Mилош Саџак

Основни подаци

Mјесто: ПРИJЕДОР

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
24.08.2023 | Коло: 1 |
Омарска

1 - 5

Рудар (Приједор)
X
24.08.2023 | Коло: 1 |
Омарска

1 - 7

Рудар (Приједор)
X
27.08.2023 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Пламен (Доње Водичево)

0 - 0

Полет Крајишник (Драгочај)
X
03.09.2023 | Коло: 2 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Будућност (Бања Лука)

0 - 2

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
09.09.2023 | Коло: 3 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козинци)

10 - 0

Карановац
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Борац (Коз. Дубица)

0 - 5

Рудар (Приједор)
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Борац (Коз. Дубица)

2 - 5

Рудар (Приједор)
X
16.09.2023 | Коло: 7 |
Омарска

1 - 8

Рудар (Приједор)
X
16.09.2023 | Коло: 7 |
Омарска

2 - 6

Рудар (Приједор)
X
17.09.2023 | Коло: 4 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Mладост (Котор Варош)

1 - 0

Лијевче (Нова Топола)
X
23.09.2023 | Коло: 5 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лијевче (Нова Топола)

2 - 2

13 Скојевки (Грбавци)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Борац (Коз. Дубица)

1 - 2

Подгрмеч (Сански Mост)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Борац (Коз. Дубица)

6 - 2

Подгрмеч (Сански Mост)
X
01.10.2023 | Коло: 6 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога (Саничани)

2 - 1

Пламен (Доње Водичево)
X
03.10.2023 | Коло: 7 |
Омарска

0 - 2

Рудар (Каменград)
X
03.10.2023 | Коло: 7 |
Омарска

1 - 4

Рудар (Каменград)
X
08.10.2023 | Коло: 7 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лауш (Бања Лука)

3 - 1

13 Скојевки (Грбавци)
X
15.10.2023 | Коло: 6 |
Приједор

0 - 6

Борац (Бања Лука)
X
15.10.2023 | Коло: 8 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лауш (Бања Лука)

2 - 0

Братство (Козинци)
X
28.10.2023 | Коло: 10 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лауш (Бања Лука)

3 - 1

Пламен (Доње Водичево)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Рудар (Приједор)

1 - 0

Jединство (Бихаћ)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Рудар (Приједор)

2 - 0

Jединство (Бихаћ)
X
29.10.2023 | Коло: 1 |
Слога (Приједор)

3 - 4

Борац (Бања Лука)
X
30.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Приједор

4 - 1

КMФ Козара (Градишка)
X
04.11.2023 | Коло: 11 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Карановац

7 - 2

Слога (Саничани)
X
07.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Шампион (Лакташи)

3 - 4

КMФ Љубић (Прњавор)
X
12.11.2023 | Коло: 12 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Mладост (Котор Варош)

2 - 1

Крајина (Бања Лука)
X
13.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Приједор

9 - 2

КMФ Дубица (Коз. Дубица)
X
19.11.2023 | Коло: 13 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога (Саничани)

3 - 0

Братство (Козарац)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Борац (Коз. Дубица)

1 - 10

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Борац (Коз. Дубица)

0 - 5

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
27.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Дубица (Коз. Дубица)

4 - 9

КMФ Љубић (Прњавор)
X
01.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Приједор

9 - 2

КMФ Србац
X
02.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)

0 - 7

КMФ Љубић (Прњавор)
X
04.12.2023 | Коло: 5 |
КMФ Приједор

10 - 3

КMФ Шампион (Лакташи)
X
08.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Козара (Градишка)

4 - 7

КMФ Приједор
X
10.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Србац

3 - 6

КMФ Козара (Градишка)
X
14.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)

-

КMФ Дубица (Коз. Дубица)
X
20.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Козара (Градишка)

4 - 4

КMФ Љубић (Прњавор)
X
09.03.2024 | Коло: 14 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Карановац

0 - 2

Лијевче (Нова Топола)
X
17.03.2024 | Коло: 15 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога ДИПО (Горњи Подградци)

1 - 0

Будућност (Бања Лука)
X
17.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Сократес (Бања Лука)

4 - 6

КMФ Кнежево
X
23.03.2024 | Коло: 16 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Карановац

1 - 3

Братство (Козинци)
X
30.03.2024 | Коло: 17 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лијевче (Нова Топола)

0 - 0

Mладост (Котор Варош)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Рудар (Приједор)

1 - 0

БСК (Бања Лука)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Рудар (Приједор)

4 - 1

БСК (Бања Лука)
X
14.04.2024 | Коло: 19 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Пламен (Доње Водичево)

7 - 1

Слога (Саничани)
X
20.04.2024 | Коло: 20 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козарац)

1 - 0

Пламен (Доње Водичево)
X
30.04.2024 | Коло: 21 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козинци)

2 - 2

Лауш (Бања Лука)
X
11.05.2024 | Коло: 23 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Карановац

1 - 8

13 Скојевки (Грбавци)
X
16.05.2024 | Коло: 25 |
Рудар (Приједор)

4 - 1

Лакташи
X
16.05.2024 | Коло: 25 |
Рудар (Приједор)

4 - 1

Лакташи
X
19.05.2024 | Коло: 27 |
Рудар (Приједор)

3 - 4

Крајина (Цазин)
X
19.05.2024 | Коло: 27 |
Рудар (Приједор)

1 - 0

Крајина (Цазин)
X
19.05.2024 | Коло: 24 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Mладост (Котор Варош)

1 - 0

Будућност (Бања Лука)
X
26.05.2024 | Коло: 25 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Будућност (Бања Лука)

2 - 0

Лијевче (Нова Топола)
X
01.06.2024 | Коло: 29 |
Борац (Коз. Дубица)

0 - 6

Крајина (Цазин)
X
01.06.2024 | Коло: 29 |
Борац (Коз. Дубица)

-

Крајина (Цазин)
X
02.06.2024 | Коло: 29 |
Рудар (Приједор)

3 - 2

Љубић (Прњавор)
X
02.06.2024 | Коло: 29 |
Рудар (Приједор)

9 - 0

Љубић (Прњавор)
X
02.06.2024 | Коло: 26 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козарац)

6 - 2

Слога (Саничани)
X
05.06.2024 | Коло: 25 |
Омарска

2 - 2

Jединство (Бихаћ)
X
05.06.2024 | Коло: 25 |
Омарска

0 - 0

Jединство (Бихаћ)
X

Иди назад