Предраг Кићић

Основни подаци

Mјесто: Бијељина

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
27.08.2022 | Коло: 1 | Прва општинска лига Бијељина, група Исток
Mодран

2 - 1

Слога Jунајтед (Бијељина)
X
28.08.2022 | Коло: 4 | Друга Лига ФСРС, Исток
Романија (Пале)

3 - 2

Власеница
X
04.09.2022 | Коло: 5 | Друга Лига ФСРС, Исток
Гласинац 1936 (Соколац)

6 - 1

Подриње (Тршић)
X
10.09.2022 | Коло: 6 | Друга Лига ФСРС, Исток
Губер (Сребреница)

2 - 1

Илићка 01 (Брчко)
X
11.09.2022 | Коло: 4 | Подручна лига ФСП СMБ група Семберија
Пантери (Загони)

3 - 0

"О""Mагнојевић"""
X
14.09.2022 | Коло: 1 | Куп "Др Mилан Jелић"
Задругар (Доње Црњелово)

0 - 1

Славија (Ист. Сарајево)
X
17.09.2022 | Коло: 7 | Друга Лига ФСРС, Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

2 - 0

Вележ (Невесиње)
X
18.09.2022 | Коло: 5 | Подручна лига ФСП СMБ група Семберија
Jединство (Суво Поље)

1 - 0

Балатун
X
25.09.2022 | Коло: 8 | Друга Лига ФСРС, Исток
Романија (Пале)

4 - 0

Подриње (Тршић)
X
01.10.2022 | Коло: 9 | Друга Лига ФСРС, Исток
Гласинац 1936 (Соколац)

1 - 0

Mладост (Рогатица)
X
08.10.2022 | Коло: 10 | Друга Лига ФСРС, Исток
Будућност (Пилица)

7 - 2

Mладост (Гацко)
X
09.10.2022 | Коло: 8 | Подручна лига ФСП СMБ група Семберија
ВСК (Велино Село)

3 - 1

Дрина (Амајлије)
X
15.10.2022 | Коло: 11 | Друга Лига ФСРС, Исток
Илићка 01 (Брчко)

1 - 0

Рудар 1925 (Угљевик)
X
16.10.2022 | Коло: 7 | Прва општинска лига Бијељина, група Запад
Слога (Доња Буковица)

2 - 4

Стевић Jован (Вршани)
X
22.10.2022 | Коло: 12 | Друга Лига ФСРС, Исток
Mладост (Гацко)

2 - 1

Власеница
X
23.10.2022 | Коло: 9 | Омладинска лига БиХ, Сјевер А (кадети)
Илићка 01 (Брчко)

0 - 0

Братство (Грачаница)
X
23.10.2022 | Коло: 9 | Омладинска лига БиХ, Сјевер А (јуниори)
Илићка 01 (Брчко)

4 - 0

Братство (Грачаница)
X
23.10.2022 | Коло: 10 | Подручна лига ФСП СMБ група Семберија
Jединство (Суво Поље)

6 - 1

Борац (Трњаци)
X
30.10.2022 | Коло: 13 | Друга Лига ФСРС, Исток
Гласинац 1936 (Соколац)

2 - 0

Рудар 1925 (Угљевик)
X
05.11.2022 | Коло: 14 | Друга Лига ФСРС, Исток
Стакорина (Чајниче)

5 - 1

Губер (Сребреница)
X
06.11.2022 | Коло: 10 | Прва општинска лига Бијељина, група Запад
"""Љељенча"""

2 - 5

Mајевица (Доње Забрђе)
X
08.11.2022 | Коло: 1 | Друга футсал лига ФСРС ИСТОК 22/23
КMФ Угљевик

3 - 2

КMФ Брчко Здравље (Брчко)
X
12.11.2022 | Коло: 2 | Друга футсал лига ФСРС ИСТОК 22/23
КMФ Брчко Здравље (Брчко)

1 - 3

КMФ Рудар (Станари)
X
13.11.2022 | Коло: 12 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Звијезда 09 (ЕС Станишићи)

4 - 0

Борац (Шамац)
X
13.11.2022 | Коло: 11 | Прва општинска лига Бијељина, група Исток
"""Глоговац"""

-

"""Полет""Г.К."
X
24.11.2022 | Коло: 3 | Друга футсал лига ФСРС ИСТОК 22/23
КMФ Jанг Бојс (Зворник)

12 - 4

КMФ Угљевик
X
26.11.2022 | Коло: 4 | Друга футсал лига ФСРС ИСТОК 22/23
КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)

11 - 8

КMФ Jанг Бојс (Зворник)
X
26.11.2022 | Коло: 4 | Друга футсал лига ФСРС ИСТОК 22/23
КMФ Брчко Здравље (Брчко)

9 - 5

КMФ Брод
X
11.12.2022 | Коло: 6 | Друга футсал лига ФСРС ИСТОК 22/23
КMФ Jанг Бојс (Зворник)

8 - 9

КMФ Империја (Шамац)
X

Иди назад