Стефан Ђукић

Основни подаци

Mјесто: Угљевик

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
12.08.2023 | Коло: 1 | Прва лига ФСРС
Сутјеска (Фоча)

1 - 2

Козара (Градишка)
X
19.08.2023 | Коло: 2 | Прва лига ФСРС
Славија (Ист. Сарајево)

1 - 1

Љубић (Прњавор)
X
23.08.2023 | Коло: 2 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Mајевица (Лопаре)

6 - 1

Брезик (Горњи Брезик - Брчко)
X
30.08.2023 | Коло: 1 |
Семберија (Попови)

0 - 3

Сутјеска (Фоча)
X
01.09.2023 | Коло: 3 |
Локомотива (Брчко)

5 - 1

Раднички (Лукавац)
X
01.09.2023 | Коло: 3 |
Локомотива (Брчко)

1 - 3

Раднички (Лукавац)
X
02.09.2023 | Коло: 4 | Прва лига ФСРС
Козара (Градишка)

3 - 1

Љубић (Прњавор)
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Горњи Рахић

2 - 1

Жељезничар (Добој)
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Горњи Рахић

0 - 3

Руданка
X
09.09.2023 | Коло: 5 | Прва лига ФСРС
Радник (Бијељина)

1 - 1

Дрина (Зворник)
X
15.09.2023 | Коло: 6 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

5 - 0

Сутјеска (Фоча)
X
20.09.2023 | Коло: 7 | Прва лига ФСРС
Славија (Ист. Сарајево)

1 - 0

Алфа (Mодрича)
X
24.09.2023 | Коло: 6 | Друга лига ФСРС Исток
Стакорина (Чајниче)

4 - 1

Губер (Сребреница)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Горњи Рахић

3 - 0

Звијезда (Градачац)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Горњи Рахић

0 - 9

Звијезда (Градачац)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Локомотива (Брчко)

1 - 2

Алфа (Mодрича)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Локомотива (Брчко)

3 - 3

Алфа (Mодрича)
X
14.10.2023 | Коло: 11 | Прва лига ФСРС
Славија (Ист. Сарајево)

1 - 0

Леотар (Требиње)
X
21.10.2023 | Коло: 10 | Друга лига ФСРС Исток
Дрина ХЕ (Вишеград)

3 - 0

Подриње (Jања)
X
22.10.2023 | Коло: 10 |
Локомотива (Брчко)

2 - 6

Славен (Живинице)
X
22.10.2023 | Коло: 10 |
Локомотива (Брчко)

1 - 4

Славен (Живинице)
X
28.10.2023 | Коло: 13 | Прва лига ФСРС
Славија (Ист. Сарајево)

1 - 3

БСК (Бања Лука)
X
04.11.2023 | Коло: 13 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Табанци

5 - 1

Шековићи
X
05.11.2023 | Коло: 14 | Прва лига ФСРС
Омарска

2 - 1

Рудар (Приједор)
X
06.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Брчко Здравље (Брчко)

7 - 4

КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Горњи Рахић

0 - 2

Алфа (Mодрича)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Горњи Рахић

5 - 2

Алфа (Mодрича)
X
18.11.2023 | Коло: 16 | Прва лига ФСРС
Сутјеска (Фоча)

1 - 0

Славија (Ист. Сарајево)
X
23.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Брчко Здравље (Брчко)

4 - 6

КMФ Империја (Шамац)
X
26.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)

6 - 11

КMФ Брод
X
02.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Угљевик

11 - 4

КMФ Империја (Шамац)
X
10.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)

8 - 5

КMФ Брчко Здравље (Брчко)
X
20.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Брчко Здравље (Брчко)

10 - 0

КMФ Рудар (Станари)
X
25.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Jанг Бојс (Зворник)

9 - 6

КMФ Полицајац (Бања Лука)
X
09.03.2024 | Коло: 19 | Прва лига ФСРС
Жељезничар СТ (Бања Лука)

2 - 0

Козара (Градишка)
X
10.03.2024 | Коло: 17 |
Локомотива (Брчко)

4 - 2

Звијезда (Градачац)
X
10.03.2024 | Коло: 17 |
Локомотива (Брчко)

1 - 2

Звијезда (Градачац)
X
10.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Jанг Бојс (Зворник)

7 - 3

КMФ Невесиње
X
16.03.2024 | Коло: 20 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

1 - 1

Романија (Пале)
X
17.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Угљевик

10 - 4

КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
X
24.03.2024 | Коло: 19 |
Горњи Рахић

1 - 1

Дрина (Зворник)
X
24.03.2024 | Коло: 19 |
Горњи Рахић

2 - 11

Дрина (Зворник)
X
27.03.2024 | Коло: 22 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

2 - 1

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
30.03.2024 | Коло: 23 | Прва лига ФСРС
Сутјеска (Фоча)

2 - 0

БСК (Бања Лука)
X
06.04.2024 | Коло: 24 | Прва лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

2 - 0

Омарска
X
13.04.2024 | Коло: 25 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

2 - 1

Леотар (Требиње)
X
20.04.2024 | Коло: 26 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

1 - 2

Љубић (Прњавор)
X
24.04.2024 | Коло: 27 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

5 - 0

Леотар (Требиње)
X
04.05.2024 | Коло: 29 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

2 - 1

Фамос (Ист. Илиџа)
X
11.05.2024 | Коло: 30 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

3 - 0

Козара (Градишка)
X
15.05.2024 | Коло: 31 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

5 - 0

Омарска
X
19.05.2024 | Коло: 25 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Брезик (Горњи Брезик - Брчко)

3 - 2

Шековићи
X
25.05.2024 | Коло: 33 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

4 - 2

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
29.05.2024 | Коло: 27 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Брезик (Горњи Брезик - Брчко)

3 - 2

Mладост (Велика Обарска)
X
16.06.2024 | Коло: 30 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Локомотива (Брчко)

1 - 3

Партизан (Доња Трнова)
X

Иди назад