Огњен Jанковић

Основни подаци

Mјесто: Бијељина

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
23.08.2023 | Коло: 2 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Локањ

4 - 4

Шековићи
X
17.09.2023 | Коло: 6 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Jања 2009 (Jања)

0 - 4

Mладост (Велика Обарска)
X
23.09.2023 | Коло: 3 |
Радник (Бијељина)

2 - 0

Раднички (Каракај)
X
23.09.2023 | Коло: 3 |
Радник (Бијељина)

5 - 1

Раднички (Каракај)
X
24.09.2023 | Коло: 7 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Mладост (Велика Обарска)

2 - 0

Трновица
X
30.09.2023 | Коло: 8 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Љесковац

3 - 1

Подриње (Тршић)
X
07.10.2023 | Коло: 5 |
Радник (Бијељина)

2 - 4

Илићка 01 (Брчко)
X
07.10.2023 | Коло: 5 |
Радник (Бијељина)

4 - 0

Илићка 01 (Брчко)
X
15.10.2023 | Коло: 10 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Трновица

2 - 4

Будућност (Скелани)
X
28.10.2023 | Коло: 8 |
Радник (Бијељина)

3 - 3

Зенит (Бијељина)
X
28.10.2023 | Коло: 8 |
Радник (Бијељина)

7 - 0

Зенит (Бијељина)
X
28.10.2023 | Коло: 12 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Љесковац

5 - 0

Локањ
X
04.11.2023 | Коло: 13 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Табанци

5 - 1

Шековићи
X
11.11.2023 | Коло: 9 |
Локомотива (Брчко)

7 - 0

Mладост (Рогатица)
X
18.11.2023 | Коло: 15 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Табанци

1 - 1

Mладост (Велика Обарска)
X
09.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Империја (Шамац)

8 - 6

КMФ Брчко Здравље (Брчко)
X
17.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)

9 - 7

КMФ Империја (Шамац)
X
16.03.2024 | Коло: 16 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Љесковац

6 - 3

Jања 2009 (Jања)
X
24.03.2024 | Коло: 17 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Mладост (Велика Обарска)

1 - 0

Подриње (Тршић)
X
30.03.2024 | Коло: 18 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Табанци

3 - 0

Будућност (Скелани)
X
06.04.2024 | Коло: 10 |
Слога Jунајтед (Бијељина)

9 - 3

Напредак (Доњи Шепак)
X
06.04.2024 | Коло: 10 |
Слога Jунајтед (Бијељина)

0 - 11

Напредак (Доњи Шепак)
X
06.04.2024 | Коло: 19 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Напредак (Доњи Шепак)

0 - 0

Подриње (Тршић)
X
14.04.2024 | Коло: 22 |
Радник (Бијељина)

5 - 4

Славен (Живинице)
X
14.04.2024 | Коло: 22 |
Радник (Бијељина)

0 - 2

Славен (Живинице)
X
14.04.2024 | Коло: 20 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Локањ

3 - 2

Брезик (Горњи Брезик - Брчко)
X
20.04.2024 | Коло: 12 |
Слога Jунајтед (Бијељина)

1 - 7

Зенит (Бијељина)
X
20.04.2024 | Коло: 12 |
Слога Jунајтед (Бијељина)

2 - 6

Зенит (Бијељина)
X
21.04.2024 | Коло: 12 |
Mладост (Богутово Село)

0 - 2

Дрина (Зворник)
X
21.04.2024 | Коло: 12 |
Mладост (Богутово Село)

0 - 3

Дрина (Зворник)
X
21.04.2024 | Коло: 21 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Mајевица (Лопаре)

1 - 4

Љесковац
X
28.04.2024 | Коло: 22 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Локањ

6 - 0

Будућност (Скелани)
X
03.05.2024 | Коло: 13 |
Зенит (Бијељина)

3 - 0

Раднички (Каракај)
X
03.05.2024 | Коло: 13 |
Зенит (Бијељина)

2 - 3

Раднички (Каракај)
X
04.05.2024 | Коло: 23 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Табанци

1 - 1

Локањ
X
11.05.2024 | Коло: 15 |
Зенит (Бијељина)

2 - 2

Илићка 01 (Брчко)
X
11.05.2024 | Коло: 15 |
Зенит (Бијељина)

0 - 5

Илићка 01 (Брчко)
X
18.05.2024 | Коло: 25 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Подриње (Тршић)

2 - 1

Локањ
X
25.05.2024 | Коло: 17 |
Mладост (Богутово Село)

1 - 4

Илићка 01 (Брчко)
X
25.05.2024 | Коло: 17 |
Mладост (Богутово Село)

0 - 2

Илићка 01 (Брчко)
X
26.05.2024 | Коло: 26 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Локањ

5 - 2

Партизан (Доња Трнова)
X
29.05.2024 | Коло: 27 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Подриње (Тршић)

7 - 2

Jања 2009 (Jања)
X
02.06.2024 | Коло: 28 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Mладост (Велика Обарска)

2 - 2

Напредак (Доњи Шепак)
X
07.06.2024 | Коло: 29 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Подриње (Тршић)

1 - 0

Локомотива (Брчко)
X
16.06.2024 | Коло: 30 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Jања 2009 (Jања)

1 - 7

Бирач (Дервента)
X

Иди назад