Горан Лакић

Основни подаци

Mјесто: Брчко

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
20.08.2023 | Коло: 1 | Друга лига ФСРС Исток
Стакорина (Чајниче)

1 - 1

Jединство (Бродац)
X
23.08.2023 | Коло: 2 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Mајевица (Лопаре)

6 - 1

Брезик (Горњи Брезик - Брчко)
X
26.08.2023 | Коло: 2 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

0 - 4

Пролетер (Дворови)
X
27.08.2023 | Коло: 3 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Брезик (Горњи Брезик - Брчко)

2 - 0

Подриње (Тршић)
X
01.09.2023 | Коло: 3 |
Локомотива (Брчко)

5 - 1

Раднички (Лукавац)
X
01.09.2023 | Коло: 3 |
Локомотива (Брчко)

1 - 3

Раднички (Лукавац)
X
02.09.2023 | Коло: 3 | Друга лига ФСРС Исток
Пролетер (Дворови)

4 - 1

Гласинац 1936 (Соколац)
X
03.09.2023 | Коло: 4 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Mајевица (Лопаре)

4 - 1

Будућност (Скелани)
X
09.09.2023 | Коло: 4 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

1 - 3

Подриње (Jања)
X
16.09.2023 | Коло: 6 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Подриње (Тршић)

1 - 3

Табанци
X
17.09.2023 | Коло: 5 | Друга лига ФСРС Исток
Задругар (Доње Црњелово)

2 - 1

Mладост (Гацко)
X
01.10.2023 | Коло: 7 | Друга лига ФСРС Исток
Подриње (Jања)

1 - 0

Стакорина (Чајниче)
X
07.10.2023 | Коло: 8 | Друга лига ФСРС Исток
Дрина ХЕ (Вишеград)

4 - 1

Власеница
X
08.10.2023 | Коло: 9 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Подриње (Тршић)

4 - 0

Партизан (Доња Трнова)
X
11.10.2023 | Коло: 6 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Бродац)

2 - 0

Гласинац 1936 (Соколац)
X
14.10.2023 | Коло: 9 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Гацко)

2 - 5

Будућност (Пилица)
X
21.10.2023 | Коло: 10 | Друга лига ФСРС Исток
Власеница

0 - 0

Губер (Сребреница)
X
01.11.2023 | Коло: 11 | Друга лига ФСРС Исток
Пролетер (Дворови)

1 - 0

Дрина ХЕ (Вишеград)
X
05.11.2023 | Коло: 12 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Роћевић)

2 - 2

Гласинац 1936 (Соколац)
X
11.11.2023 | Коло: 13 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

3 - 4

Стакорина (Чајниче)
X
12.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Jанг Бојс (Зворник)

6 - 4

КMФ Дервента
X
19.11.2023 | Коло: 14 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Роћевић)

2 - 0

Будућност (Пилица)
X
23.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Брчко Здравље (Брчко)

4 - 6

КMФ Империја (Шамац)
X
26.11.2023 | Коло: 15 | Друга лига ФСРС Исток
Пролетер (Дворови)

1 - 0

Jединство (Бродац)
X
26.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Jанг Бојс (Зворник)

1 - 1

КMФ Жељезница (Трново)
X
24.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Империја (Шамац)

7 - 3

КMФ Брод
X
09.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Империја (Шамац)

4 - 8

КMФ Угљевик
X
10.03.2024 | Коло: 17 | Друга лига ФСРС Исток
Пролетер (Дворови)

2 - 1

Рудар 1925 (Угљевик)
X
13.03.2024 | Коло: 16 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Бродац)

2 - 0

Стакорина (Чајниче)
X
16.03.2024 | Коло: 18 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Гацко)

1 - 0

Подриње (Jања)
X
17.03.2024 | Коло: 16 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Партизан (Доња Трнова)

2 - 1

Шековићи
X
23.03.2024 | Коло: 19 | Друга лига ФСРС Исток
Власеница

3 - 1

Херцеговац (Билећа)
X
30.03.2024 | Коло: 20 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

0 - 0

Пролетер (Дворови)
X
06.04.2024 | Коло: 21 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

5 - 1

Mладост (Гацко)
X
14.04.2024 | Коло: 22 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Роћевић)

6 - 2

Губер (Сребреница)
X
20.04.2024 | Коло: 21 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Напредак (Доњи Шепак)

2 - 1

Локањ
X
21.04.2024 | Коло: 23 | Друга лига ФСРС Исток
Пролетер (Дворови)

4 - 1

Стакорина (Чајниче)
X
27.04.2024 | Коло: 24 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

1 - 1

Mладост (Гацко)
X
28.04.2024 | Коло: 22 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Партизан (Доња Трнова)

1 - 0

Табанци
X
04.05.2024 | Коло: 25 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

3 - 1

Власеница
X
12.05.2024 | Коло: 26 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Бродац)

0 - 1

Губер (Сребреница)
X
15.05.2024 | Коло: 27 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

3 - 0

Херцеговац (Билећа)
X
19.05.2024 | Коло: 28 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

1 - 0

Пролетер (Дворови)
X
26.05.2024 | Коло: 29 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

3 - 2

Jединство (Роћевић)
X
01.06.2024 | Коло: 30 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Бродац)

0 - 0

Пролетер (Дворови)
X
02.06.2024 | Коло: 28 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Mладост (Велика Обарска)

2 - 2

Напредак (Доњи Шепак)
X
09.06.2024 | Коло: 29 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Партизан (Доња Трнова)

7 - 2

Трновица
X

Иди назад