Владимир Дивчић

Основни подаци

Mјесто: Бијељина

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
26.08.2023 | Коло: 2 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

3 - 8

Власеница
X
02.09.2023 | Коло: 3 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

1 - 1

Будућност (Пилица)
X
09.09.2023 | Коло: 1 |
Радник (Бијељина)

9 - 0

Mладост (Богутово Село)
X
09.09.2023 | Коло: 1 |
Радник (Бијељина)

3 - 0

Mладост (Богутово Село)
X
10.09.2023 | Коло: 4 | Друга лига ФСРС Исток
Стакорина (Чајниче)

1 - 4

Дрина ХЕ (Вишеград)
X
16.09.2023 | Коло: 5 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

3 - 0

Херцеговац (Билећа)
X
17.09.2023 | Коло: 6 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Jања 2009 (Jања)

0 - 4

Mладост (Велика Обарска)
X
23.09.2023 | Коло: 7 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Будућност (Скелани)

2 - 3

Локањ
X
24.09.2023 | Коло: 6 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Роћевић)

1 - 4

Власеница
X
30.09.2023 | Коло: 7 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

1 - 3

Jединство (Роћевић)
X
07.10.2023 | Коло: 8 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

2 - 2

Гласинац 1936 (Соколац)
X
14.10.2023 | Коло: 9 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

1 - 4

Дрина ХЕ (Вишеград)
X
15.10.2023 | Коло: 10 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Бирач (Дервента)

1 - 2

Mајевица (Лопаре)
X
20.10.2023 | Коло: 10 | Друга лига ФСРС Исток
Илићка 01 (Брчко)

3 - 1

Mладост (Гацко)
X
21.10.2023 | Коло: 11 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Будућност (Скелани)

0 - 0

Локомотива (Брчко)
X
29.10.2023 | Коло: 11 | Друга лига ФСРС Исток
Гласинац 1936 (Соколац)

5 - 2

Стакорина (Чајниче)
X
11.11.2023 | Коло: 13 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

3 - 4

Стакорина (Чајниче)
X
18.11.2023 | Коло: 15 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Будућност (Скелани)

4 - 0

Брезик (Горњи Брезик - Брчко)
X
19.11.2023 | Коло: 14 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Роћевић)

2 - 0

Будућност (Пилица)
X
25.11.2023 | Коло: 15 | Друга лига ФСРС Исток
Илићка 01 (Брчко)

3 - 2

Jединство (Роћевић)
X
03.03.2024 | Коло: 16 | Друга лига ФСРС Исток
Задругар (Доње Црњелово)

0 - 1

Пролетер (Дворови)
X
10.03.2024 | Коло: 17 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Роћевић)

3 - 2

Стакорина (Чајниче)
X
16.03.2024 | Коло: 16 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Будућност (Скелани)

0 - 2

Напредак (Доњи Шепак)
X
17.03.2024 | Коло: 18 | Друга лига ФСРС Исток
Херцеговац (Билећа)

0 - 0

Дрина ХЕ (Вишеград)
X
31.03.2024 | Коло: 20 | Друга лига ФСРС Исток
Стакорина (Чајниче)

2 - 1

Власеница
X
06.04.2024 | Коло: 21 | Друга лига ФСРС Исток
Дрина ХЕ (Вишеград)

6 - 0

Mладост (Рогатица)
X
13.04.2024 | Коло: 22 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

1 - 1

Рудар 1925 (Угљевик)
X
20.04.2024 | Коло: 23 | Друга лига ФСРС Исток
Власеница

2 - 2

Дрина ХЕ (Вишеград)
X

Иди назад