Ристо Елезовић

Основни подаци

Mјесто: Бијељина

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
19.08.2023 | Коло: 1 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

2 - 0

Гласинац 1936 (Соколац)
X
26.08.2023 | Коло: 2 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Гацко)

2 - 2

Губер (Сребреница)
X
02.09.2023 | Коло: 3 | Друга лига ФСРС Исток
Власеница

1 - 0

Илићка 01 (Брчко)
X
16.09.2023 | Коло: 5 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

1 - 6

Гласинац 1936 (Соколац)
X
30.09.2023 | Коло: 7 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

0 - 3

Будућност (Пилица)
X
07.10.2023 | Коло: 8 | Друга лига ФСРС Исток
Илићка 01 (Брчко)

7 - 1

Рудар 1925 (Угљевик)
X
14.10.2023 | Коло: 9 | Друга лига ФСРС Исток
Власеница

1 - 2

Jединство (Бродац)
X
22.10.2023 | Коло: 10 | Друга лига ФСРС Исток
Херцеговац (Билећа)

3 - 3

Гласинац 1936 (Соколац)
X
05.11.2023 | Коло: 12 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Рогатица)

5 - 0

Рудар 1925 (Угљевик)
X
19.11.2023 | Коло: 14 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Рогатица)

2 - 2

Mладост (Гацко)
X
10.03.2024 | Коло: 17 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Роћевић)

3 - 2

Стакорина (Чајниче)
X
13.03.2024 | Коло: 16 | Друга лига ФСРС Исток
Гласинац 1936 (Соколац)

1 - 1

Губер (Сребреница)
X
16.03.2024 | Коло: 18 | Друга лига ФСРС Исток
Илићка 01 (Брчко)

1 - 1

Власеница
X
17.03.2024 | Коло: 16 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Бирач (Дервента)

2 - 1

Трновица
X
31.03.2024 | Коло: 20 | Друга лига ФСРС Исток
Гласинац 1936 (Соколац)

1 - 1

Рудар 1925 (Угљевик)
X
07.04.2024 | Коло: 21 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

2 - 1

Стакорина (Чајниче)
X
13.04.2024 | Коло: 22 | Друга лига ФСРС Исток
Илићка 01 (Брчко)

1 - 1

Задругар (Доње Црњелово)
X
21.04.2024 | Коло: 23 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

3 - 1

Mладост (Рогатица)
X
04.05.2024 | Коло: 25 | Друга лига ФСРС Исток
Гласинац 1936 (Соколац)

1 - 2

Херцеговац (Билећа)
X
11.05.2024 | Коло: 15 |
Зенит (Бијељина)

2 - 2

Илићка 01 (Брчко)
X
11.05.2024 | Коло: 15 |
Зенит (Бијељина)

0 - 5

Илићка 01 (Брчко)
X
11.05.2024 | Коло: 26 | Друга лига ФСРС Исток
Илићка 01 (Брчко)

2 - 1

Будућност (Пилица)
X
15.05.2024 | Коло: 27 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

6 - 2

Mладост (Рогатица)
X
19.05.2024 | Коло: 28 | Друга лига ФСРС Исток
Дрина ХЕ (Вишеград)

4 - 0

Рудар 1925 (Угљевик)
X
25.05.2024 | Коло: 17 |
Зенит (Бијељина)

2 - 3

Радник (Бијељина)
X
25.05.2024 | Коло: 17 |
Зенит (Бијељина)

0 - 7

Радник (Бијељина)
X
29.05.2024 | Коло: 27 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Партизан (Доња Трнова)

1 - 0

Бирач (Дервента)
X
01.06.2024 | Коло: 18 |
Радник (Бијељина)

1 - 0

Дрина (Зворник)
X
01.06.2024 | Коло: 18 |
Радник (Бијељина)

3 - 2

Дрина (Зворник)
X
02.06.2024 | Коло: 30 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

1 - 0

Рудар 1925 (Угљевик)
X

Иди назад