Никола Гарић

Основни подаци

Mјесто: Добој

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
16.09.2023 | Коло: 5 |
Слога (Добој)

6 - 1

Раднички (Лукавац)
X
16.09.2023 | Коло: 5 |
Слога (Добој)

11 - 1

Раднички (Лукавац)
X
17.09.2023 | Коло: 5 |
Звијезда (Какмуж)

0 - 1

Црвена звијезда (Обудовац)
X
24.09.2023 | Коло: 6 |
Укрина (Чечава)

8 - 2

Хајдук (Кожухе)
X
27.09.2023 | Коло: 6 |
Слога (Србац)

5 - 0

ФСА (Приједор)
X
30.09.2023 | Коло: 7 |
Jединство (Жеравица)

4 - 0

Челинац
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Озрен (Петрово)

1 - 0

Требава (Осјечани)
X
07.10.2023 | Коло: 8 |
Челинац

1 - 5

Слога (Србац)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Вучијак (Mајевац)

2 - 1

Озрен (Петрово)
X
14.10.2023 | Коло: 9 |
ФСА (Приједор)

3 - 3

Слога (Трн)
X
21.10.2023 | Коло: 10 |
Челинац

2 - 3

Дубраве
X
22.10.2023 | Коло: 10 |
Вучијак (Mајевац)

0 - 3

Скугрић
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Хајдук (Баткуша)

2 - 1

Црквина
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Jединство (Жеравица)

5 - 0

Слобода (Нови Град)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Дубраве

0 - 0

Напријед (Бања Лука)
X
18.11.2023 | Коло: 14 |
Челинац

2 - 1

Слога (Трн)
X
18.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Борачка (Градишка)

3 - 3

КMФ Дервента
X
19.11.2023 | Коло: 14 |
Укрина (Чечава)

2 - 2

Вучијак (Mајевац)
X
22.11.2023 | Коло: 11 |
Слога (Добој)

4 - 1

Будућност (Бановићи)
X
22.11.2023 | Коло: 11 |
Слога (Добој)

2 - 2

Будућност (Бановићи)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Дубраве

1 - 4

Црни врх (Jаружани)
X
02.03.2024 | Коло: 16 |
Челинац

0 - 2

Напријед (Бања Лука)
X
03.03.2024 | Коло: 16 |
Жељезничар (Добој)

0 - 1

Славен (Живинице)
X
03.03.2024 | Коло: 16 |
Руданка

2 - 1

Славен (Живинице)
X
09.03.2024 | Коло: 17 |
Прогрес (Кнежево)

0 - 3

Напријед (Бања Лука)
X
10.03.2024 | Коло: 17 |
Слога (Добој)

3 - 0

Братство (Грачаница)
X
10.03.2024 | Коло: 17 |
Слога (Добој)

7 - 1

Братство (Грачаница)
X
10.03.2024 | Коло: 16 |
Озрен (Петрово)

3 - 0

Наша крила (Костајница)
X
17.03.2024 | Коло: 17 |
Звијезда (Какмуж)

2 - 3

Омладинац (Гаревац)
X
23.03.2024 | Коло: 19 |
ФСА (Приједор)

3 - 1

Челинац
X
24.03.2024 | Коло: 18 |
Озрен (Петрово)

2 - 0

Рудар (Станари)
X
25.03.2024 | Коло: 19 |
Слога (Добој)

4 - 1

Звијезда (Градачац)
X
25.03.2024 | Коло: 19 |
Слога (Добој)

4 - 1

Звијезда (Градачац)
X
30.03.2024 | Коло: 20 |
Слога (Србац)

0 - 1

Слобода (Нови Град)
X
31.03.2024 | Коло: 19 |
Звијезда (Какмуж)

1 - 5

Жељезничар (Добој)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Горица (Шипово)

0 - 2

Слога (Трн)
X
14.04.2024 | Коло: 22 |
Дубраве

2 - 2

ФСА (Приједор)
X
20.04.2024 | Коло: 23 |
Пролетер (Теслић)

0 - 1

Црни врх (Jаружани)
X
21.04.2024 | Коло: 22 |
Звијезда (Какмуж)

1 - 3

Руданка
X
23.04.2024 | Коло: 23 |
Жељезничар (Добој)

3 - 0

Звијезда (Градачац)
X
23.04.2024 | Коло: 23 |
Руданка

0 - 4

Звијезда (Градачац)
X
28.04.2024 | Коло: 24 |
Дубраве

1 - 1

Слога (Србац)
X
02.05.2024 | Коло: 24 |
Требава (Осјечани)

1 - 3

Скугрић
X
12.05.2024 | Коло: 26 |
Црни врх (Jаружани)

6 - 0

Слобода (Нови Град)
X
18.05.2024 | Коло: 27 |
Требава (Осјечани)

8 - 1

Омладинац (Гаревац)
X
21.05.2024 | Коло: 27 |
Жељезничар (Добој)

3 - 4

Слобода (Тузла)
X
21.05.2024 | Коло: 27 |
Руданка

1 - 2

Слобода (Тузла)
X
26.05.2024 | Коло: 29 |
Слога (Трн)

7 - 0

Челинац
X
02.06.2024 | Коло: 30 |
Пролетер (Теслић)

3 - 3

ФСА (Приједор)
X

Иди назад