Статистика службених лица



Ракић, Бојан

Основни подаци

Име: Бојан
Презиме: Ракић
Мјесто: Бијељина

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судијаПомоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
10.08.2019 | Коло: 1 | Прва лига
ФК Крупа (Крупа на Врбасу)

0 - 0

ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Исток
ФК БСК Лединци (Батковић)

1 - 1

ФК Табанци
X
17.08.2019 | Коло: 2 | Прва лига
ФК Славија (Ист. Сарајево)

0 - 0

ФК Рудар (Приједор)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Исток
ФК Трновица

1 - 1

ФК Подриње (Тршић)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Исток
ФК Jединство (Роћевић)

3 - 2

ФК Власеница
X
11.09.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС
ФК Шековићи

1 - 9

ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
X
14.09.2019 | Коло: 6 | Прва лига
ФК Рудар (Приједор)

1 - 2

ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Прва лига
ФК Крупа (Крупа на Врбасу)

3 - 0

ФК Козара (Градишка)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Исток
ФК Омладинац (Поточари)

2 - 0

ФК Шековићи
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Исток
ФК Подриње (Тршић)

5 - 0

ФК БСК Лединци (Батковић)
X
09.10.2019 | Коло: 2 | Куп ФС РС
ФК Дрина (Зворник)

7 - 6

ФК Подриње (Jања)
X
13.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Подриње (Jања)

5 - 0

ФК Слога (Тојшићи)
X
13.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Подриње (Jања)

0 - 1

ФК Слога (Тојшићи)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Исток
ФК БСК Лединци (Батковић)

1 - 2

ФК Партизан (Доња Трнова)
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Исток
ФК Mладост (Богутово Село)

0 - 2

ФК Рудар 1925 (Угљевик)
X
26.10.2019 | Коло: 12 | Прва лига
ФК Славија (Ист. Сарајево)

0 - 0

ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
X
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Jединство (Брчко)

4 - 0

НК Братство (Грачаница)
X
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Jединство (Брчко)

2 - 4

НК Братство (Грачаница)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Исток
ФК БСК Лединци (Батковић)

2 - 1

ФК Mладост (Богутово Село)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Исток
ФК Трновица

3 - 0

ФК Омладинац (Поточари)
X
09.11.2019 | Коло: 14 | Прва лига
ФК Козара (Градишка)

2 - 1

ФК Рудар (Приједор)
X
10.11.2019 | Коло: 14 | Регионална лига - група Исток
ФК Власеница

0 - 1

ФК Табанци
X
13.11.2019 | Коло: 3 | Куп ФС РС
ФК Дрина (Зворник)

0 - 2

ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
X
17.11.2019 | Коло: 2 | Прва футсал лига ФС РС
УКMФ Брчко Здравље (Брчко)

5 - 5

КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
X
01.12.2019 | Коло: 4 | Прва футсал лига ФС РС
УКMФ Брчко Здравље (Брчко)

6 - 2

КMФ Шампион (Лакташи)
X
01.12.2019 | Коло: 3 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Угљевик

8 - 1

КMФ Жељезница (Трново)
X

Иди назад