Немања Вујадин

Основни подаци

Mјесто: И.Сарајево

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
12.08.2023 | Коло: 1 | Прва лига ФСРС
Лакташи

2 - 0

Слобода (Mркоњић Град)
X
19.08.2023 | Коло: 2 | Прва лига ФСРС
Дрина (Зворник)

1 - 1

Омарска
X
09.09.2023 | Коло: 5 | Прва лига ФСРС
Љубић (Прњавор)

2 - 2

Борац (Коз. Дубица)
X
15.09.2023 | Коло: 6 | Прва лига ФСРС
Лакташи

1 - 0

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
20.09.2023 | Коло: 7 | Прва лига ФСРС
Радник (Бијељина)

1 - 0

Лакташи
X
30.09.2023 | Коло: 9 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

2 - 5

Лакташи
X
07.10.2023 | Коло: 10 | Прва лига ФСРС
Борац (Коз. Дубица)

2 - 3

Алфа (Mодрича)
X
14.10.2023 | Коло: 11 | Прва лига ФСРС
Радник (Бијељина)

4 - 0

Сутјеска (Фоча)
X
18.10.2023 | Коло: 2 |
Леотар (Требиње)

0 - 0

Козара (Градишка)
X
20.10.2023 | Коло: 12 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

1 - 1

Рудар (Приједор)
X
22.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Раднички (Ново Горажде)

9 - 4

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
X
27.10.2023 | Коло: 13 | Прва лига ФСРС
Алфа (Mодрича)

0 - 2

Лакташи
X
28.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Жељезница (Трново)

5 - 2

КMФ Борачка (Градишка)
X
05.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Жељезница (Трново)

2 - 8

КMФ Невесиње
X
08.11.2023 | Коло: 3 |
Текстилац (Дервента)

0 - 2

Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
X
10.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Калиновик

3 - 0

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
X
11.11.2023 | Коло: 15 | Прва лига ФСРС
Борац (Коз. Дубица)

1 - 0

Лакташи
X
12.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Jахорина (Пале)

7 - 2

КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
X
19.11.2023 | Коло: 6 |
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)

8 - 4

КMФ Jахорина (Пале)
X
26.11.2023 | Коло: 7 |
КMФ Jахорина (Пале)

10 - 2

КMФ Калиновик
X
02.12.2023 | Коло: 8 |
КMФ Калиновик

4 - 1

КMФ Захумље (Требиње)
X
09.12.2023 | Коло: 9 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

8 - 5

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
X
16.12.2023 | Коло: 10 |
КMФ Калиновик

3 - 1

КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
X
10.02.2024 | Коло: 14 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

7 - 3

КMФ Љубиње
X
14.02.2024 | Коло: 15 |
КMФ Jахорина (Пале)

7 - 4

КMФ Вишеград
X
18.02.2024 | Коло: 16 |
КMФ Раднички (Ново Горажде)

10 - 1

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
X
25.02.2024 | Коло: 17 |
КMФ Jахорина (Пале)

6 - 3

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
X
02.03.2024 | Коло: 18 | Прва лига ФСРС
Борац (Коз. Дубица)

2 - 0

Омарска
X
09.03.2024 | Коло: 19 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

1 - 0

Лакташи
X
10.03.2024 | Коло: 20 |
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)

7 - 5

КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
X
13.03.2024 | Коло: 21 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

2 - 7

КMФ Калиновик
X
16.03.2024 | Коло: 20 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

1 - 0

Омарска
X
19.03.2024 | Коло: 22 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

9 - 5

КMФ Раднички (Ново Горажде)
X
23.03.2024 | Коло: 21 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

1 - 1

Алфа (Mодрича)
X
21.04.2024 | Коло: 26 | Прва лига ФСРС
Омарска

1 - 2

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
15.05.2024 | Коло: 31 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

1 - 0

Сутјеска (Фоча)
X
22.05.2024 | Коло: 4 |
Сутјеска (Фоча)

0 - 2

Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
X
30.05.2024 | Коло: 34 | Прва лига ФСРС
Радник (Бијељина)

0 - 0

Рудар (Приједор)
X

Иди назад