Синиша Поповић

Основни подаци

Mјесто: Градишка

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
26.08.2023 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лијевче (Нова Топола)

5 - 0

Карановац
X
03.09.2023 | Коло: 2 | Регионална лига ФСРС, група Запад
13 Скојевки (Грбавци)

2 - 1

Полет Крајишник (Драгочај)
X
09.09.2023 | Коло: 3 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лауш (Бања Лука)

2 - 0

Слога (Саничани)
X
17.09.2023 | Коло: 4 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Будућност (Бања Лука)

3 - 1

Полет Крајишник (Драгочај)
X
01.10.2023 | Коло: 6 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Крајина (Бања Лука)

1 - 1

Козара (Доњи Орловци)
X
14.10.2023 | Коло: 8 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лијевче (Нова Топола)

0 - 3

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
21.10.2023 | Коло: 9 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козинци)

1 - 1

13 Скојевки (Грбавци)
X
28.10.2023 | Коло: 10 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козинци)

2 - 1

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
05.11.2023 | Коло: 11 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Козара (Доњи Орловци)

3 - 1

Лијевче (Нова Топола)
X
18.11.2023 | Коло: 13 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Карановац

1 - 1

Mладост (Котор Варош)
X
10.03.2024 | Коло: 14 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Полет Крајишник (Драгочај)

3 - 1

Пламен (Доње Водичево)
X
16.03.2024 | Коло: 15 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лауш (Бања Лука)

4 - 1

Карановац
X
24.03.2024 | Коло: 16 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Козара (Доњи Орловци)

3 - 2

Полет Крајишник (Драгочај)
X
30.03.2024 | Коло: 17 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лауш (Бања Лука)

6 - 1

Братство (Козарац)
X
14.04.2024 | Коло: 19 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Полет Крајишник (Драгочај)

4 - 2

Карановац
X
20.04.2024 | Коло: 20 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лијевче (Нова Топола)

2 - 2

Братство (Козинци)
X
28.04.2024 | Коло: 21 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Крајина (Бања Лука)

1 - 0

13 Скојевки (Грбавци)
X
12.05.2024 | Коло: 26 |
Козара (Градишка)

4 - 1

БСК (Бања Лука)
X
12.05.2024 | Коло: 23 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога ДИПО (Горњи Подградци)

2 - 1

Братство (Козинци)
X
19.05.2024 | Коло: 24 | Регионална лига ФСРС, група Запад
13 Скојевки (Грбавци)

0 - 0

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
26.05.2024 | Коло: 28 |
Лакташи

11 - 0

Подгрмеч (Сански Mост)
X
26.05.2024 | Коло: 28 |
Лакташи

4 - 0

Подгрмеч (Сански Mост)
X
02.06.2024 | Коло: 26 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Лијевче (Нова Топола)

3 - 0

Крајина (Бања Лука)
X

Иди назад