Дарко Вукојевић

Основни подаци

Mјесто: Добој

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
13.08.2023 | Коло: 1 | Прва лига ФСРС
Омарска

0 - 2

Борац (Коз. Дубица)
X
19.08.2023 | Коло: 2 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

3 - 2

Вележ (Невесиње)
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Брдо (Хамбарине)

0 - 1

Слога (Србац)
X
26.08.2023 | Коло: 3 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

0 - 1

Рудар (Приједор)
X
27.08.2023 | Коло: 2 |
Слога (Трн)

5 - 1

Црни врх (Jаружани)
X
30.08.2023 | Коло: 1 |
Слога (Србац)

1 - 0

Омарска
X
01.09.2023 | Коло: 3 |
Рудар (Станари)

5 - 1

Озрен (Петрово)
X
02.09.2023 | Коло: 4 | Прва лига ФСРС
Дрина (Зворник)

0 - 3

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
09.09.2023 | Коло: 5 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

1 - 0

Козара (Градишка)
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Вучијак (Mајевац)

3 - 2

Хајдук (Кожухе)
X
16.09.2023 | Коло: 6 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

1 - 1

Радник (Бијељина)
X
20.09.2023 | Коло: 7 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

1 - 0

Дрина (Зворник)
X
23.09.2023 | Коло: 8 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

1 - 1

Радник (Бијељина)
X
29.09.2023 | Коло: 9 | Прва лига ФСРС
Љубић (Прњавор)

1 - 0

БСК (Бања Лука)
X
30.09.2023 | Коло: 7 |
Слога (Добој)

5 - 1

Илићка 01 (Брчко)
X
30.09.2023 | Коло: 7 |
Слога (Добој)

2 - 1

Илићка 01 (Брчко)
X
07.10.2023 | Коло: 10 | Прва лига ФСРС
Дрина (Зворник)

2 - 0

Славија (Ист. Сарајево)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Укрина (Чечава)

5 - 1

Хајдук (Баткуша)
X
14.10.2023 | Коло: 11 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

2 - 1

БСК (Бања Лука)
X
21.10.2023 | Коло: 10 |
Прогрес (Кнежево)

4 - 0

Слобода (Нови Град)
X
22.10.2023 | Коло: 12 | Прва лига ФСРС
Омарска

2 - 3

Вележ (Невесиње)
X
29.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Теслић

8 - 5

КMФ Старчевица (Бања Лука)
X
04.11.2023 | Коло: 14 | Прва лига ФСРС
Сутјеска (Фоча)

2 - 0

Романија (Пале)
X
06.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Брод

6 - 1

КMФ Рудар (Станари)
X
11.11.2023 | Коло: 15 | Прва лига ФСРС
Љубић (Прњавор)

1 - 2

Слобода (Mркоњић Град)
X
11.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Котор Варош

3 - 5

КMФ Жељезница (Трново)
X
18.11.2023 | Коло: 16 | Прва лига ФСРС
Фамос (Ист. Илиџа)

1 - 1

Козара (Градишка)
X
19.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Обилић (Прњавор)

2 - 9

КMФ Љубић (Прњавор)
X
24.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Дервента

5 - 0

КMФ Полицајац (Бања Лука)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Жељезничар (Добој)

5 - 2

Слога (Добој)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Руданка

0 - 9

Слога (Добој)
X
03.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Теслић

4 - 5

УКMФ Студент (Бања Лука)
X
09.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Дервента

8 - 1

КMФ Невесиње
X
04.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Борачка (Градишка)

1 - 4

КMФ Жељезница (Трново)
X
12.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Котор Варош

13 - 2

КMФ Полицајац (Бања Лука)
X
02.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Теслић

-

КMФ Кнежево
X
02.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Рудар (Станари)

6 - 10

КMФ Империја (Шамац)
X
10.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Дервента

2 - 4

КMФ Жељезница (Трново)
X
16.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Теслић

3 - 3

КMФ Челинац
X
20.04.2024 | Коло: 23 |
Слобода (Нови Град)

1 - 1

Слога (Трн)
X
21.04.2024 | Коло: 26 | Прва лига ФСРС
Омарска

1 - 2

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
24.04.2024 | Коло: 27 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

3 - 1

БСК (Бања Лука)
X
28.04.2024 | Коло: 28 | Прва лига ФСРС
Омарска

3 - 1

Љубић (Прњавор)
X
04.05.2024 | Коло: 29 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

2 - 1

Омарска
X
15.05.2024 | Коло: 31 | Прва лига ФСРС
Дрина (Зворник)

3 - 0

Слобода (Mркоњић Град)
X
25.05.2024 | Коло: 33 | Прва лига ФСРС
Борац (Коз. Дубица)

3 - 1

БСК (Бања Лука)
X
26.05.2024 | Коло: 25 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Пламен (Доње Водичево)

5 - 0

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
01.06.2024 | Коло: 34 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

2 - 2

Дрина (Зворник)
X
09.06.2024 | Коло: 30 |
Црвена звијезда (Обудовац)

3 - 4

Хајдук (Баткуша)
X

Иди назад