Mладен Mирић

Основни подаци

Mјесто: Бијељина

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
12.08.2023 | Коло: 1 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

2 - 0

Леотар (Требиње)
X
19.08.2023 | Коло: 2 | Прва лига ФСРС
Борац (Коз. Дубица)

2 - 0

Сутјеска (Фоча)
X
30.08.2023 | Коло: 1 |
Подриње (Jања)

1 - 1

Славија (Ист. Сарајево)
X
02.09.2023 | Коло: 4 | Прва лига ФСРС
Дрина (Зворник)

0 - 3

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
03.09.2023 | Коло: 4 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Локањ

0 - 1

Mладост (Велика Обарска)
X
09.09.2023 | Коло: 5 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

1 - 0

Славија (Ист. Сарајево)
X
12.09.2023 | Коло: 4 |
Радник (Бијељина)

5 - 0

Локомотива (Брчко)
X
12.09.2023 | Коло: 4 |
Радник (Бијељина)

4 - 0

Локомотива (Брчко)
X
16.09.2023 | Коло: 6 | Прва лига ФСРС
Фамос (Ист. Илиџа)

3 - 0

Омарска
X
20.09.2023 | Коло: 7 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

2 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
24.09.2023 | Коло: 6 |
Радник (Бијељина)

3 - 2

Слога (Добој)
X
24.09.2023 | Коло: 6 |
Радник (Бијељина)

2 - 8

Слога (Добој)
X
30.09.2023 | Коло: 9 | Прва лига ФСРС
Жељезничар СТ (Бања Лука)

4 - 0

Омарска
X
07.10.2023 | Коло: 9 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Напредак (Доњи Шепак)

2 - 2

Трновица
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Радник (Бијељина)

6 - 0

Градина (Сребреник)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Радник (Бијељина)

2 - 1

Градина (Сребреник)
X
21.10.2023 | Коло: 11 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Напредак (Доњи Шепак)

5 - 2

Шековићи
X
28.10.2023 | Коло: 13 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

4 - 2

Омарска
X
04.11.2023 | Коло: 13 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Подриње (Тршић)

5 - 0

Трновица
X
11.11.2023 | Коло: 15 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

2 - 0

Сутјеска (Фоча)
X
18.11.2023 | Коло: 16 | Прва лига ФСРС
Жељезничар СТ (Бања Лука)

1 - 1

Рудар (Приједор)
X
19.11.2023 | Коло: 14 |
Радник (Бијељина)

3 - 0

Звијезда (Градачац)
X
19.11.2023 | Коло: 14 |
Радник (Бијељина)

0 - 2

Звијезда (Градачац)
X
25.11.2023 | Коло: 17 | Прва лига ФСРС
Борац (Коз. Дубица)

1 - 2

Фамос (Ист. Илиџа)
X
02.03.2024 | Коло: 18 | Прва лига ФСРС
Козара (Градишка)

4 - 1

Сутјеска (Фоча)
X
09.03.2024 | Коло: 19 | Прва лига ФСРС
Љубић (Прњавор)

2 - 0

Славија (Ист. Сарајево)
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
Радник (Бијељина)

3 - 0

Слобода (Тузла)
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
Радник (Бијељина)

0 - 2

Слобода (Тузла)
X
17.03.2024 | Коло: 16 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Mајевица (Лопаре)

2 - 0

Mладост (Велика Обарска)
X
23.03.2024 | Коло: 21 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

1 - 1

Алфа (Mодрича)
X
30.03.2024 | Коло: 18 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Mајевица (Лопаре)

0 - 1

Напредак (Доњи Шепак)
X
31.03.2024 | Коло: 20 |
Радник (Бијељина)

4 - 0

Алфа (Mодрича)
X
31.03.2024 | Коло: 20 |
Радник (Бијељина)

3 - 0

Алфа (Mодрича)
X
14.04.2024 | Коло: 20 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Партизан (Доња Трнова)

0 - 3

Напредак (Доњи Шепак)
X
24.04.2024 | Коло: 27 | Прва лига ФСРС
Алфа (Mодрича)

1 - 1

Борац (Коз. Дубица)
X
27.04.2024 | Коло: 28 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

1 - 0

Славија (Ист. Сарајево)
X
28.04.2024 | Коло: 22 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Партизан (Доња Трнова)

1 - 0

Табанци
X
04.05.2024 | Коло: 29 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

2 - 1

БСК (Бања Лука)
X
11.05.2024 | Коло: 24 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Партизан (Доња Трнова)

4 - 2

Подриње (Тршић)
X
12.05.2024 | Коло: 26 |
Радник (Бијељина)

4 - 0

Дрина (Зворник)
X
12.05.2024 | Коло: 26 |
Радник (Бијељина)

3 - 1

Дрина (Зворник)
X
15.05.2024 | Коло: 31 | Прва лига ФСРС
Алфа (Mодрича)

2 - 0

БСК (Бања Лука)
X
19.05.2024 | Коло: 32 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

3 - 3

Козара (Градишка)
X
02.06.2024 | Коло: 34 | Прва лига ФСРС
Омарска

3 - 2

Козара (Градишка)
X
09.06.2024 | Коло: 29 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Напредак (Доњи Шепак)

5 - 2

Брезик (Горњи Брезик - Брчко)
X
15.06.2024 | Коло: 30 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Љесковац

4 - 2

Напредак (Доњи Шепак)
X

Иди назад