MАРИНКО ЦВJЕТКОВИЋ

Основни подаци

Mјесто: Петрово

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
09.09.2023 | Коло: 4 |
Требава (Осјечани)

0 - 4

Наша крила (Костајница)
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Вучијак (Mајевац)

3 - 2

Хајдук (Кожухе)
X
17.09.2023 | Коло: 5 |
Црквина

3 - 2

Жељезничар (Добој)
X
19.09.2023 | Коло: 3 |
Слога (Добој)

2 - 0

Борац (Бања Лука)
X
24.09.2023 | Коло: 6 |
Укрина (Чечава)

8 - 2

Хајдук (Кожухе)
X
29.09.2023 | Коло: 7 |
Рудар (Станари)

1 - 0

Вучијак (Mајевац)
X
08.10.2023 | Коло: 5 |
Слога (Добој)

4 - 0

Mладост (Рогатица)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Омладинац (Гаревац)

4 - 2

Рудар (Станари)
X
14.10.2023 | Коло: 9 |
Рудар (Станари)

5 - 0

Укрина (Чечава)
X
22.10.2023 | Коло: 13 |
Слога (Добој)

7 - 3

Рудар (Приједор)
X
22.10.2023 | Коло: 13 |
Слога (Добој)

3 - 6

Рудар (Приједор)
X
22.10.2023 | Коло: 7 |
Слога (Добој)

4 - 0

Слога (Приједор)
X
28.10.2023 | Коло: 14 |
Пролетер (Теслић)

1 - 6

Борац (Коз. Дубица)
X
28.10.2023 | Коло: 14 |
Пролетер (Теслић)

4 - 1

Борац (Коз. Дубица)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Хајдук (Баткуша)

2 - 1

Црквина
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Омладинац (Гаревац)

5 - 0

Требава (Осјечани)
X
10.11.2023 | Коло: 13 |
Рудар (Станари)

4 - 1

Руданка
X
12.11.2023 | Коло: 9 |
Слога (Добој)

5 - 0

Приједор
X
18.11.2023 | Коло: 14 |
Жељезничар (Добој)

4 - 2

Требава (Осјечани)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Хајдук (Баткуша)

6 - 5

Црвена звијезда (Обудовац)
X
02.03.2024 | Коло: 20 |
Слога (Добој)

5 - 2

БСК (Бања Лука)
X
02.03.2024 | Коло: 20 |
Слога (Добој)

1 - 2

БСК (Бања Лука)
X
09.03.2024 | Коло: 16 |
Рудар (Станари)

3 - 1

Хајдук (Баткуша)
X
16.03.2024 | Коло: 17 |
Руданка

1 - 0

Требава (Осјечани)
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
Жељезничар (Добој)

2 - 3

Горњи Рахић
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
Руданка

2 - 0

Горњи Рахић
X
23.03.2024 | Коло: 19 |
Жељезничар (Добој)

4 - 2

Будућност (Бановићи)
X
23.03.2024 | Коло: 19 |
Руданка

2 - 0

Будућност (Бановићи)
X
24.03.2024 | Коло: 18 |
Вучијак (Mајевац)

2 - 1

Руданка
X
30.03.2024 | Коло: 19 |
Наша крила (Костајница)

2 - 0

Требава (Осјечани)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Слога (Добој)

1 - 1

Радник (Бијељина)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Слога (Добој)

10 - 2

Радник (Бијељина)
X
07.04.2024 | Коло: 15 |
Слога (Добој)

4 - 2

Љубић (Прњавор)
X
14.04.2024 | Коло: 13 |
Слога (Добој)

2 - 0

Локомотива (Брчко)
X
21.04.2024 | Коло: 23 |
Слога (Добој)

3 - 0

Слобода (Тузла)
X
21.04.2024 | Коло: 23 |
Слога (Добој)

3 - 2

Слобода (Тузла)
X
21.04.2024 | Коло: 22 |
Црвена звијезда (Обудовац)

3 - 1

Црквина
X
23.04.2024 | Коло: 23 |
Жељезничар (Добој)

3 - 0

Звијезда (Градачац)
X
23.04.2024 | Коло: 23 |
Руданка

0 - 4

Звијезда (Градачац)
X
27.04.2024 | Коло: 23 |
Руданка

10 - 1

Црквина
X
02.05.2024 | Коло: 24 |
Црквина

1 - 4

Хајдук (Кожухе)
X
08.05.2024 | Коло: 25 |
Жељезничар (Добој)

1 - 3

Радник (Бијељина)
X
08.05.2024 | Коло: 25 |
Руданка

0 - 2

Радник (Бијељина)
X
09.05.2024 | Коло: 25 |
Хајдук (Кожухе)

1 - 0

Руданка
X
11.05.2024 | Коло: 33 |
Жељезничар (Добој)

4 - 0

Текстилац (Дервента)
X
11.05.2024 | Коло: 33 |
Жељезничар (Добој)

0 - 1

Текстилац (Дервента)
X
12.05.2024 | Коло: 26 |
Омладинац (Гаревац)

3 - 1

Скугрић
X
18.05.2024 | Коло: 17 |
Слога (Добој)

3 - 2

Слога (Србац)
X
18.05.2024 | Коло: 27 |
Наша крила (Костајница)

3 - 1

Хајдук (Кожухе)
X
19.05.2024 | Коло: 27 |
Хајдук (Баткуша)

1 - 3

Руданка
X
26.05.2024 | Коло: 28 |
Слога (Добој)

8 - 0

Градина (Сребреник)
X
26.05.2024 | Коло: 28 |
Слога (Добој)

3 - 0

Градина (Сребреник)
X
26.05.2024 | Коло: 28 |
Укрина (Чечава)

4 - 0

Требава (Осјечани)
X
02.06.2024 | Коло: 29 |
Омладинац (Гаревац)

3 - 1

Црвена звијезда (Обудовац)
X
09.06.2024 | Коло: 30 |
Укрина (Чечава)

2 - 2

Омладинац (Гаревац)
X

Иди назад