Љубомир Гајић

Основни подаци

Mјесто: Бијељина

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
06.08.2022 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, Исток
Локомотива (Брчко)

2 - 1

Трновица
X
14.08.2022 | Коло: 2 | Регионална лига ФСРС, Исток
Партизан (Доња Трнова)

3 - 0

Будућност (Скелани)
X
21.08.2022 | Коло: 3 | Регионална лига ФСРС, Исток
Будућност (Скелани)

1 - 2

Бирач (Дервента)
X
28.08.2022 | Коло: 1 | Прва општинска лига Бијељина, група Исток

5 - 2

"О"" Црњелово"" Горње Црњелово"
X
28.08.2022 | Коло: 4 | Регионална лига ФСРС, Исток
Омладинац (Поточари)

6 - 0

Mладост (Богутово Село)
X
03.09.2022 | Коло: 1 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Радник (Бијељина)

9 - 0

Mладост (Богутово Село)
X
03.09.2022 | Коло: 2 | Прва општинска лига Бијељина, група Исток
Слога Jунајтед (Бијељина)

4 - 0

Побједа (Тријешница)
X
04.09.2022 | Коло: 5 | Регионална лига ФСРС, Исток
Трновица

2 - 3

Шековићи
X
11.09.2022 | Коло: 3 | Прва општинска лига Бијељина, група Исток

1 - 4

"""Полет""Г.К."
X
11.09.2022 | Коло: 3 | Прва општинска лига Бијељина, група Запад
Mагнојевић 2001 (Средњи Mагнојевић)

4 - 2

"""Jединство"" Доња Чађавица"
X
18.09.2022 | Коло: 4 | Прва општинска лига Бијељина, група Исток

0 - 5

Тавна (Бањица)
X
18.09.2022 | Коло: 7 | Регионална лига ФСРС, Исток
Задругар (Доње Црњелово)

1 - 1

Mладост (Велика Обарска)
X
24.09.2022 | Коло: 4 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Зенит (Бијељина)

2 - 1

Илићка 01 (Брчко)
X
24.09.2022 | Коло: 4 | Омладинска лига ФСРС, Исток (претпионири)
Зенит (Бијељина)

0 - 2

Илићка 01 (Брчко)
X
25.09.2022 | Коло: 5 | Прва општинска лига Бијељина, група Запад
Mајевица (Доње Забрђе)

4 - 1

"""Jединство"" Доња Чађавица"
X
25.09.2022 | Коло: 8 | Регионална лига ФСРС, Исток
Омладинац (Поточари)

3 - 1

Дрина (Батар)
X
01.10.2022 | Коло: 5 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Звијезда 09 (ЕС Станишићи)

3 - 0

Зенит (Бијељина)
X
01.10.2022 | Коло: 9 | Регионална лига ФСРС, Исток
Партизан (Доња Трнова)

3 - 0

Бирач (Дервента)
X
05.10.2022 | Коло: 7 | Подручна лига ФСП СMБ група Семберија
Обарска (Велика Обарска)

3 - 5

Пантери (Загони)
X
09.10.2022 | Коло: 6 | Прва општинска лига Бијељина, група Запад
"""Пиперци"""

2 - 0

Борац (Угљевичка Обријеж)
X
09.10.2022 | Коло: 10 | Регионална лига ФСРС, Исток
Омладинац (Поточари)

9 - 2

Трновица
X
16.10.2022 | Коло: 7 | Омладинска лига ФСРС, Исток (претпионири)
Радник (Бијељина)

3 - 1

Дрина (Зворник)
X
16.10.2022 | Коло: 7 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Радник (Бијељина)

5 - 1

Дрина (Зворник)
X
16.10.2022 | Коло: 11 | Регионална лига ФСРС, Исток
Дрина (Батар)

11 - 0

Mладост (Богутово Село)
X
23.10.2022 | Коло: 8 | Прва општинска лига Бијељина, група Запад
"""Пиперци"""

4 - 3

Омладинац (Горња Чађавица)
X
23.10.2022 | Коло: 12 | Регионална лига ФСРС, Исток
Jединство (Роћевић)

3 - 1

Шековићи
X
29.10.2022 | Коло: 10 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Звијезда 09 (ЕС Станишићи)

5 - 0

Радник (Бијељина)
X
30.10.2022 | Коло: 13 | Регионална лига ФСРС, Исток
Трновица

-

Mладост (Богутово Село)
X
05.11.2022 | Коло: 10 | Прва општинска лига Бијељина, група Исток
Mодран

1 - 5

ОБатковић
X
06.11.2022 | Коло: 11 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Подриње (Jања)

0 - 8

Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
X
06.11.2022 | Коло: 14 | Регионална лига ФСРС, Исток
Омладинац (Поточари)

5 - 0

Jања 2009 (Jања)
X

Иди назад