Далибор Лукић

Основни подаци

Mјесто: Бијељина

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
24.09.2023 | Коло: 6 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Рогатица)

1 - 2

Дрина ХЕ (Вишеград)
X
30.09.2023 | Коло: 7 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

0 - 3

Будућност (Пилица)
X
07.10.2023 | Коло: 8 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

2 - 2

Гласинац 1936 (Соколац)
X
08.10.2023 | Коло: 9 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Mладост (Велика Обарска)

1 - 0

Шековићи
X
15.10.2023 | Коло: 10 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Jања 2009 (Jања)

2 - 6

Табанци
X
21.10.2023 | Коло: 10 | Друга лига ФСРС Исток
Власеница

0 - 0

Губер (Сребреница)
X
28.10.2023 | Коло: 11 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

2 - 1

Илићка 01 (Брчко)
X
04.11.2023 | Коло: 13 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Табанци

5 - 1

Шековићи
X
12.11.2023 | Коло: 13 | Друга лига ФСРС Исток
Подриње (Jања)

2 - 0

Jединство (Бродац)
X
19.11.2023 | Коло: 14 | Друга лига ФСРС Исток
Подриње (Jања)

1 - 1

Пролетер (Дворови)
X
24.03.2024 | Коло: 19 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

2 - 0

Илићка 01 (Брчко)
X
31.03.2024 | Коло: 20 | Друга лига ФСРС Исток
Гласинац 1936 (Соколац)

1 - 1

Рудар 1925 (Угљевик)
X
06.04.2024 | Коло: 21 | Друга лига ФСРС Исток
Власеница

3 - 0

Jединство (Роћевић)
X
13.04.2024 | Коло: 22 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

1 - 1

Рудар 1925 (Угљевик)
X
20.04.2024 | Коло: 23 | Друга лига ФСРС Исток
Власеница

2 - 2

Дрина ХЕ (Вишеград)
X
27.04.2024 | Коло: 24 | Друга лига ФСРС Исток
Илићка 01 (Брчко)

4 - 0

Гласинац 1936 (Соколац)
X
11.05.2024 | Коло: 26 | Друга лига ФСРС Исток
Илићка 01 (Брчко)

2 - 1

Будућност (Пилица)
X
15.05.2024 | Коло: 27 | Друга лига ФСРС Исток
Гласинац 1936 (Соколац)

5 - 0

Jединство (Роћевић)
X
18.05.2024 | Коло: 25 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Подриње (Тршић)

2 - 1

Локањ
X
22.05.2024 | Коло: 25 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

1 - 7

Стакорина (Чајниче)
X
26.05.2024 | Коло: 29 | Друга лига ФСРС Исток
Пролетер (Дворови)

3 - 1

Подриње (Jања)
X
29.05.2024 | Коло: 27 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Локањ

2 - 3

Љесковац
X
02.06.2024 | Коло: 30 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

1 - 0

Рудар 1925 (Угљевик)
X

Иди назад