Бојан Пејић

Основни подаци

Mјесто: Соколац

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
20.08.2023 | Коло: 1 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Роћевић)

4 - 0

Херцеговац (Билећа)
X
27.08.2023 | Коло: 2 | Друга лига ФСРС Исток
Херцеговац (Билећа)

2 - 1

Mладост (Рогатица)
X
03.09.2023 | Коло: 3 | Друга лига ФСРС Исток
Подриње (Jања)

5 - 1

Mладост (Гацко)
X
09.09.2023 | Коло: 4 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Гацко)

0 - 2

Пролетер (Дворови)
X
20.09.2023 | Коло: 5 | Друга лига ФСРС Исток
Пролетер (Дворови)

2 - 0

Будућност (Пилица)
X
24.09.2023 | Коло: 6 | Друга лига ФСРС Исток
Херцеговац (Билећа)

3 - 2

Подриње (Jања)
X
08.10.2023 | Коло: 8 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Роћевић)

2 - 2

Подриње (Jања)
X
22.10.2023 | Коло: 10 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Бродац)

2 - 2

Будућност (Пилица)
X
28.10.2023 | Коло: 2 |
КMФ Вишеград

5 - 2

КMФ Љубиње
X
02.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Рудо

4 - 5

КMФ Вишеград
X
04.11.2023 | Коло: 12 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

0 - 2

Подриње (Jања)
X
08.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Раднички (Ново Горажде)

4 - 5

КMФ Академац (Требиње)
X
09.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)

14 - 2

КMФ Љубиње
X
11.11.2023 | Коло: 13 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Гацко)

3 - 1

Jединство (Роћевић)
X
15.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Рудо

2 - 3

КMФ Раднички (Ново Горажде)
X
16.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

3 - 6

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
X
19.11.2023 | Коло: 6 |
КMФ Раднички (Ново Горажде)

6 - 1

КMФ Љубиње
X
23.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Рудо

2 - 7

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
X
26.11.2023 | Коло: 7 |
КMФ Вишеград

5 - 1

КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
X
02.12.2023 | Коло: 15 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Гацко)

2 - 2

Дрина ХЕ (Вишеград)
X
03.12.2023 | Коло: 8 |
КMФ Раднички (Ново Горажде)

1 - 5

КMФ Jахорина (Пале)
X
05.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

1 - 5

КMФ Захумље (Требиње)
X
09.12.2023 | Коло: 9 |
КMФ Jахорина (Пале)

3 - 4

КMФ Академац (Требиње)
X
10.12.2023 | Коло: 9 |
КMФ Рудо

8 - 6

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
X
16.12.2023 | Коло: 10 |
КMФ Раднички (Ново Горажде)

1 - 1

КMФ Вишеград
X
21.12.2023 | Коло: 2 |
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)

1 - 3

КMФ Академац (Требиње)
X
24.12.2023 | Коло: 11 |
КMФ Jахорина (Пале)

6 - 2

КMФ Љубиње
X
27.01.2024 | Коло: 12 |
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)

18 - 2

КMФ Раднички (Ново Горажде)
X
28.01.2024 | Коло: 12 |
КMФ Вишеград

6 - 4

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
X
04.02.2024 | Коло: 13 |
КMФ Раднички (Ново Горажде)

6 - 3

КMФ Калиновик
X
11.02.2024 | Коло: 14 |
КMФ Вишеград

6 - 2

КMФ Рудо
X
14.02.2024 | Коло: 15 |
КMФ Jахорина (Пале)

7 - 4

КMФ Вишеград
X
18.02.2024 | Коло: 16 |
КMФ Вишеград

1 - 4

КMФ Захумље (Требиње)
X
02.03.2024 | Коло: 16 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

1 - 5

Дрина ХЕ (Вишеград)
X
02.03.2024 | Коло: 18 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

2 - 8

КMФ Вишеград
X
06.03.2024 | Коло: 19 |
КMФ Вишеград

2 - 1

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
X
10.03.2024 | Коло: 20 |
КMФ Раднички (Ново Горажде)

0 - 6

КMФ Захумље (Требиње)
X
12.03.2024 | Коло: 21 |
КMФ Вишеград

4 - 4

КMФ Раднички (Ново Горажде)
X
17.03.2024 | Коло: 18 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Бродац)

2 - 1

Jединство (Роћевић)
X
19.03.2024 | Коло: 22 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

9 - 5

КMФ Раднички (Ново Горажде)
X
24.03.2024 | Коло: 19 | Друга лига ФСРС Исток
Подриње (Jања)

1 - 3

Будућност (Пилица)
X
30.03.2024 | Коло: 20 | Друга лига ФСРС Исток
Илићка 01 (Брчко)

3 - 2

Подриње (Jања)
X
14.04.2024 | Коло: 22 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Бродац)

0 - 4

Дрина ХЕ (Вишеград)
X
21.04.2024 | Коло: 23 | Друга лига ФСРС Исток
Подриње (Jања)

1 - 3

Jединство (Роћевић)
X
28.04.2024 | Коло: 24 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Роћевић)

4 - 3

Пролетер (Дворови)
X
15.05.2024 | Коло: 27 | Друга лига ФСРС Исток
Подриње (Jања)

1 - 4

Губер (Сребреница)
X
22.05.2024 | Коло: 26 | Друга лига ФСРС Исток
Дрина ХЕ (Вишеград)

2 - 1

Пролетер (Дворови)
X
29.05.2024 | Коло: 28 | Друга лига ФСРС Исток
Власеница

3 - 4

Задругар (Доње Црњелово)
X
02.06.2024 | Коло: 30 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Рогатица)

3 - 2

Будућност (Пилица)
X

Иди назад