Радош Mихајловић

Основни подаци

Mјесто: Бијељина

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
26.08.2023 | Коло: 2 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Гацко)

2 - 2

Губер (Сребреница)
X
02.09.2023 | Коло: 3 | Друга лига ФСРС Исток
Власеница

1 - 0

Илићка 01 (Брчко)
X
09.09.2023 | Коло: 1 |
Зенит (Бијељина)

8 - 0

Дрина (Зворник)
X
09.09.2023 | Коло: 1 |
Зенит (Бијељина)

2 - 3

Дрина (Зворник)
X
17.09.2023 | Коло: 5 | Друга лига ФСРС Исток
Дрина ХЕ (Вишеград)

3 - 2

Jединство (Роћевић)
X
24.09.2023 | Коло: 6 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Роћевић)

1 - 4

Власеница
X
07.10.2023 | Коло: 5 |
Радник (Бијељина)

2 - 4

Илићка 01 (Брчко)
X
07.10.2023 | Коло: 5 |
Радник (Бијељина)

4 - 0

Илићка 01 (Брчко)
X
14.10.2023 | Коло: 9 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

3 - 4

Херцеговац (Билећа)
X
22.10.2023 | Коло: 10 | Друга лига ФСРС Исток
Херцеговац (Билећа)

3 - 3

Гласинац 1936 (Соколац)
X
04.11.2023 | Коло: 9 |
Mладост (Богутово Село)

3 - 0

Напредак (Доњи Шепак)
X
04.11.2023 | Коло: 9 |
Mладост (Богутово Село)

3 - 1

Напредак (Доњи Шепак)
X
05.11.2023 | Коло: 12 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Рогатица)

5 - 0

Рудар 1925 (Угљевик)
X
25.11.2023 | Коло: 15 | Друга лига ФСРС Исток
Илићка 01 (Брчко)

3 - 2

Jединство (Роћевић)
X
02.03.2024 | Коло: 16 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

1 - 1

Подриње (Jања)
X
10.03.2024 | Коло: 17 | Друга лига ФСРС Исток
Задругар (Доње Црњелово)

1 - 0

Jединство (Бродац)
X
16.03.2024 | Коло: 18 | Друга лига ФСРС Исток
Илићка 01 (Брчко)

1 - 1

Власеница
X
31.03.2024 | Коло: 20 | Друга лига ФСРС Исток
Гласинац 1936 (Соколац)

1 - 1

Рудар 1925 (Угљевик)
X
07.04.2024 | Коло: 21 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

2 - 1

Стакорина (Чајниче)
X
13.04.2024 | Коло: 11 |
Радник (Бијељина)

9 - 0

Слога Jунајтед (Бијељина)
X
13.04.2024 | Коло: 11 |
Радник (Бијељина)

9 - 1

Слога Jунајтед (Бијељина)
X
21.04.2024 | Коло: 23 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

3 - 1

Mладост (Рогатица)
X
11.05.2024 | Коло: 26 | Друга лига ФСРС Исток
Илићка 01 (Брчко)

2 - 1

Будућност (Пилица)
X
15.05.2024 | Коло: 27 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

6 - 2

Mладост (Рогатица)
X
19.05.2024 | Коло: 28 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Роћевић)

8 - 0

Mладост (Гацко)
X
01.06.2024 | Коло: 18 |
Радник (Бијељина)

1 - 0

Дрина (Зворник)
X
01.06.2024 | Коло: 18 |
Радник (Бијељина)

3 - 2

Дрина (Зворник)
X
02.06.2024 | Коло: 30 | Друга лига ФСРС Исток
Дрина ХЕ (Вишеград)

6 - 1

Mладост (Гацко)
X

Иди назад