Бојан Mитровић

Основни подаци

Mјесто: Бијељина

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
19.08.2023 | Коло: 2 | Прва лига ФСРС
Лакташи

3 - 3

БСК (Бања Лука)
X
20.08.2023 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Трновица

2 - 1

Бирач (Дервента)
X
27.08.2023 | Коло: 3 | Прва лига ФСРС
Омарска

0 - 1

Леотар (Требиње)
X
02.09.2023 | Коло: 4 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

3 - 1

Сутјеска (Фоча)
X
03.09.2023 | Коло: 4 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Трновица

1 - 0

Локомотива (Брчко)
X
09.09.2023 | Коло: 5 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Напредак (Доњи Шепак)

4 - 1

Партизан (Доња Трнова)
X
16.09.2023 | Коло: 6 | Прва лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

2 - 0

Славија (Ист. Сарајево)
X
23.09.2023 | Коло: 8 | Прва лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

5 - 0

Алфа (Mодрича)
X
27.09.2023 | Коло: 1 |
Задругар (Доње Црњелово)

1 - 2

Фамос (Ист. Илиџа)
X
30.09.2023 | Коло: 9 | Прва лига ФСРС
Сутјеска (Фоча)

2 - 0

Слобода (Mркоњић Град)
X
07.10.2023 | Коло: 9 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Будућност (Скелани)

8 - 0

Jања 2009 (Jања)
X
15.10.2023 | Коло: 10 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Локањ

4 - 2

Подриње (Тршић)
X
22.10.2023 | Коло: 11 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Mладост (Велика Обарска)

0 - 1

Љесковац
X
28.10.2023 | Коло: 13 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

2 - 0

Сутјеска (Фоча)
X
29.10.2023 | Коло: 12 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Бирач (Дервента)

3 - 2

Партизан (Доња Трнова)
X
04.11.2023 | Коло: 13 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Напредак (Доњи Шепак)

4 - 2

Mладост (Велика Обарска)
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Радник (Бијељина)

2 - 2

Братство (Грачаница)
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Радник (Бијељина)

0 - 2

Братство (Грачаница)
X
11.11.2023 | Коло: 15 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

2 - 0

Сутјеска (Фоча)
X
12.11.2023 | Коло: 14 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Mладост (Велика Обарска)

3 - 0

Будућност (Скелани)
X
18.11.2023 | Коло: 15 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Будућност (Скелани)

4 - 0

Брезик (Горњи Брезик - Брчко)
X
19.11.2023 | Коло: 14 |
Радник (Бијељина)

3 - 0

Звијезда (Градачац)
X
19.11.2023 | Коло: 14 |
Радник (Бијељина)

0 - 2

Звијезда (Градачац)
X
25.11.2023 | Коло: 17 | Прва лига ФСРС
Славија (Ист. Сарајево)

1 - 1

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
02.03.2024 | Коло: 18 | Прва лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 2

Лакташи
X
09.03.2024 | Коло: 19 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

1 - 1

Слобода (Mркоњић Град)
X
10.03.2024 | Коло: 17 |
Илићка 01 (Брчко)

1 - 5

Радник (Бијељина)
X
10.03.2024 | Коло: 17 |
Илићка 01 (Брчко)

1 - 0

Радник (Бијељина)
X
17.03.2024 | Коло: 20 | Прва лига ФСРС
Алфа (Mодрича)

0 - 0

Љубић (Прњавор)
X
23.03.2024 | Коло: 21 | Прва лига ФСРС
Сутјеска (Фоча)

1 - 0

Леотар (Требиње)
X
27.03.2024 | Коло: 22 | Прва лига ФСРС
Борац (Коз. Дубица)

1 - 0

Љубић (Прњавор)
X
30.03.2024 | Коло: 23 | Прва лига ФСРС
Славија (Ист. Сарајево)

0 - 1

Слобода (Mркоњић Град)
X
06.04.2024 | Коло: 24 | Прва лига ФСРС
Фамос (Ист. Илиџа)

2 - 1

Сутјеска (Фоча)
X
07.04.2024 | Коло: 19 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Локомотива (Брчко)

1 - 2

Трновица
X
13.04.2024 | Коло: 25 | Прва лига ФСРС
Сутјеска (Фоча)

2 - 1

Омарска
X
20.04.2024 | Коло: 26 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

3 - 2

Романија (Пале)
X
21.04.2024 | Коло: 21 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Брезик (Горњи Брезик - Брчко)

3 - 2

Бирач (Дервента)
X
24.04.2024 | Коло: 27 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

5 - 0

Леотар (Требиње)
X
27.04.2024 | Коло: 28 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

2 - 0

Романија (Пале)
X
28.04.2024 | Коло: 24 |
Радник (Бијељина)

6 - 0

Горњи Рахић
X
28.04.2024 | Коло: 24 |
Радник (Бијељина)

3 - 1

Горњи Рахић
X
28.04.2024 | Коло: 22 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Партизан (Доња Трнова)

1 - 0

Табанци
X
30.04.2024 | Коло: 29 | Прва лига ФСРС
Алфа (Mодрича)

2 - 0

Леотар (Требиње)
X
04.05.2024 | Коло: 23 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Брезик (Горњи Брезик - Брчко)

3 - 0

Трновица
X
11.05.2024 | Коло: 30 | Прва лига ФСРС
Сутјеска (Фоча)

0 - 0

Вележ (Невесиње)
X
12.05.2024 | Коло: 24 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Jања 2009 (Jања)

2 - 4

Будућност (Скелани)
X
15.05.2024 | Коло: 31 | Прва лига ФСРС
Алфа (Mодрича)

2 - 0

БСК (Бања Лука)
X
18.05.2024 | Коло: 32 | Прва лига ФСРС
Сутјеска (Фоча)

2 - 0

Рудар (Приједор)
X

Иди назад