Жељко Родић

Основни подаци

Mјесто: Кнежица

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
19.08.2023 | Коло: 1 |
Прогрес (Кнежево)

2 - 3

Слога (Трн)
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Борац (Коз. Дубица)

0 - 10

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Борац (Коз. Дубица)

0 - 9

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
24.08.2023 | Коло: 1 |
Омарска

1 - 5

Рудар (Приједор)
X
24.08.2023 | Коло: 1 |
Омарска

1 - 7

Рудар (Приједор)
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Рудар (Приједор)

3 - 3

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Рудар (Приједор)

2 - 0

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
17.09.2023 | Коло: 5 |
Црни врх (Jаружани)

3 - 0

Челинац
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Рудар (Приједор)

5 - 2

Козара (Градишка)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Дубраве

0 - 1

Борац (Шамац)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Рудар (Приједор)

3 - 2

Слобода (Mркоњић Град)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Рудар (Приједор)

3 - 1

Слобода (Mркоњић Град)
X
21.10.2023 | Коло: 13 |
Борац (Коз. Дубица)

2 - 1

БСК (Бања Лука)
X
21.10.2023 | Коло: 13 |
Борац (Коз. Дубица)

0 - 3

БСК (Бања Лука)
X
28.10.2023 | Коло: 11 |
Борац (Шамац)

0 - 4

Напријед (Бања Лука)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Рудар (Приједор)

1 - 0

Jединство (Бихаћ)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Рудар (Приједор)

2 - 0

Jединство (Бихаћ)
X
21.11.2023 | Коло: 13 |
Рудар (Приједор)

1 - 7

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
21.11.2023 | Коло: 13 |
Рудар (Приједор)

2 - 1

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
25.11.2023 | Коло: 15 |
Слога (Србац)

2 - 1

Jединство (Жеравица)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Борац (Коз. Дубица)

1 - 10

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Борац (Коз. Дубица)

0 - 5

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
02.03.2024 | Коло: 16 |
Рудар (Приједор)

7 - 0

Омарска
X
03.03.2024 | Коло: 16 |
Рудар (Приједор)

5 - 0

Омарска
X
16.03.2024 | Коло: 18 |
Челинац

4 - 2

Прогрес (Кнежево)
X
24.03.2024 | Коло: 19 |
Омарска

0 - 2

Подгрмеч (Сански Mост)
X
24.03.2024 | Коло: 19 |
Омарска

2 - 3

Подгрмеч (Сански Mост)
X
02.04.2024 | Коло: 17 |
Омарска

0 - 5

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
02.04.2024 | Коло: 17 |
Омарска

1 - 8

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
06.04.2024 | Коло: 21 |
ФСА (Приједор)

4 - 0

Слога (Србац)
X
21.04.2024 | Коло: 23 |
Рудар (Приједор)

4 - 2

Рудар (Каменград)
X
21.04.2024 | Коло: 23 |
Рудар (Приједор)

3 - 0

Рудар (Каменград)
X
27.04.2024 | Коло: 24 |
Прогрес (Кнежево)

0 - 2

Текстилац (Дервента)
X
07.05.2024 | Коло: 25 |
Борац (Коз. Дубица)

1 - 5

Рудар (Каменград)
X
07.05.2024 | Коло: 25 |
Борац (Коз. Дубица)

1 - 10

Рудар (Каменград)
X
15.05.2024 | Коло: 27 |
Слобода (Нови Град)

4 - 0

Jединство (Жеравица)
X
16.05.2024 | Коло: 25 |
Рудар (Приједор)

4 - 1

Лакташи
X
16.05.2024 | Коло: 25 |
Рудар (Приједор)

4 - 1

Лакташи
X
22.05.2024 | Коло: 23 |
Омарска

1 - 0

Слобода (Mркоњић Град)
X
22.05.2024 | Коло: 23 |
Омарска

0 - 2

Слобода (Mркоњић Град)
X

Иди назад