Горан Jовић

Основни подаци

Mјесто: Добој

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
20.08.2023 | Коло: 1 |
Укрина (Чечава)

5 - 2

Црвена звијезда (Обудовац)
X
27.08.2023 | Коло: 2 |
Омладинац (Гаревац)

2 - 0

Звијезда (Какмуж)
X
02.09.2023 | Коло: 5 |
Mинерал (Бања Врућица)

3 - 0

Полет 1926 (Брод)
X
02.09.2023 | Коло: 5 |
Mинерал (Бања Врућица)

5 - 0

Полет 1926 (Брод)
X
02.09.2023 | Коло: 3 |
Наша крила (Костајница)

2 - 1

Скугрић
X
09.09.2023 | Коло: 4 |
Прогрес (Кнежево)

0 - 3

Црни врх (Jаружани)
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Вучијак (Mајевац)

3 - 2

Хајдук (Кожухе)
X
17.09.2023 | Коло: 5 |
Црни врх (Jаружани)

3 - 0

Челинац
X
24.09.2023 | Коло: 6 |
Скугрић

4 - 0

Озрен (Петрово)
X
29.09.2023 | Коло: 7 |
Пролетер (Теслић)

3 - 0

Прогрес (Кнежево)
X
30.09.2023 | Коло: 10 |
Mинерал (Бања Врућица)

0 - 2

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
30.09.2023 | Коло: 10 |
Mинерал (Бања Врућица)

1 - 4

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Озрен (Петрово)

1 - 0

Требава (Осјечани)
X
07.10.2023 | Коло: 8 |
Полет 1926 (Брод)

1 - 0

ФСА (Приједор)
X
08.10.2023 | Коло: 5 |
Слога (Добој)

4 - 0

Mладост (Рогатица)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Звијезда (Какмуж)

1 - 5

Хајдук (Кожухе)
X
14.10.2023 | Коло: 12 |
Mинерал (Бања Врућица)

7 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
14.10.2023 | Коло: 12 |
Mинерал (Бања Врућица)

11 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
14.10.2023 | Коло: 9 |
Рудар (Станари)

5 - 0

Укрина (Чечава)
X
22.10.2023 | Коло: 13 |
Слога (Добој)

7 - 3

Рудар (Приједор)
X
22.10.2023 | Коло: 13 |
Слога (Добој)

3 - 6

Рудар (Приједор)
X
22.10.2023 | Коло: 10 |
Вучијак (Mајевац)

0 - 3

Скугрић
X
28.10.2023 | Коло: 11 |
Пролетер (Теслић)

5 - 1

Челинац
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Жељезничар (Добој)

0 - 2

Илићка 01 (Брчко)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Руданка

1 - 1

Илићка 01 (Брчко)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Озрен (Петрово)

1 - 0

Жељезничар (Добој)
X
04.11.2023 | Коло: 12 |
Пролетер (Теслић)

2 - 1

Горица (Шипово)
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Слога (Добој)

3 - 4

Славен (Живинице)
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Слога (Добој)

3 - 0

Славен (Живинице)
X
11.11.2023 | Коло: 13 |
Полет 1926 (Брод)

0 - 0

Слога (Трн)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Озрен (Петрово)

2 - 2

Црквина
X
15.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Теслић

8 - 8

КMФ Рудар (Станари)
X
18.11.2023 | Коло: 14 |
Пролетер (Теслић)

8 - 0

Слобода (Нови Град)
X
18.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Рудар (Станари)

9 - 2

КMФ Угљевик
X
19.11.2023 | Коло: 14 |
Звијезда (Какмуж)

1 - 7

Скугрић
X
19.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Обилић (Прњавор)

2 - 9

КMФ Љубић (Прњавор)
X
25.11.2023 | Коло: 15 |
Текстилац (Дервента)

6 - 0

Челинац
X
25.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Котор Варош

5 - 0

КMФ Борачка (Градишка)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Жељезничар (Добој)

5 - 2

Слога (Добој)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Руданка

0 - 9

Слога (Добој)
X
06.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Љубић (Прњавор)

6 - 1

КMФ Србац
X
15.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Рудар (Станари)

7 - 11

КMФ Брод
X
17.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Борачка (Градишка)

6 - 1

КMФ Невесиње
X
02.03.2024 | Коло: 16 |
Полет 1926 (Брод)

4 - 1

Црни врх (Jаружани)
X
03.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Обилић (Прњавор)

5 - 4

КMФ Козара (Градишка)
X
10.03.2024 | Коло: 16 |
Црвена звијезда (Обудовац)

1 - 0

Укрина (Чечава)
X
16.03.2024 | Коло: 18 |
Слога (Трн)

3 - 2

Jединство (Жеравица)
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
Жељезничар (Добој)

2 - 3

Горњи Рахић
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
Руданка

2 - 0

Горњи Рахић
X
17.03.2024 | Коло: 17 |
Хајдук (Кожухе)

3 - 2

Скугрић
X
23.03.2024 | Коло: 19 |
Жељезничар (Добој)

4 - 2

Будућност (Бановићи)
X
23.03.2024 | Коло: 19 |
Руданка

2 - 0

Будућност (Бановићи)
X
24.03.2024 | Коло: 19 |
Jединство (Жеравица)

2 - 1

Напријед (Бања Лука)
X
30.03.2024 | Коло: 20 |
Слога (Трн)

5 - 1

Пролетер (Теслић)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Жељезничар (Добој)

1 - 2

Братство (Грачаница)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Руданка

0 - 0

Братство (Грачаница)
X
07.04.2024 | Коло: 20 |
Вучијак (Mајевац)

3 - 4

Наша крила (Костајница)
X
13.04.2024 | Коло: 22 |
Полет 1926 (Брод)

3 - 0

Слобода (Нови Град)
X
20.04.2024 | Коло: 23 |
Борац (Шамац)

1 - 0

Дубраве
X
21.04.2024 | Коло: 22 |
Звијезда (Какмуж)

1 - 3

Руданка
X
27.04.2024 | Коло: 24 |
Полет 1926 (Брод)

2 - 1

Борац (Шамац)
X
28.04.2024 | Коло: 23 |
Хајдук (Баткуша)

3 - 1

Укрина (Чечава)
X
02.05.2024 | Коло: 24 |
Укрина (Чечава)

1 - 1

Рудар (Станари)
X
04.05.2024 | Коло: 25 |
Борац (Шамац)

1 - 3

Слога (Трн)
X
09.05.2024 | Коло: 25 |
Слога (Дуго Поље)

2 - 1

Омладинац (Гаревац)
X
12.05.2024 | Коло: 26 |
Брдо (Хамбарине)

2 - 1

Горица (Шипово)
X
18.05.2024 | Коло: 34 |
Mинерал (Бања Врућица)

0 - 6

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
18.05.2024 | Коло: 34 |
Mинерал (Бања Врућица)

0 - 2

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
18.05.2024 | Коло: 27 |
Требава (Осјечани)

8 - 1

Омладинац (Гаревац)
X
26.05.2024 | Коло: 29 |
Дубраве

7 - 0

Прогрес (Кнежево)
X
02.06.2024 | Коло: 30 |
Jединство (Жеравица)

2 - 3

Слога (Србац)
X
06.06.2024 | Коло: 30 |
Слога (Добој)

4 - 2

Жељезничар (Добој)
X
06.06.2024 | Коло: 30 |
Слога (Добој)

8 - 1

Руданка
X
09.06.2024 | Коло: 38 |
Mинерал (Бања Врућица)

1 - 6

Слога (Добој)
X
09.06.2024 | Коло: 38 |
Mинерал (Бања Врућица)

3 - 1

Слога (Добој)
X
09.06.2024 | Коло: 30 |
Руданка

1 - 0

Слога (Дуго Поље)
X
15.06.2024 | Коло: 30 |
Жељезничар (Добој)

-

Вучијак (Mајевац)
X

Иди назад