Дејан Лазић Ђ

Основни подаци

Mјесто: Добој

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
19.08.2023 | Коло: 1 |
Руданка

1 - 4

Скугрић
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Брдо (Хамбарине)

0 - 1

Слога (Србац)
X
26.08.2023 | Коло: 3 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

0 - 1

Рудар (Приједор)
X
30.08.2023 | Коло: 1 |
Омладинац (Гаревац)

0 - 1

Борац (Коз. Дубица)
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Слога (Добој)

11 - 0

Орашје
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Хајдук (Баткуша)

1 - 0

Слога (Дуго Поље)
X
04.09.2023 | Коло: 4 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

2 - 1

Фамос (Ист. Илиџа)
X
09.09.2023 | Коло: 4 |
Прогрес (Кнежево)

0 - 3

Црни врх (Jаружани)
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Укрина (Чечава)

4 - 2

Црквина
X
16.09.2023 | Коло: 5 |
Пролетер (Теслић)

3 - 2

Слога (Трн)
X
17.09.2023 | Коло: 5 |
Жељезничар (Добој)

3 - 1

Дрина (Зворник)
X
17.09.2023 | Коло: 5 |
Руданка

0 - 6

Дрина (Зворник)
X
17.09.2023 | Коло: 5 |
Хајдук (Кожухе)

0 - 1

Омладинац (Гаревац)
X
24.09.2023 | Коло: 8 | Прва лига ФСРС
Омарска

1 - 3

Сутјеска (Фоча)
X
29.09.2023 | Коло: 9 | Прва лига ФСРС
Љубић (Прњавор)

1 - 0

БСК (Бања Лука)
X
30.09.2023 | Коло: 7 |
Слога (Добој)

5 - 1

Илићка 01 (Брчко)
X
30.09.2023 | Коло: 7 |
Слога (Добој)

2 - 1

Илићка 01 (Брчко)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Слога (Дуго Поље)

2 - 3

Скугрић
X
04.10.2023 | Коло: 2 |
Слога (Србац)

2 - 4

Борац (Коз. Дубица)
X
07.10.2023 | Коло: 10 | Прва лига ФСРС
Дрина (Зворник)

2 - 0

Славија (Ист. Сарајево)
X
14.10.2023 | Коло: 11 | Прва лига ФСРС
Љубић (Прњавор)

1 - 2

Омарска
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Хајдук (Кожухе)

3 - 2

Црквина
X
22.10.2023 | Коло: 10 |
Омладинац (Гаревац)

2 - 1

Слога (Дуго Поље)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Хајдук (Кожухе)

5 - 3

Црвена звијезда (Обудовац)
X
29.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Добој

5 - 2

КMФ Jанг Бојс (Зворник)
X
04.11.2023 | Коло: 14 | Прва лига ФСРС
Жељезничар СТ (Бања Лука)

2 - 0

Вележ (Невесиње)
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Укрина (Чечава)

0 - 4

Скугрић
X
06.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Брод

6 - 1

КMФ Рудар (Станари)
X
08.11.2023 | Коло: 3 |
Подриње (Jања)

1 - 3

Сутјеска (Фоча)
X
11.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Котор Варош

3 - 5

КMФ Жељезница (Трново)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Хајдук (Баткуша)

1 - 1

Хајдук (Кожухе)
X
12.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Теслић

8 - 6

КMФ Сократес (Бања Лука)
X
18.11.2023 | Коло: 16 | Прва лига ФСРС
Фамос (Ист. Илиџа)

1 - 1

Козара (Градишка)
X
18.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Рудар (Станари)

9 - 2

КMФ Угљевик
X
19.11.2023 | Коло: 14 |
Црвена звијезда (Обудовац)

1 - 0

Омладинац (Гаревац)
X
19.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Обилић (Прњавор)

2 - 9

КMФ Љубић (Прњавор)
X
25.11.2023 | Коло: 17 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

2 - 0

Слобода (Mркоњић Град)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Озрен (Петрово)

4 - 1

Хајдук (Кожухе)
X
03.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Теслић

4 - 5

УКMФ Студент (Бања Лука)
X
04.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Борачка (Градишка)

1 - 4

КMФ Жељезница (Трново)
X
06.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Љубић (Прњавор)

6 - 1

КMФ Србац
X
10.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Теслић

4 - 2

КMФ Викторија (Рибник)
X
15.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Рудар (Станари)

7 - 11

КMФ Брод
X
24.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Добој

4 - 0

КMФ Жељезница (Трново)
X
02.03.2024 | Коло: 18 | Прва лига ФСРС
Козара (Градишка)

4 - 1

Сутјеска (Фоча)
X
03.03.2024 | Коло: 16 |
Жељезничар (Добој)

0 - 1

Славен (Живинице)
X
03.03.2024 | Коло: 16 |
Руданка

2 - 1

Славен (Живинице)
X
03.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Обилић (Прњавор)

5 - 4

КMФ Козара (Градишка)
X
09.03.2024 | Коло: 16 |
Требава (Осјечани)

5 - 1

Црквина
X
10.03.2024 | Коло: 17 |
Слога (Добој)

3 - 0

Братство (Грачаница)
X
10.03.2024 | Коло: 17 |
Слога (Добој)

7 - 1

Братство (Грачаница)
X
10.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Дервента

2 - 4

КMФ Жељезница (Трново)
X
11.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Добој

7 - 3

КMФ Котор Варош
X
16.03.2024 | Коло: 20 | Прва лига ФСРС
Борац (Коз. Дубица)

2 - 0

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
17.03.2024 | Коло: 17 |
Хајдук (Баткуша)

4 - 3

Озрен (Петрово)
X
24.03.2024 | Коло: 18 |
Укрина (Чечава)

1 - 1

Звијезда (Какмуж)
X
25.03.2024 | Коло: 19 |
Слога (Добој)

4 - 1

Звијезда (Градачац)
X
25.03.2024 | Коло: 19 |
Слога (Добој)

4 - 1

Звијезда (Градачац)
X
30.03.2024 | Коло: 23 | Прва лига ФСРС
Славија (Ист. Сарајево)

0 - 1

Слобода (Mркоњић Град)
X
31.03.2024 | Коло: 19 |
Звијезда (Какмуж)

1 - 5

Жељезничар (Добој)
X
06.04.2024 | Коло: 24 | Прва лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

2 - 0

Омарска
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Слога (Добој)

1 - 1

Радник (Бијељина)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Слога (Добој)

10 - 2

Радник (Бијељина)
X
07.04.2024 | Коло: 15 |
Слога (Добој)

4 - 2

Љубић (Прњавор)
X
13.04.2024 | Коло: 22 |
Челинац

3 - 0

Jединство (Жеравица)
X
14.04.2024 | Коло: 21 |
Хајдук (Кожухе)

2 - 1

Укрина (Чечава)
X
20.04.2024 | Коло: 23 |
Слобода (Нови Град)

1 - 1

Слога (Трн)
X
21.04.2024 | Коло: 26 | Прва лига ФСРС
Омарска

1 - 2

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X

Иди назад