Жељко Текић

Основни подаци

Mјесто: Зворник

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
20.08.2023 | Коло: 1 | Друга лига ФСРС Исток
Подриње (Jања)

8 - 1

Рудар 1925 (Угљевик)
X
26.08.2023 | Коло: 2 | Друга лига ФСРС Исток
Илићка 01 (Брчко)

0 - 1

Дрина ХЕ (Вишеград)
X
27.08.2023 | Коло: 2 |
Дрина (Зворник)

4 - 1

Славен (Живинице)
X
27.08.2023 | Коло: 2 |
Дрина (Зворник)

7 - 1

Славен (Живинице)
X
02.09.2023 | Коло: 3 | Друга лига ФСРС Исток
Пролетер (Дворови)

4 - 1

Гласинац 1936 (Соколац)
X
17.09.2023 | Коло: 5 | Друга лига ФСРС Исток
Задругар (Доње Црњелово)

2 - 1

Mладост (Гацко)
X
24.09.2023 | Коло: 6 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Рогатица)

1 - 2

Дрина ХЕ (Вишеград)
X
30.09.2023 | Коло: 7 | Друга лига ФСРС Исток
Пролетер (Дворови)

2 - 0

Херцеговац (Билећа)
X
07.10.2023 | Коло: 8 | Друга лига ФСРС Исток
Илићка 01 (Брчко)

7 - 1

Рудар 1925 (Угљевик)
X
14.10.2023 | Коло: 9 | Друга лига ФСРС Исток
Власеница

1 - 2

Jединство (Бродац)
X
15.10.2023 | Коло: 10 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Шековићи

5 - 1

Брезик (Горњи Брезик - Брчко)
X
21.10.2023 | Коло: 10 | Друга лига ФСРС Исток
Дрина ХЕ (Вишеград)

3 - 0

Подриње (Jања)
X
29.10.2023 | Коло: 11 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

3 - 2

Jединство (Бродац)
X
05.11.2023 | Коло: 12 | Друга лига ФСРС Исток
Стакорина (Чајниче)

3 - 1

Mладост (Гацко)
X
11.11.2023 | Коло: 13 | Друга лига ФСРС Исток
Пролетер (Дворови)

3 - 2

Губер (Сребреница)
X
18.11.2023 | Коло: 14 | Друга лига ФСРС Исток
Дрина ХЕ (Вишеград)

4 - 0

Гласинац 1936 (Соколац)
X
02.12.2023 | Коло: 15 | Друга лига ФСРС Исток
Власеница

0 - 1

Гласинац 1936 (Соколац)
X
10.03.2024 | Коло: 17 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Рогатица)

1 - 0

Херцеговац (Билећа)
X
13.03.2024 | Коло: 16 | Друга лига ФСРС Исток
Гласинац 1936 (Соколац)

1 - 1

Губер (Сребреница)
X
16.03.2024 | Коло: 18 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

0 - 3

Задругар (Доње Црњелово)
X
23.03.2024 | Коло: 17 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Будућност (Скелани)

2 - 5

Љесковац
X
24.03.2024 | Коло: 19 | Друга лига ФСРС Исток
Задругар (Доње Црњелово)

2 - 1

Гласинац 1936 (Соколац)
X
31.03.2024 | Коло: 20 |
Дрина (Зворник)

7 - 0

Жељезничар (Добој)
X
31.03.2024 | Коло: 20 |
Дрина (Зворник)

6 - 0

Руданка
X
31.03.2024 | Коло: 18 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Jања 2009 (Jања)

1 - 1

Локомотива (Брчко)
X
06.04.2024 | Коло: 21 | Друга лига ФСРС Исток
Пролетер (Дворови)

1 - 1

Илићка 01 (Брчко)
X
10.04.2024 | Коло: 20 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Бродац)

5 - 0

Mладост (Рогатица)
X
13.04.2024 | Коло: 22 | Друга лига ФСРС Исток
Илићка 01 (Брчко)

1 - 1

Задругар (Доње Црњелово)
X
20.04.2024 | Коло: 23 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

0 - 2

Илићка 01 (Брчко)
X
28.04.2024 | Коло: 24 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Бродац)

1 - 2

Власеница
X
04.05.2024 | Коло: 25 | Друга лига ФСРС Исток
Пролетер (Дворови)

1 - 2

Mладост (Рогатица)
X
12.05.2024 | Коло: 26 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Бродац)

0 - 1

Губер (Сребреница)
X
15.05.2024 | Коло: 27 | Друга лига ФСРС Исток
Задругар (Доње Црњелово)

2 - 3

Дрина ХЕ (Вишеград)
X
18.05.2024 | Коло: 27 |
Дрина (Зворник)

2 - 1

Илићка 01 (Брчко)
X
18.05.2024 | Коло: 27 |
Дрина (Зворник)

3 - 0

Илићка 01 (Брчко)
X
19.05.2024 | Коло: 28 | Друга лига ФСРС Исток
Дрина ХЕ (Вишеград)

4 - 0

Рудар 1925 (Угљевик)
X
26.05.2024 | Коло: 29 | Друга лига ФСРС Исток
Задругар (Доње Црњелово)

1 - 1

Губер (Сребреница)
X
29.05.2024 | Коло: 27 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Будућност (Скелани)

2 - 0

Шековићи
X
02.06.2024 | Коло: 30 | Друга лига ФСРС Исток
Подриње (Jања)

1 - 3

Задругар (Доње Црњелово)
X
09.06.2024 | Коло: 29 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Будућност (Скелани)

2 - 1

Mладост (Велика Обарска)
X
16.06.2024 | Коло: 30 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Брезик (Горњи Брезик - Брчко)

2 - 2

Будућност (Скелани)
X

Иди назад