Дарко Ђекановић

Основни подаци

Mјесто: Котор Варош

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
26.08.2023 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козарац)

1 - 3

13 Скојевки (Грбавци)
X
02.09.2023 | Коло: 2 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Карановац

0 - 0

Лауш (Бања Лука)
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

4 - 1

Козара (Градишка)
X
10.09.2023 | Коло: 3 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Пламен (Доње Водичево)

2 - 4

Будућност (Бања Лука)
X
17.09.2023 | Коло: 4 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога (Саничани)

1 - 5

Братство (Козинци)
X
24.09.2023 | Коло: 5 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Полет Крајишник (Драгочај)

1 - 0

Крајина (Бања Лука)
X
08.10.2023 | Коло: 7 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Полет Крајишник (Драгочај)

2 - 3

Слога (Саничани)
X
15.10.2023 | Коло: 8 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лауш (Бања Лука)

2 - 0

Братство (Козинци)
X
22.10.2023 | Коло: 9 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Пламен (Доње Водичево)

6 - 2

Лијевче (Нова Топола)
X
04.11.2023 | Коло: 11 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Карановац

7 - 2

Слога (Саничани)
X
11.11.2023 | Коло: 12 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козинци)

1 - 1

Полет Крајишник (Драгочај)
X
19.11.2023 | Коло: 13 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Пламен (Доње Водичево)

3 - 2

13 Скојевки (Грбавци)
X
10.03.2024 | Коло: 14 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Крајина (Бања Лука)

1 - 1

Лауш (Бања Лука)
X
23.03.2024 | Коло: 16 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козарац)

0 - 0

Лијевче (Нова Топола)
X
30.03.2024 | Коло: 17 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козинци)

2 - 0

Слога (Саничани)
X
06.04.2024 | Коло: 25 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

3 - 1

Љубић (Прњавор)
X
06.04.2024 | Коло: 25 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

4 - 3

Љубић (Прњавор)
X
06.04.2024 | Коло: 18 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козарац)

1 - 1

Братство (Козинци)
X
14.04.2024 | Коло: 19 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Козара (Доњи Орловци)

2 - 0

Крајина (Бања Лука)
X
28.04.2024 | Коло: 21 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Будућност (Бања Лука)

6 - 1

Карановац
X
04.05.2024 | Коло: 22 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лијевче (Нова Топола)

3 - 1

Пламен (Доње Водичево)
X
12.05.2024 | Коло: 23 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Крајина (Бања Лука)

5 - 0

Слога (Саничани)
X
18.05.2024 | Коло: 24 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лијевче (Нова Топола)

1 - 0

Козара (Доњи Орловци)
X
19.05.2024 | Коло: 27 |
БСК (Бања Лука)

2 - 0

Рудар (Каменград)
X
19.05.2024 | Коло: 27 |
БСК (Бања Лука)

0 - 0

Рудар (Каменград)
X

Иди назад