Томислав Грачанин

Основни подаци

Mјесто: Бања Лука

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
12.08.2023 | Коло: 1 | Прва лига ФСРС
Љубић (Прњавор)

0 - 2

Рудар (Приједор)
X
19.08.2023 | Коло: 2 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

3 - 0

Фамос (Ист. Илиџа)
X
26.08.2023 | Коло: 3 | Прва лига ФСРС
Љубић (Прњавор)

1 - 0

Алфа (Mодрича)
X
02.09.2023 | Коло: 4 | Прва лига ФСРС
Борац (Коз. Дубица)

0 - 3

Радник (Бијељина)
X
06.09.2023 | Коло: 1 |
Слобода (Mркоњић Град)

6 - 2

БСК (Бања Лука)
X
09.09.2023 | Коло: 5 | Прва лига ФСРС
Радник (Бијељина)

1 - 1

Дрина (Зворник)
X
04.10.2023 | Коло: 2 |
Лакташи

0 - 2

Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
X
07.10.2023 | Коло: 10 | Прва лига ФСРС
Лакташи

7 - 1

Романија (Пале)
X
21.10.2023 | Коло: 12 | Прва лига ФСРС
Лакташи

3 - 0

Славија (Ист. Сарајево)
X
29.10.2023 | Коло: 13 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

1 - 0

Фамос (Ист. Илиџа)
X
29.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Добој

5 - 2

КMФ Jанг Бојс (Зворник)
X
03.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Полицајац (Бања Лука)

0 - 3

КMФ Котор Варош
X
04.11.2023 | Коло: 14 | Прва лига ФСРС
Радник (Бијељина)

2 - 0

Љубић (Прњавор)
X
05.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Викторија (Рибник)

6 - 4

КMФ Теслић
X
08.11.2023 | Коло: 2 |
Челинац

3 - 0

Слобода (Нови Град)
X
11.11.2023 | Коло: 15 | Прва лига ФСРС
Дрина (Зворник)

2 - 2

Леотар (Требиње)
X
12.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Jошавка

2 - 2

КMФ Викторија (Рибник)
X
15.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Кнежево

9 - 5

КMФ Старчевица (Бања Лука)
X
18.11.2023 | Коло: 16 | Прва лига ФСРС
Лакташи

1 - 0

Дрина (Зворник)
X
19.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Викторија (Рибник)

5 - 3

КMФ Кнежево
X
20.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Приједор

2 - 4

КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)
X
25.11.2023 | Коло: 17 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

0 - 0

Лакташи
X
02.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Борачка (Градишка)

9 - 4

КMФ Полицајац (Бања Лука)
X
05.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Сократес (Бања Лука)

4 - 7

КMФ Старчевица (Бања Лука)
X
08.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Добој

8 - 4

КMФ Борачка (Градишка)
X
10.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Старчевица (Бања Лука)

3 - 8

КMФ Викторија (Рибник)
X
06.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Челинац

4 - 3

КMФ Jошавка
X
10.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Добој

2 - 0

КMФ Дервента
X
15.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Jошавка

5 - 8

КMФ Старчевица (Бања Лука)
X
18.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Дервента

4 - 5

КMФ Jанг Бојс (Зворник)
X
24.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Добој

4 - 0

КMФ Жељезница (Трново)
X
25.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Приједор

3 - 3

КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)
X
02.03.2024 | Коло: 18 | Прва лига ФСРС
Славија (Ист. Сарајево)

1 - 2

Радник (Бијељина)
X
03.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Сократес (Бања Лука)

1 - 5

КMФ Jошавка
X
04.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Борачка (Градишка)

5 - 3

КMФ Котор Варош
X
09.03.2024 | Коло: 13 |
УКMФ Студент (Бања Лука)

2 - 2

КMФ Теслић
X
10.03.2024 | Коло: 19 | Прва лига ФСРС
Омарска

0 - 0

Дрина (Зворник)
X
10.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Полицајац (Бања Лука)

7 - 3

КMФ Борачка (Градишка)
X
16.03.2024 | Коло: 20 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

1 - 1

Романија (Пале)
X
17.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Котор Варош

2 - 6

КMФ Jанг Бојс (Зворник)
X
27.03.2024 | Коло: 22 | Прва лига ФСРС
Дрина (Зворник)

0 - 0

Радник (Бијељина)
X
30.03.2024 | Коло: 23 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

3 - 0

Алфа (Mодрича)
X
06.04.2024 | Коло: 24 | Прва лига ФСРС
Борац (Коз. Дубица)

1 - 0

Романија (Пале)
X
13.04.2024 | Коло: 25 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

1 - 1

Дрина (Зворник)
X
24.04.2024 | Коло: 27 | Прва лига ФСРС
Славија (Ист. Сарајево)

2 - 1

Дрина (Зворник)
X
27.04.2024 | Коло: 28 | Прва лига ФСРС
Лакташи

1 - 1

Рудар (Приједор)
X
11.05.2024 | Коло: 30 | Прва лига ФСРС
Лакташи

3 - 0

Алфа (Mодрича)
X
15.05.2024 | Коло: 31 | Прва лига ФСРС
Борац (Коз. Дубица)

4 - 2

Леотар (Требиње)
X
18.05.2024 | Коло: 32 | Прва лига ФСРС
Омарска

0 - 2

Славија (Ист. Сарајево)
X
31.05.2024 | Коло: 34 | Прва лига ФСРС
Лакташи

4 - 2

Леотар (Требиње)
X
02.06.2024 | Коло: 26 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лауш (Бања Лука)

3 - 0

Будућност (Бања Лука)
X

Иди назад