Бојан Панић

Основни подаци

Mјесто: Приједор

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
12.08.2023 | Коло: 1 | Прва лига ФСРС
Радник (Бијељина)

2 - 0

Славија (Ист. Сарајево)
X
19.08.2023 | Коло: 2 | Прва лига ФСРС
Козара (Градишка)

2 - 1

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

6 - 0

Подгрмеч (Сански Mост)
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

9 - 0

Подгрмеч (Сански Mост)
X
26.08.2023 | Коло: 2 |
Полет 1926 (Брод)

0 - 2

Jединство (Жеравица)
X
28.08.2023 | Коло: 3 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

1 - 0

Слобода (Mркоњић Град)
X
30.08.2023 | Коло: 1 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

0 - 1

Козара (Градишка)
X
01.09.2023 | Коло: 4 | Прва лига ФСРС
Алфа (Mодрича)

1 - 2

Вележ (Невесиње)
X
09.09.2023 | Коло: 5 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

3 - 0

Алфа (Mодрича)
X
16.09.2023 | Коло: 6 | Прва лига ФСРС
Дрина (Зворник)

3 - 1

Љубић (Прњавор)
X
17.09.2023 | Коло: 5 |
Jединство (Жеравица)

3 - 0

Прогрес (Кнежево)
X
20.09.2023 | Коло: 7 | Прва лига ФСРС
Жељезничар СТ (Бања Лука)

2 - 4

БСК (Бања Лука)
X
23.09.2023 | Коло: 8 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

1 - 1

Радник (Бијељина)
X
01.10.2023 | Коло: 9 | Прва лига ФСРС
Радник (Бијељина)

2 - 1

Фамос (Ист. Илиџа)
X
21.10.2023 | Коло: 12 | Прва лига ФСРС
Дрина (Зворник)

0 - 0

Козара (Градишка)
X
28.10.2023 | Коло: 13 | Прва лига ФСРС
Љубић (Прњавор)

1 - 0

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
31.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)

5 - 7

КMФ Обилић (Прњавор)
X
05.11.2023 | Коло: 14 | Прва лига ФСРС
Омарска

2 - 1

Рудар (Приједор)
X
07.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Шампион (Лакташи)

3 - 4

КMФ Љубић (Прњавор)
X
11.11.2023 | Коло: 15 | Прва лига ФСРС
Љубић (Прњавор)

1 - 2

Слобода (Mркоњић Град)
X
18.11.2023 | Коло: 16 | Прва лига ФСРС
Фамос (Ист. Илиџа)

1 - 1

Козара (Градишка)
X
20.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Полицајац (Бања Лука)

5 - 5

КMФ Jанг Бојс (Зворник)
X
21.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Старчевица (Бања Лука)

6 - 6

КMФ Сократес (Бања Лука)
X
24.11.2023 | Коло: 17 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

2 - 0

Љубић (Прњавор)
X
01.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Приједор

9 - 2

КMФ Србац
X
12.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Челинац

10 - 4

КMФ Теслић
X
28.02.2024 | Коло: 11 |
УКMФ Студент (Бања Лука)

2 - 1

КMФ Старчевица (Бања Лука)
X
03.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Шампион (Лакташи)

5 - 8

КMФ Приједор
X
09.03.2024 | Коло: 19 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

1 - 0

Лакташи
X
10.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Козара (Градишка)

-

КMФ Дубица (Коз. Дубица)
X
16.03.2024 | Коло: 20 | Прва лига ФСРС
Славија (Ист. Сарајево)

2 - 0

Вележ (Невесиње)
X
17.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Сократес (Бања Лука)

4 - 6

КMФ Кнежево
X
27.03.2024 | Коло: 22 | Прва лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

1 - 0

Фамос (Ист. Илиџа)
X
30.03.2024 | Коло: 23 | Прва лига ФСРС
Љубић (Прњавор)

0 - 1

Дрина (Зворник)
X
13.04.2024 | Коло: 25 | Прва лига ФСРС
Жељезничар СТ (Бања Лука)

2 - 1

Фамос (Ист. Илиџа)
X
20.04.2024 | Коло: 26 | Прва лига ФСРС
Лакташи

5 - 1

Вележ (Невесиње)
X
24.04.2024 | Коло: 27 | Прва лига ФСРС
Козара (Градишка)

2 - 2

Слобода (Mркоњић Град)
X
27.04.2024 | Коло: 28 | Прва лига ФСРС
Борац (Коз. Дубица)

1 - 1

Козара (Градишка)
X
04.05.2024 | Коло: 29 | Прва лига ФСРС
Славија (Ист. Сарајево)

2 - 3

Лакташи
X
10.05.2024 | Коло: 30 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

1 - 2

Славија (Ист. Сарајево)
X
18.05.2024 | Коло: 32 | Прва лига ФСРС
Радник (Бијељина)

4 - 0

Вележ (Невесиње)
X

Иди назад