)

0 - 0

Козара (Доњи Орловци)
X
21.10.2023 | Коло: 13 |
Борац (Бања Лука)

10 - 0

Пролетер (Теслић)
X
21.10.2023 | Коло: 13 |
Борац (Бања Лука)

4 - 0

Пролетер (Теслић)
X
22.10.2023 | Коло: 9 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Козара (Доњи Орловци)

1 - 2

Братство (Козарац)
X
29.10.2023 | Коло: 10 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козарац)

2 - 1

Будућност (Бања Лука)
X
05.11.2023 | Коло: 15 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

6 - 0

Mинерал (Бања Врућица)
X
05.11.2023 | Коло: 15 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

2 - 0

Mинерал (Бања Врућица)
X
05.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Старчевица (Бања Лука)

5 - 2

КMФ Jошавка
X
11.11.2023 | Коло: 16 |
БСК (Бања Лука)

0 - 6

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
11.11.2023 | Коло: 16 |
БСК (Бања Лука)

0 - 6

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
12.11.2023 | Коло: 12 | Регионална лига ФСРС, група Запад
13 Скојевки (Грбавци)

10 - 0

Слога (Саничани)
X
19.11.2023 | Коло: 13 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Пламен (Доње Водичево)

3 - 2

13 Скојевки (Грбавци)
X
25.11.2023 | Коло: 19 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

2 - 2

Борац (Бања Лука)
X
25.11.2023 | Коло: 19 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

2 - 2

Борац (Бања Лука)
X
10.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Старчевица (Бања Лука)

3 - 8

КMФ Викторија (Рибник)
X
22.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Кнежево

5 - 3

КMФ Челинац
X
03.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Сократес (Бања Лука)

1 - 5

КMФ Jошавка
X
10.03.2024 | Коло: 14 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Козара (Доњи Орловци)

2 - 1

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
16.03.2024 | Коло: 15 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лијевче (Нова Топола)

1 - 1

Слога (Саничани)
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
Слобода (Mркоњић Град)

4 - 2

Jединство (Бихаћ)
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
Слобода (Mркоњић Град)

1 - 3

Jединство (Бихаћ)
X
23.03.2024 | Коло: 16 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козарац)

0 - 0

Лијевче (Нова Топола)
X
31.03.2024 | Коло: 17 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Козара (Доњи Орловци)

4 - 2

13 Скојевки (Грбавци)
X
07.04.2024 | Коло: 18 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога (Саничани)

0 - 1

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
13.04.2024 | Коло: 26 |
Слобода (Mркоњић Град)

3 - 1

БСК (Бања Лука)
X
13.04.2024 | Коло: 26 |
Слобода (Mркоњић Град)

1 - 1

БСК (Бања Лука)
X
20.04.2024 | Коло: 28 |
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 3

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
20.04.2024 | Коло: 28 |
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 3

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
21.04.2024 | Коло: 20 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Крајина (Бања Лука)

1 - 0

Будућност (Бања Лука)
X
28.04.2024 | Коло: 21 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Пламен (Доње Водичево)

1 - 1

Mладост (Котор Варош)
X
04.05.2024 | Коло: 22 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Карановац

1 - 1

Крајина (Бања Лука)
X
09.05.2024 | Коло: 32 |
БСК (Бања Лука)

3 - 3

Борац (Коз. Дубица)
X
09.05.2024 | Коло: 32 |
БСК (Бања Лука)

1 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
12.05.2024 | Коло: 23 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Крајина (Бања Лука)

5 - 0

Слога (Саничани)
X
19.05.2024 | Коло: 27 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

5 - 2

Jединство (Бихаћ)
X
19.05.2024 | Коло: 27 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

7 - 0

Jединство (Бихаћ)
X

Иди назад