Небојша Чича

Основни подаци

Mјесто: Приједор

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
12.08.2023 | Коло: 1 | Прва лига ФСРС
Радник (Бијељина)

2 - 0

Славија (Ист. Сарајево)
X
19.08.2023 | Коло: 2 | Прва лига ФСРС
Козара (Градишка)

2 - 1

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
24.08.2023 | Коло: 1 |
Омарска

1 - 5

Рудар (Приједор)
X
24.08.2023 | Коло: 1 |
Омарска

1 - 7

Рудар (Приједор)
X
26.08.2023 | Коло: 3 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

2 - 2

Славија (Ист. Сарајево)
X
30.08.2023 | Коло: 1 |
Брдо (Хамбарине)

0 - 6

Рудар (Приједор)
X
02.09.2023 | Коло: 5 |
Рудар (Приједор)

1 - 3

Борац (Бања Лука)
X
02.09.2023 | Коло: 5 |
Рудар (Приједор)

0 - 4

Борац (Бања Лука)
X
03.09.2023 | Коло: 2 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Крајина (Бања Лука)

2 - 2

Братство (Козинци)
X
09.09.2023 | Коло: 5 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

1 - 0

Козара (Градишка)
X
16.09.2023 | Коло: 6 | Прва лига ФСРС
Дрина (Зворник)

3 - 1

Љубић (Прњавор)
X
17.09.2023 | Коло: 5 |
Омарска

1 - 2

БСК (Бања Лука)
X
17.09.2023 | Коло: 5 |
Омарска

3 - 6

БСК (Бања Лука)
X
30.09.2023 | Коло: 10 |
Рудар (Приједор)

4 - 2

Слога (Трн)
X
30.09.2023 | Коло: 10 |
Рудар (Приједор)

2 - 2

Слога (Трн)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Рудар (Приједор)

5 - 2

Козара (Градишка)
X
04.10.2023 | Коло: 2 |
Радник (Бијељина)

1 - 1

Борац (Бања Лука)
X
08.10.2023 | Коло: 11 |
Борац (Коз. Дубица)

6 - 2

Слобода (Mркоњић Град)
X
08.10.2023 | Коло: 11 |
Борац (Коз. Дубица)

1 - 1

Слобода (Mркоњић Град)
X
14.10.2023 | Коло: 11 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

2 - 1

БСК (Бања Лука)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Рудар (Приједор)

3 - 2

Слобода (Mркоњић Град)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Рудар (Приједор)

3 - 1

Слобода (Mркоњић Град)
X
21.10.2023 | Коло: 12 | Прва лига ФСРС
Дрина (Зворник)

0 - 0

Козара (Градишка)
X
28.10.2023 | Коло: 13 | Прва лига ФСРС
Љубић (Прњавор)

1 - 0

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
30.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Приједор

4 - 1

КMФ Козара (Градишка)
X
05.11.2023 | Коло: 15 |
Рудар (Приједор)

2 - 0

Козара (Градишка)
X
05.11.2023 | Коло: 15 |
Рудар (Приједор)

2 - 6

Козара (Градишка)
X
07.11.2023 | Коло: 3 |
Радник (Бијељина)

1 - 1

Слога (Добој)
X
11.11.2023 | Коло: 15 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

2 - 1

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
15.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)

6 - 2

КMФ Шампион (Лакташи)
X
19.11.2023 | Коло: 16 | Прва лига ФСРС
Радник (Бијељина)

6 - 0

Романија (Пале)
X
20.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Полицајац (Бања Лука)

5 - 5

КMФ Jанг Бојс (Зворник)
X
24.11.2023 | Коло: 17 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

2 - 0

Љубић (Прњавор)
X
25.11.2023 | Коло: 15 |
Слога (Трн)

2 - 2

Напријед (Бања Лука)
X
26.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Козара (Градишка)

3 - 2

КMФ Обилић (Прњавор)
X
27.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Дубица (Коз. Дубица)

4 - 9

КMФ Љубић (Прњавор)
X
01.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Приједор

9 - 2

КMФ Србац
X
04.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Дубица (Коз. Дубица)

3 - 10

КMФ Козара (Градишка)
X
08.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Козара (Градишка)

4 - 7

КMФ Приједор
X
20.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Козара (Градишка)

4 - 4

КMФ Љубић (Прњавор)
X

Иди назад