Бранимир Ђермановић

Основни подаци

Mјесто: Челинац

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
19.08.2023 | Коло: 2 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

3 - 2

Вележ (Невесиње)
X
26.08.2023 | Коло: 3 | Прва лига ФСРС
Фамос (Ист. Илиџа)

0 - 0

Лакташи
X
30.08.2023 | Коло: 1 |
Текстилац (Дервента)

3 - 0

Љубић (Прњавор)
X
03.09.2023 | Коло: 4 | Прва лига ФСРС
Славија (Ист. Сарајево)

2 - 0

Романија (Пале)
X
09.09.2023 | Коло: 5 | Прва лига ФСРС
Радник (Бијељина)

1 - 1

Дрина (Зворник)
X
10.09.2023 | Коло: 3 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Пламен (Доње Водичево)

2 - 4

Будућност (Бања Лука)
X
16.09.2023 | Коло: 6 | Прва лига ФСРС
Борац (Коз. Дубица)

2 - 1

Вележ (Невесиње)
X
23.09.2023 | Коло: 8 | Прва лига ФСРС
Козара (Градишка)

0 - 0

Славија (Ист. Сарајево)
X
07.10.2023 | Коло: 10 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

1 - 0

Рудар (Приједор)
X
22.10.2023 | Коло: 12 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

5 - 3

Алфа (Mодрича)
X
29.10.2023 | Коло: 13 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

1 - 0

Фамос (Ист. Илиџа)
X
30.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Котор Варош

1 - 5

КMФ Дервента
X
04.11.2023 | Коло: 14 | Прва лига ФСРС
Сутјеска (Фоча)

2 - 0

Романија (Пале)
X
05.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Сократес (Бања Лука)

7 - 3

УКMФ Студент (Бања Лука)
X
09.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Jошавка

1 - 2

УКMФ Студент (Бања Лука)
X
10.11.2023 | Коло: 15 | Прва лига ФСРС
Алфа (Mодрича)

1 - 3

Фамос (Ист. Илиџа)
X
11.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Рудар (Станари)

4 - 3

КMФ Брчко Здравље (Брчко)
X
18.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Старчевица (Бања Лука)

6 - 2

УКMФ Студент (Бања Лука)
X
19.11.2023 | Коло: 14 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

3 - 0

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
19.11.2023 | Коло: 14 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

3 - 2

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
27.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Челинац

7 - 13

КMФ Старчевица (Бања Лука)
X
28.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Кнежево

5 - 5

КMФ Теслић
X
02.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Рудар (Станари)

3 - 6

КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
X
08.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Полицајац (Бања Лука)

5 - 6

КMФ Жељезница (Трново)
X
10.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Козара (Градишка)

2 - 7

КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)
X
03.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Сократес (Бања Лука)

3 - 7

КMФ Викторија (Рибник)
X
04.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Полицајац (Бања Лука)

3 - 7

КMФ Невесиње
X
15.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Jошавка

5 - 8

КMФ Старчевица (Бања Лука)
X
18.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Старчевица (Бања Лука)

5 - 5

КMФ Кнежево
X
19.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Полицајац (Бања Лука)

2 - 2

КMФ Добој
X
24.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Котор Варош

4 - 6

КMФ Невесиње
X
02.03.2024 | Коло: 18 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

2 - 1

Вележ (Невесиње)
X
03.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Викторија (Рибник)

7 - 1

УКMФ Студент (Бања Лука)
X
09.03.2024 | Коло: 19 | Прва лига ФСРС
Љубић (Прњавор)

2 - 0

Славија (Ист. Сарајево)
X
12.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Кнежево

7 - 4

КMФ Jошавка
X
16.03.2024 | Коло: 20 | Прва лига ФСРС
Козара (Градишка)

2 - 3

Радник (Бијељина)
X
16.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Викторија (Рибник)

-

КMФ Старчевица (Бања Лука)
X
24.03.2024 | Коло: 21 | Прва лига ФСРС
Омарска

2 - 1

Лакташи
X
27.03.2024 | Коло: 22 | Прва лига ФСРС
Дрина (Зворник)

0 - 0

Радник (Бијељина)
X
31.03.2024 | Коло: 23 | Прва лига ФСРС
Радник (Бијељина)

1 - 0

Леотар (Требиње)
X
10.04.2024 | Коло: 4 |
Борац (Коз. Дубица)

1 - 2

Слога (Добој)
X
13.04.2024 | Коло: 25 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

1 - 1

Дрина (Зворник)
X

Иди назад