Радмило Вуковић

Основни подаци

Mјесто: Бијељина

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
12.08.2023 | Коло: 1 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

2 - 0

Леотар (Требиње)
X
19.08.2023 | Коло: 2 | Прва лига ФСРС
Лакташи

3 - 3

БСК (Бања Лука)
X
27.08.2023 | Коло: 3 | Прва лига ФСРС
Омарска

0 - 1

Леотар (Требиње)
X
09.09.2023 | Коло: 5 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

1 - 0

Славија (Ист. Сарајево)
X
16.09.2023 | Коло: 6 | Прва лига ФСРС
Фамос (Ист. Илиџа)

3 - 0

Омарска
X
17.09.2023 | Коло: 6 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Локомотива (Брчко)

2 - 0

Шековићи
X
20.09.2023 | Коло: 7 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

2 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
27.09.2023 | Коло: 1 |
Задругар (Доње Црњелово)

1 - 2

Фамос (Ист. Илиџа)
X
04.10.2023 | Коло: 2 |
Текстилац (Дервента)

3 - 1

Слобода (Mркоњић Град)
X
07.10.2023 | Коло: 9 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Будућност (Скелани)

8 - 0

Jања 2009 (Jања)
X
14.10.2023 | Коло: 11 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

0 - 1

Лакташи
X
21.10.2023 | Коло: 12 | Прва лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

4 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
28.10.2023 | Коло: 13 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

2 - 0

Сутјеска (Фоча)
X
31.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Империја (Шамац)

6 - 9

КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
X
05.11.2023 | Коло: 14 | Прва лига ФСРС
Омарска

2 - 1

Рудар (Приједор)
X
05.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Дервента

2 - 1

КMФ Добој
X
12.11.2023 | Коло: 14 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Трновица

3 - 4

Партизан (Доња Трнова)
X
18.11.2023 | Коло: 16 | Прва лига ФСРС
Жељезничар СТ (Бања Лука)

1 - 1

Рудар (Приједор)
X
02.03.2024 | Коло: 18 | Прва лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 2

Лакташи
X
09.03.2024 | Коло: 19 | Прва лига ФСРС
Фамос (Ист. Илиџа)

2 - 0

Леотар (Требиње)
X
17.03.2024 | Коло: 20 | Прва лига ФСРС
Алфа (Mодрича)

0 - 0

Љубић (Прњавор)
X
17.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Брчко Здравље (Брчко)

0 - 0

КMФ Империја (Шамац)
X
23.03.2024 | Коло: 21 | Прва лига ФСРС
Љубић (Прњавор)

1 - 0

Козара (Градишка)
X
27.03.2024 | Коло: 22 | Прва лига ФСРС
Алфа (Mодрича)

2 - 0

Романија (Пале)
X
30.03.2024 | Коло: 23 | Прва лига ФСРС
Сутјеска (Фоча)

2 - 0

БСК (Бања Лука)
X
13.04.2024 | Коло: 25 | Прва лига ФСРС
Сутјеска (Фоча)

2 - 1

Омарска
X
20.04.2024 | Коло: 26 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

1 - 2

Љубић (Прњавор)
X
24.04.2024 | Коло: 27 | Прва лига ФСРС
Алфа (Mодрича)

1 - 1

Борац (Коз. Дубица)
X
27.04.2024 | Коло: 28 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

2 - 0

Романија (Пале)
X
28.04.2024 | Коло: 22 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Трновица

1 - 2

Mладост (Велика Обарска)
X
11.05.2024 | Коло: 30 | Прва лига ФСРС
Сутјеска (Фоча)

0 - 0

Вележ (Невесиње)
X
12.05.2024 | Коло: 24 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Jања 2009 (Jања)

2 - 4

Будућност (Скелани)
X
15.05.2024 | Коло: 31 | Прва лига ФСРС
Алфа (Mодрича)

2 - 0

БСК (Бања Лука)
X
18.05.2024 | Коло: 32 | Прва лига ФСРС
Сутјеска (Фоча)

2 - 0

Рудар (Приједор)
X
19.05.2024 | Коло: 25 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Партизан (Доња Трнова)

4 - 3

Љесковац
X
25.05.2024 | Коло: 33 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

4 - 0

Љубић (Прњавор)
X

Иди назад