Дејан Даниловић

Основни подаци

Mјесто: Добој

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
20.08.2023 | Коло: 1 |
Слога (Добој)

2 - 2

Дрина (Зворник)
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Слога (Добој)

4 - 2

Дрина (Зворник)
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Укрина (Чечава)

5 - 2

Црвена звијезда (Обудовац)
X
26.08.2023 | Коло: 2 |
Требава (Осјечани)

1 - 0

Руданка
X
09.09.2023 | Коло: 4 |
Требава (Осјечани)

0 - 4

Наша крила (Костајница)
X
16.09.2023 | Коло: 5 |
Руданка

1 - 0

Укрина (Чечава)
X
17.09.2023 | Коло: 5 |
Жељезничар (Добој)

3 - 1

Дрина (Зворник)
X
17.09.2023 | Коло: 5 |
Руданка

0 - 6

Дрина (Зворник)
X
19.09.2023 | Коло: 3 |
Слога (Добој)

2 - 0

Борац (Бања Лука)
X
24.09.2023 | Коло: 6 |
Вучијак (Mајевац)

6 - 1

Хајдук (Баткуша)
X
29.09.2023 | Коло: 7 |
Рудар (Станари)

1 - 0

Вучијак (Mајевац)
X
07.10.2023 | Коло: 11 |
Жељезничар (Добој)

3 - 0

Слога (Добој)
X
07.10.2023 | Коло: 11 |
Жељезничар (Добој)

1 - 2

Слога (Добој)
X
07.10.2023 | Коло: 8 |
Жељезничар (Добој)

7 - 0

Наша крила (Костајница)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Жељезничар (Добој)

4 - 1

Раднички (Лукавац)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Руданка

1 - 2

Раднички (Лукавац)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Слога (Дуго Поље)

2 - 0

Вучијак (Mајевац)
X
22.10.2023 | Коло: 10 |
Укрина (Чечава)

3 - 1

Озрен (Петрово)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Жељезничар (Добој)

0 - 2

Илићка 01 (Брчко)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Руданка

1 - 1

Илићка 01 (Брчко)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Хајдук (Кожухе)

5 - 3

Црвена звијезда (Обудовац)
X
04.11.2023 | Коло: 12 |
Руданка

2 - 1

Хајдук (Баткуша)
X
11.11.2023 | Коло: 13 |
Требава (Осјечани)

3 - 0

Укрина (Чечава)
X
18.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Рудар (Станари)

9 - 2

КMФ Угљевик
X
19.11.2023 | Коло: 14 |
Звијезда (Какмуж)

1 - 7

Скугрић
X
09.03.2024 | Коло: 16 |
Требава (Осјечани)

5 - 1

Црквина
X
10.03.2024 | Коло: 17 |
Слога (Добој)

3 - 0

Братство (Грачаница)
X
10.03.2024 | Коло: 17 |
Слога (Добој)

7 - 1

Братство (Грачаница)
X
23.03.2024 | Коло: 18 |
Требава (Осјечани)

2 - 1

Хајдук (Кожухе)
X
30.03.2024 | Коло: 19 |
Руданка

2 - 1

Омладинац (Гаревац)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Жељезничар (Добој)

1 - 2

Братство (Грачаница)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Руданка

0 - 0

Братство (Грачаница)
X
07.04.2024 | Коло: 20 |
Вучијак (Mајевац)

3 - 4

Наша крила (Костајница)
X
20.04.2024 | Коло: 22 |
Жељезничар (Добој)

4 - 2

Хајдук (Кожухе)
X
27.04.2024 | Коло: 23 |
Руданка

10 - 1

Црквина
X
28.04.2024 | Коло: 23 |
Хајдук (Баткуша)

3 - 1

Укрина (Чечава)
X
02.05.2024 | Коло: 30 |
Слога (Добој)

0 - 1

Жељезничар (Добој)
X
02.05.2024 | Коло: 30 |
Слога (Добој)

3 - 0

Жељезничар (Добој)
X
02.05.2024 | Коло: 24 |
Звијезда (Какмуж)

2 - 4

Наша крила (Костајница)
X
09.05.2024 | Коло: 25 |
Требава (Осјечани)

3 - 1

Црвена звијезда (Обудовац)
X
17.05.2024 | Коло: 27 |
Озрен (Петрово)

3 - 0

Звијезда (Какмуж)
X
18.05.2024 | Коло: 17 |
Слога (Добој)

3 - 2

Слога (Србац)
X
26.05.2024 | Коло: 28 |
Руданка

1 - 2

Рудар (Станари)
X
30.05.2024 | Коло: 29 |
Жељезничар (Добој)

1 - 3

Алфа (Mодрича)
X
30.05.2024 | Коло: 29 |
Руданка

3 - 0

Алфа (Mодрича)
X
02.06.2024 | Коло: 29 |
Озрен (Петрово)

4 - 1

Руданка
X
06.06.2024 | Коло: 30 |
Хајдук (Кожухе)

3 - 1

Озрен (Петрово)
X

Иди назад