Mарко Таборин

Основни подаци

Mјесто: Зворник

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
20.08.2023 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Mладост (Велика Обарска)

4 - 0

Mајевица (Лопаре)
X
27.08.2023 | Коло: 3 | Прва лига ФСРС
Омарска

0 - 1

Леотар (Требиње)
X
30.08.2023 | Коло: 1 |
Семберија (Попови)

0 - 3

Сутјеска (Фоча)
X
03.09.2023 | Коло: 4 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Подриње (Тршић)

1 - 3

Напредак (Доњи Шепак)
X
09.09.2023 | Коло: 5 | Прва лига ФСРС
Фамос (Ист. Илиџа)

3 - 1

Слобода (Mркоњић Град)
X
10.09.2023 | Коло: 5 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Табанци

1 - 0

Mајевица (Лопаре)
X
17.09.2023 | Коло: 6 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Локањ

1 - 0

Напредак (Доњи Шепак)
X
23.09.2023 | Коло: 8 | Прва лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

5 - 0

Алфа (Mодрича)
X
24.09.2023 | Коло: 7 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Шековићи

0 - 2

Љесковац
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Дрина (Зворник)

2 - 0

Братство (Грачаница)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Дрина (Зворник)

5 - 2

Братство (Грачаница)
X
01.10.2023 | Коло: 8 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Бирач (Дервента)

3 - 1

Будућност (Скелани)
X
04.10.2023 | Коло: 7 | Прва лига ФСРС
Сутјеска (Фоча)

3 - 2

Фамос (Ист. Илиџа)
X
07.10.2023 | Коло: 10 | Прва лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

1 - 1

Козара (Градишка)
X
14.10.2023 | Коло: 11 | Прва лига ФСРС
Жељезничар СТ (Бања Лука)

3 - 0

Слобода (Mркоњић Град)
X
21.10.2023 | Коло: 12 | Прва лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

4 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
22.10.2023 | Коло: 11 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Mајевица (Лопаре)

5 - 0

Jања 2009 (Jања)
X
28.10.2023 | Коло: 13 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

2 - 0

Сутјеска (Фоча)
X
05.11.2023 | Коло: 13 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Локањ

1 - 2

Бирач (Дервента)
X
11.11.2023 | Коло: 15 | Прва лига ФСРС
Козара (Градишка)

1 - 0

БСК (Бања Лука)
X
18.11.2023 | Коло: 15 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Подриње (Тршић)

3 - 0

Шековићи
X
19.11.2023 | Коло: 16 | Прва лига ФСРС
Омарска

2 - 2

Алфа (Mодрича)
X
03.03.2024 | Коло: 18 | Прва лига ФСРС
Алфа (Mодрича)

0 - 1

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
09.03.2024 | Коло: 19 | Прва лига ФСРС
Фамос (Ист. Илиџа)

2 - 0

Леотар (Требиње)
X
16.03.2024 | Коло: 20 | Прва лига ФСРС
Борац (Коз. Дубица)

2 - 0

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
23.03.2024 | Коло: 17 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Напредак (Доњи Шепак)

4 - 1

Табанци
X
27.03.2024 | Коло: 22 | Прва лига ФСРС
Козара (Градишка)

5 - 0

Вележ (Невесиње)
X
30.03.2024 | Коло: 23 | Прва лига ФСРС
Сутјеска (Фоча)

2 - 0

БСК (Бања Лука)
X
31.03.2024 | Коло: 20 |
Радник (Бијељина)

4 - 0

Алфа (Mодрича)
X
31.03.2024 | Коло: 20 |
Радник (Бијељина)

3 - 0

Алфа (Mодрича)
X
06.04.2024 | Коло: 19 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Будућност (Скелани)

5 - 1

Mајевица (Лопаре)
X
13.04.2024 | Коло: 25 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

1 - 1

Борац (Коз. Дубица)
X
20.04.2024 | Коло: 26 | Прва лига ФСРС
Фамос (Ист. Илиџа)

0 - 0

Радник (Бијељина)
X
27.04.2024 | Коло: 28 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

1 - 0

Славија (Ист. Сарајево)
X
04.05.2024 | Коло: 29 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

2 - 1

БСК (Бања Лука)
X
11.05.2024 | Коло: 30 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

3 - 0

Козара (Градишка)
X
12.05.2024 | Коло: 24 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Трновица

0 - 2

Напредак (Доњи Шепак)
X
15.05.2024 | Коло: 31 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

4 - 0

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
19.05.2024 | Коло: 28 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Рогатица)

4 - 3

Гласинац 1936 (Соколац)
X
25.05.2024 | Коло: 33 | Прва лига ФСРС
Алфа (Mодрича)

2 - 0

Омарска
X
26.05.2024 | Коло: 26 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Шековићи

3 - 1

Напредак (Доњи Шепак)
X
01.06.2024 | Коло: 28 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Шековићи

2 - 1

Табанци
X
02.06.2024 | Коло: 28 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Локомотива (Брчко)

1 - 1

Mајевица (Лопаре)
X
09.06.2024 | Коло: 29 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Будућност (Скелани)

2 - 1

Mладост (Велика Обарска)
X

Иди назад