Статистика службених лица



Лакић, Горан

Основни подаци

Име: Горан
Презиме: Лакић
Мјесто: Брчко

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судијаПомоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
11.08.2019 | Коло: 1 | Друга лига - група Исток
ФК Mилићи

0 - 2

ФК Будућност (Пилица)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Друга лига - група Исток
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)

3 - 1

ФК Стакорина (Чајниче)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Друга лига - група Исток
ФК Jединство (Бродац)

6 - 0

ФК Mладост (Рогатица)
X
31.08.2019 | Коло: 2 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Локомотива (Брчко)

2 - 2

ФК Слобода (Доњи Загони)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Друга лига - група Исток
ФК Пролетер (Дворови)

4 - 1

ФК Вележ (Невесиње)
X
04.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
УФК Илићка 01 (Брчко)

1 - 3

ФК Алфа (Mодрича)
X
04.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
УФК Илићка 01 (Брчко)

2 - 0

ФК Алфа (Mодрича)
X
05.09.2019 | Коло: 2 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
УФК Илићка 01 (Брчко)

3 - 0

ФК Рудар 1925 (Угљевик)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Исток
ФК Партизан (Доња Трнова)

2 - 3

ФК Братство (Братунац)
X
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Jединство (Брчко)

1 - 8

СДФК Слога (Добој)
X
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Jединство (Брчко)

1 - 3

СДФК Слога (Добој)
X
11.09.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС
СДФК Слога (Добој)

0 - 1

ФК Алфа (Mодрича)
X
14.09.2019 | Коло: 4 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Локомотива (Брчко)

5 - 3

ФК Радник (Бијељина)
X
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Локомотива (Брчко)

0 - 2

ФК Дрина (Зворник)
X
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Локомотива (Брчко)

1 - 1

ФК Дрина (Зворник)
X
21.09.2019 | Коло: 5 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Jединство (Брчко)

8 - 0

ФК Локомотива (Брчко)
X
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Jединство (Брчко)

2 - 3

НК Звијезда (Градачац)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Исток
ФК Партизан (Доња Трнова)

2 - 0

ФК Челопек
X
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Jединство (Брчко)

3 - 2

НК Звијезда (Градачац)
X
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Локомотива (Брчко)

5 - 1

ФК Слога (Тојшићи)
X
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Локомотива (Брчко)

4 - 2

ФК Слога (Тојшићи)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Друга лига - група Исток
ФК Будућност (Пилица)

2 - 1

ФК Jединство (Бродац)
X
30.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
УФК Илићка 01 (Брчко)

2 - 3

ФК Текстилац (Дервента)
X
30.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
УФК Илићка 01 (Брчко)

1 - 0

ФК Текстилац (Дервента)
X
05.10.2019 | Коло: 7 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Локомотива (Брчко)

3 - 4

ОФК Зенит (Бијељина)
X
05.10.2019 | Коло: 9 | Друга лига - група Исток
ФК Дрина (Зворник)

4 - 0

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
X
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Jединство (Брчко)

2 - 1

ФК Алфа (Mодрича)
X
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Jединство (Брчко)

0 - 1

ФК Алфа (Mодрича)
X
09.10.2019 | Коло: 2 | Куп ФС РС
ФК Братство (Братунац)

3 - 6

ФК Текстилац (Дервента)
X
12.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
УФК Илићка 01 (Брчко)

8 - 0

ФК Пролетер (Теслић)
X
12.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
УФК Илићка 01 (Брчко)

1 - 3

ФК Пролетер (Теслић)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Друга лига - група Исток
ФК Mилићи

3 - 1

ФК Jединство (Бродац)
X
13.10.2019 | Коло: 8 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
УФК Илићка 01 (Брчко)

4 - 2

ФК Jединство (Брчко)
X
19.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
УФК Илићка 01 (Брчко)

0 - 2

НК Звијезда (Градачац)
X
19.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
УФК Илићка 01 (Брчко)

4 - 1

НК Звијезда (Градачац)
X
26.10.2019 | Коло: 10 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
УФК Илићка 01 (Брчко)

6 - 4

ОФК Зенит (Бијељина)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Друга лига - група Исток
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

3 - 0

ФК Романија (Пале)
X
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Локомотива (Брчко)

2 - 0

ФК Тузла Сити (Тузла)
X
02.11.2019 | Коло: 11 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Локомотива (Брчко)

2 - 2

ФК Подриње (Jања)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Друга лига - група Исток
ФК Jединство (Бродац)

2 - 1

ФК Стакорина (Чајниче)
X
09.11.2019 | Коло: 11 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Локомотива (Брчко)

3 - 0

НК Славен (Живинице)
X
09.11.2019 | Коло: 11 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Локомотива (Брчко)

2 - 0

НК Славен (Живинице)
X
09.11.2019 | Коло: 1 | Прва футсал лига ФС РС
УКMФ Брчко Здравље (Брчко)

3 - 0

КMФ Брод
X
10.11.2019 | Коло: 14 | Друга лига - група Исток
ФК Mилићи

3 - 0

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
X
16.11.2019 | Коло: 15 | Друга лига - група Исток
ФК Фамос (Ист. Илиџа)

2 - 1

ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
X

Иди назад